Левски приема Ботев (Пловдив) в мач от на 20-ия кръг на efbet Лига. И двата отбора заемат незавидно място във временното класиране.
"Сините" са девети с 20 точки, докато "канарчетата" са с четири точки по-малко. През зимата и в двата отбора имаше куп промени, които на този етап не дават резултат.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Левски победи с 3:1 Берое за Купата на България през седмицата и загатна за потенциала си. Найджъл Робърта избухна с хеттрик и на него се възлагат надежди да поведе и днес съотборниците си в търсене на успех.
Очаква се Робърта отново да си партнира с Мартин Петков в предни позиции. Зад тях в халфовата линия ще действат Тома Даске, Мартин Райнов, Илия Юруков и Ивайло Найденов. Звонимир Микулич отново ще е на вратата, а пред него в отбрана ще играят Начо Монсалве, Ребин Сулака, Файсал Рерас и Драган Михайлович.
Ботев (Пловдив) е поставен под сериозно напрежение. Отборът отпадна за Купата след загуба с 1:2 от ФК ЦСКА 1948 след продължения. "Канарчетата" все още търсят първи успех при новия си треньор Азрудин Валентич. Наставникът днес няма да може да разчита на Мите Цикарски, Виктор Генев и Салиф Сисе, които лекуват травми. Атаката ще води Атанас Илиев, като ще му помагат Емануел Току и Маркиньос.
Пловдивчани нямат успех на "Герена" от 1997 година насам.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 07.03.2021 в 17:04:26 #43Китариста е бесен
Пионерски грешки
loko-pd
на 07.03.2021 в 16:56:47 #42Браво на наше село .Изпуснаха говедата.Това им беше мача на годината.
han-kamerun
на 07.03.2021 в 16:53:42 #41Даже и уличните кучета разбраха, че този мач се игра за точен резутат.
Мик Джагър
на 07.03.2021 в 16:52:18 #40Ме говорим за грозен, говорим за пълно некадърие, което е между дънни ти и верно, но Ботев изглеждаще доста по-класен
Мик Джагър
на 07.03.2021 в 16:46:58 #39Мале мале мале, тръдно е човек да гледа тоя кошмар
chubtireaka
на 07.03.2021 в 16:45:06 #38Даске и Найденов не искат ли трансфер в Лого Горна, примерно...
code
на 07.03.2021 в 16:44:44 #37След 20-25 години ФК Левски ще прилича на Славия . Отбор без фенове. Убеден съм.
kravemorcho
на 07.03.2021 в 16:44:35 #36къде е оня доброславски типстър, с мазната косица
: дано не е подвел някой колега
Ol' Dirty Bastard
на 07.03.2021 в 16:43:16 #35Пак ли ги подпират сините доносници? Дайба наглеците му дайба
:
emil-doychev-RQc6O0rx
на 07.03.2021 в 16:39:33 #34Гуардиола изгони Роналдиньо, Ибрахимович, Деко и после спечели всичко
german
на 07.03.2021 в 16:38:59 #33абе, друго си е собственик да ти бъде последователният марксист-ленинец, верният син на партията, товарищ зингаревич
loko-pd
на 07.03.2021 в 16:34:56 #32Наше село ще изклати говедцата на Герена.
Мик Джагър
на 07.03.2021 в 16:34:03 #31Абе това, което виждам до момента съм в шок, че е 2:2, Леца коврата е напълно смехотворна
chubtireaka
на 07.03.2021 в 16:33:22 #30Малии, колко сме трагични, точката ни р много. Ако въобще стигнем до нея...
любо пенев
на 07.03.2021 в 16:31:27 #29Втора спестена дузпа срещу коврата на всяка власт
soro
на 07.03.2021 в 16:30:53 #28бичкия , свали нивото , АУДИторията не мое те аслимилира
han-kamerun
на 07.03.2021 в 16:27:57 #27Гейовете и ромите, като са основавали на Могиилката не са знаели, че основават ФК. Те още тогава са си мислели, че основават комедийна самодейна трупичка.
Ol' Dirty Bastard
на 07.03.2021 в 16:23:24 #26Ботев играят мача! Друго си беше срещу надупения Берое нали?
soro
на 07.03.2021 в 16:23:14 #25Titikakale на 07.03.2021 в 17:14:49#22 Соро Зельо не е ли фаянсаджия? Тоя е зидар, има разлика=================================================== и фаянсажия , и зидзар , и бояжия и гипскартонажия и щплапофкажя и все и все , при все не е само мелионер
Мик Джагър
на 07.03.2021 в 16:19:45 #24Дънните риби са се захапали