Левски посреща Черно море от 20:00 часа в мач от плейофната четворка за разпределяне на местата от 7 до 10-о.
Варненци имат сериозна преднина пред преследвачите си, но евентуална загуба днес може да направи битката до края непредвидима. Левски няма друга алтернатива освен победата, ако иска да преследва "моряците" за евентуален бараж, който може да ги класира в Европа.
"Сините" вече спечелиха гостуванията си на Царско село (2:0) и Ботев Пловдив (1:0). Отборът започна да играе доста по-освободено, а над всички е младата надежда Марин Петков, който се разписа и в двата мача. Ако триумфират довечера, левскарите ще се доближат само на 4 точки от Черно море и ще запазят шансовете си за седмото място.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Гостите са в серия от 8 мача без загуба в efbet Лига. На старта на плейофите те се наложиха над Ботев (Пловдив) с 3:1, но след това много наивно изпуснаха трите точки срещу Царско село. "Моряците" водеха с 3:1 и пропиляха куп чисти положения, а "царете" се добраха до 3:3 и по този начин не позволиха на тима на Илиан Илиев да стане недостижим в класирането.
Довечера Черно море ще бъде без капитана си Даниел Димов. Лекарският щаб на отбора не успя да вдигне опитния бранител за гостуването в столицата. Цветомир Панов пък е наказан. Стефан Велев е възстановен, но е малко вероятно да попадне сред титулярите. В центъра на терена ще играят Васил Панайотов и Пабло Гарсия, а в нападение ще се разчита на Зе Гомеш.
В редовния сезон Черно море победи Левски на "Герена" с 2:1, след като направи обрат с човек по-малко, а двубоят помежду им на "Тича" завърши без попадения.
USD
CHF
GBP
sly
на 13.05.2021 в 18:27:36 #62Педерло, кажи защо те изгониха от Гонг! Как гадно и злобно плюеше и обиждаше!
sly
на 13.05.2021 в 18:25:41 #61Педерло, кажи за рабфака! Ангелов, има те записан!
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:24:54 #60Мартин Лайнов е като Меси на терена
sly
на 13.05.2021 в 18:24:53 #59Галке, не се мотай! Кажи за рабфака! Там ли обърна резбата-партийно поръчение! Имаш интересни спомени! Хайде, какво е ставало у Будапеща? Там ли чете лекции? Известен си бил сред левите муцки? Кажи бе, Галке, Ангелов, с трепет ще те четем! Педерло, гледам и се чудя-ще обясниш ли на форума какво е това С-Ъ-МОЛЕТ? "Никога не съм се интересувал или писал за някой си Кайседо или пък за някакъв съмолет" Педерло не знае как е името на Апостола. Цитат "Васил Кънчев". А сега и първолакът не пише "С-Ъ-МОЛЕТ"! И как така фонетичната при теб веднъж замества Ъ, а после А? "Запомни едно - аз стоя зад всичко което съм поместил тук."-написала Галка! Да те ..... и многоумния Йорист! Неграмотник! Галке, склададжийке! И кажи за рабфака! На всяко гърне си, а за рабфака -мълчиш? Ангелов, как имаш вишу без средно? Галке, у рабфака учихте ли писане?
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:22:34 #58Леца защо извади най-добрия си играч,както и ЧМ Антилогика
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:20:35 #57Продукцията днес е на много биско ниво. На моряците хич не им се получава играта, а говедата играят на максимума, та мачът върви с леко предимство за моряците. Най-нелогично ще е победа за Леца, някак много ще им дойде да взмета 3 мача след крайно дефанзивна постедствена игра и късмет.
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:19:05 #56sailor_varna на 13.05.2021 в 21:17:03#79 Кофти смяна. Не съм оптимист за положителен завършек в наша полза ... ======================================================================== Казах ти да вадиш полиграфа Мирише на надупени чернокурвета
sailor_varna
на 13.05.2021 в 18:17:03 #55Кофти смяна. Не съм оптимист за положителен завършек в наша полза ...
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:14:26 #54Айде току що наказаха Леца с 2000 лева за Факли и нецензурни обиди Да се впишат в ГФО-то
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:13:36 #53Педерло, няма нищо мистично около личността ми, около 15 форумци са ме виждали. Дани Попгеоргиев дейстяително е армеец, знам го кой е.
УмеренЦСКА
на 13.05.2021 в 18:13:18 #52Шансовете на Левски да измести Черно море от седмото място имат доста теоретичен характер, а за резултата от баража нищо не може да се прогнозира. Като ми запишат нещо за "непрогнозируемостта" на борбата около баража за участие в евротурнира (това е "холандското" нововъдение, което справедливо предизвика насмешки още когато влезе в правилника) някак си ми става смешно! "Оспорван" шампионат бил целта, де! На, откакто въведоха тоя "холандски" правилник голямо "оспорване" стана...
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:13:08 #51Педерло Не гледа Леца ,от както шамариха Дебелан Шиши Солидарен е с партията ДПС инак пари от Интръст на муки
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 18:11:01 #50“Аз не мога да го гледам а и какво има да му се гледа.” Естествено, че не гледаш, та ти кога някога въобще си коментирал нещо, свързвано с “твоя” любим Левски, трол вмирисан!
99% от коментарите ти са хулене по ЦСКА и комплекси на тема т.н. Мик Джагър
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:10:29 #49waterloo на 13.05.2021 в 21:06:21#69 Златю Джагъроф, гледам че пак клечиш и гледаш мач на сините. Аз не мога да го гледам а и какво има да му се гледа. ============================================================================= Нормално за един турчин да не гледа изцяло БГ отбор Друго си е с Насирута и Даскета
djingibi1914
на 13.05.2021 в 18:08:09 #48Костадинов 3 месеца без заплата и искаш да налитат като тигри Радвай се че момчетата и толкова играят Раев е за ибане,че подведе феновете
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 18:06:30 #47Говедата хич не играят зле за скромните си възможности. Бих казал доро, че са близо до макса
stefan-ganev-XShAozq8
на 13.05.2021 в 17:59:00 #46Зла вечер сволоч! Каква е хавата?
djingibi1914
на 13.05.2021 в 17:57:50 #45Пирги Как Лазур събра 20 000 при капацитет 18 000 + буферни зони
djingibi1914
на 13.05.2021 в 17:55:36 #44Трион Нищо не губиш Таткото на малката перука и дядо на треньора на Леца,не се върна случайно а говедарите го плюят Цирк голям докато не дойде Тричковски да ги трича
djingibi1914
на 13.05.2021 в 17:53:24 #43Морски Вади полиграфа че ЕКТ нанайси