Отново тежка катастрофа с камион - този път на АМ "Струма", съобщава БНТ.

На разклона за Мало Бучино се е образувала колона от автомобили.

На видео, публикувано в социалните мрежи, се вижда, че тирът е разкъсал мантинелата между двете платна.

По неофициални данни превозното средство спукало гума и преминало през мантинелата в насрещното. Ударен е лек автомобил, а шофьорът е с болки в гърдите.

Припомняме, че само ден по-рано камион отново причини тежко ПТП, след като на АМ "Тракия", в района на пътен възел "Зимница", също скъса мантинела, навлезе в насрещното и се сблъска с лек автомобил.

Вследствие на удара загинаха мъж и две деца - футболисти на ФК "Славия", а друг 46-годишен мъж и жена са в тежко състояние.