Левски посреща Черно море от 20:00 часа в мач от плейофната четворка за разпределяне на местата от 7 до 10-о.
Варненци имат сериозна преднина пред преследвачите си, но евентуална загуба днес може да направи битката до края непредвидима. Левски няма друга алтернатива освен победата, ако иска да преследва "моряците" за евентуален бараж, който може да ги класира в Европа.
"Сините" вече спечелиха гостуванията си на Царско село (2:0) и Ботев Пловдив (1:0). Отборът започна да играе доста по-освободено, а над всички е младата надежда Марин Петков, който се разписа и в двата мача. Ако триумфират довечера, левскарите ще се доближат само на 4 точки от Черно море и ще запазят шансовете си за седмото място.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Гостите са в серия от 8 мача без загуба в efbet Лига. На старта на плейофите те се наложиха над Ботев (Пловдив) с 3:1, но след това много наивно изпуснаха трите точки срещу Царско село. "Моряците" водеха с 3:1 и пропиляха куп чисти положения, а "царете" се добраха до 3:3 и по този начин не позволиха на тима на Илиан Илиев да стане недостижим в класирането.
Довечера Черно море ще бъде без капитана си Даниел Димов. Лекарският щаб на отбора не успя да вдигне опитния бранител за гостуването в столицата. Цветомир Панов пък е наказан. Стефан Велев е възстановен, но е малко вероятно да попадне сред титулярите. В центъра на терена ще играят Васил Панайотов и Пабло Гарсия, а в нападение ще се разчита на Зе Гомеш.
В редовния сезон Черно море победи Левски на "Герена" с 2:1, след като направи обрат с човек по-малко, а двубоят помежду им на "Тича" завърши без попадения.
USD
CHF
GBP
sly
на 13.05.2021 в 18:46:37 #82"Киро! Автобиографията ти съм изградил. Е, не съм споменал,че владееш 20 езика, както сам писа или че си 120% юрист както твърдиш. В спорт. бг сам писа, че си работил дълги години за службите. И от форум.гонг те знаят, където също беше напускал много подробности около биографията си. И от вести.бг съм събрал лично от теб написани неща. Така, че сърди се на себе си!" "Имам охрнителна фирма" Педерло, коментар?
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:44:33 #81Пирги, ти търпиш метаморфози не с часове, а с минути
mottorrhead
на 13.05.2021 в 18:44:12 #80Айде Коце кажи по бира дева мааму
изгря слънчице и при вас....
nick-krastev
на 13.05.2021 в 18:42:27 #79А гагаузина е пред дилема за кои говеда да стиска палци.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:41:36 #78Даже говедата направиха обрат май за първи път в шампионата
За съжаление интова няма да им стигне за баража.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:40:16 #77Райнов взе да раздава пасиве без да гледа в посоката, като ароналдиньо
Голям срам е да те бие тая говежда формация, направо е скандал
sly
на 13.05.2021 в 18:40:10 #76kostadin-kostadinov, говедце, май от вчера ти е почервеняло дупето?
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:40:01 #75Браво на феновете на Леца ще махна един минус от поведението им
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:38:38 #74Педерло Инвестираните средства в клуба от страна на ДПС чрез обръча от фирмите им са 46 милиона, от които близо 35 милиона чрез ИСА 2000 на Инджов и останалите чрез Ганчеви фирми! ============================================================================ Сега тези 46 милки какво са: пасив на ЦСКА пасив на ДПС пасив на Ганчев/Инджов/Стоичков
sailor_varna
на 13.05.2021 в 18:37:39 #73Резилът не е от загуба, а че пак Райнов ...
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:36:59 #72Като се замисля говедата в защита нямат един силен пост, даже не са и сработени. Дефанзивните халфове също са комичния ботушар Райнов и Михайлович, който е единствения играч на ниво, но ме му е това позицията. Напълно измислен фаул, но моряците сами са си виновни.
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 18:36:12 #71Нямаше нарушение при фала!
УмеренЦСКА
на 13.05.2021 в 18:35:08 #70...В Топспорт ми бъркат в очите рекламите на Ефбет с парсуните на Ники Михайлов и Валери Божинов! Кого ли от двамата ще пуснат като "скрито оръжие" в този мач?
sly
на 13.05.2021 в 18:33:09 #69"Киро! Автобиографията ти съм изградил. Е, не съм споменал,че владееш 20 езика, както сам писа или че си 120% юрист както твърдиш. В спорт. бг сам писа, че си работил дълги години за службите. И от форум.гонг те знаят, където също беше напускал много подробности около биографията си. И от вести.бг съм събрал лично от теб написани неща. Така, че сърди се на себе си!" "Имам охрнителна фирма" Педерло, коментар?
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:32:47 #68Тоя ботушар Райнов е попил бързо говеждите навици. Цял мач нечиста игра, задържания, разправии със съдията, а сега почна и симулации за да проси картони ба съперници
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:31:48 #67Педерло Гастарбайтерино пом@шки Какви БГ телевизии във турската махала в Берлин само ДПС Ахмед Доган , Ердоган и Таркан друго няма а и сега празнуваш рамазан и телевизия нанайси
sly
на 13.05.2021 в 18:30:46 #66"Г-н Опренов, днес установих, че "невидима" ръка ги е премахнала от сайта като профила ми е блоцкиран за пореден път! "
oficer1
на 13.05.2021 в 18:29:34 #65Телетата само името ги крепи в момента. Нямат грам класа, а юношите им се хвърлят в огъня и от тях се очакват чудеса, ама ние не сме западна Европа, дето на по 17-18 години имат готови футболисти и те имат по 50-60 мача. Не стига, че изсипват тонове напрежение върху тези безбради юнаци, а до тях оставили неможач до неможач! Начело с класическите неможачи като ветерана Райнов...пффф, кошмар. Непресттано чувам разни капацитети от Су. Река, дето синхронно пискат, че сега е момента тези момчета да грабнат шансЪ??? Абе, то и аз може да имам шанс да изляза срещу Кличко, ама и 100 милиона да е наградата, едва ли ще изкарам повече от 10 секунди. Шансове в живота много, ама възможностите са доста по-малко! Ако телетата не си намерят "бащица", следващата футболна година ще е още по-голяма мъка! Ама, да сме живи и здрави и наздраве...
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:28:54 #64Говедта как се превъзбуждат от братя Цоневи
Трионе, според нен е трудна работа Леца да бие
sailor_varna
на 13.05.2021 в 18:27:42 #63Triono на 13.05.2021 в 21:23:39 #86 Тепсиев, а дано говедата бият, че да си купя два еклера == А дано нашите бият, или е равен, та да ядеш говежди лайн@!