Левски посреща Черно море от 20:00 часа в мач от плейофната четворка за разпределяне на местата от 7 до 10-о.
Варненци имат сериозна преднина пред преследвачите си, но евентуална загуба днес може да направи битката до края непредвидима. Левски няма друга алтернатива освен победата, ако иска да преследва "моряците" за евентуален бараж, който може да ги класира в Европа.
"Сините" вече спечелиха гостуванията си на Царско село (2:0) и Ботев Пловдив (1:0). Отборът започна да играе доста по-освободено, а над всички е младата надежда Марин Петков, който се разписа и в двата мача. Ако триумфират довечера, левскарите ще се доближат само на 4 точки от Черно море и ще запазят шансовете си за седмото място.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Гостите са в серия от 8 мача без загуба в efbet Лига. На старта на плейофите те се наложиха над Ботев (Пловдив) с 3:1, но след това много наивно изпуснаха трите точки срещу Царско село. "Моряците" водеха с 3:1 и пропиляха куп чисти положения, а "царете" се добраха до 3:3 и по този начин не позволиха на тима на Илиан Илиев да стане недостижим в класирането.
Довечера Черно море ще бъде без капитана си Даниел Димов. Лекарският щаб на отбора не успя да вдигне опитния бранител за гостуването в столицата. Цветомир Панов пък е наказан. Стефан Велев е възстановен, но е малко вероятно да попадне сред титулярите. В центъра на терена ще играят Васил Панайотов и Пабло Гарсия, а в нападение ще се разчита на Зе Гомеш.
В редовния сезон Черно море победи Левски на "Герена" с 2:1, след като направи обрат с човек по-малко, а двубоят помежду им на "Тича" завърши без попадения.
USD
CHF
GBP
sailor_varna
на 13.05.2021 в 17:51:42 #42Мик Джагър на 13.05.2021 в 20:46:06 #53 Аз ако съм на мястото на Илиян Илиев ще го строя и ще им набия по един шамар, това е супер несериозно, да поведеш в 42 мин. и отбор без свястна атака да ти направи две чисти положения инда ти вкара до почивката. ============== Невероятно, но днес с теб сме досега на едно и също мнение.
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 17:51:21 #41Тъкмо щях да дам мнението си за клоун Найденов и Черно море допусна глупаво изравняване!
Та щях да кажа, че на него аз не му обръщах такова внимание, въпреки че от всякъде чувам, че бил добър в професията си. Бях концентриран с Даске, Мама Жаби, НадирУ, Рерас, Сулака и т.н. Сега, като тези фигури го няма или не са в центъра на вниманието, това момче изпъква!
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:51:03 #40Абе споеед мен няма да е нормално трети мач да вземете с тая игра.
VladoCSKA
на 13.05.2021 в 17:50:30 #39Сините клетници как да е ще бият
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:46:06 #38Аз ако съм на мястото на Илиян Илиев ще го строя и ще им набия по един шамар, това е супер несериозно, да поведеш в 42 мин. и отбор без свястна атака да ти направи две чисти положения инда ти вкара до почивката.
Ol' Dirty Bastard
на 13.05.2021 в 17:45:50 #37Еееее друго си беше срещу разпасаната команда на Ботев и нагъзения Стойне...Срещу Илиян Илиев трудно играят от ФК Доносник, трудно могат да го убедят да се насипи...
sailor_varna
на 13.05.2021 в 17:44:39 #36Пу, дейба ма'а му ..
VladoCSKA
на 13.05.2021 в 17:44:16 #35Аха
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 17:43:51 #34Мдааа...
Сините циркаджии засега правят добро представление
Ако трябва да съм честен, този изпълнител Найденов е доста.......класен
Ей, те па се осраха
VladoCSKA
на 13.05.2021 в 17:43:39 #33Кво правят клетниците
imco1
на 13.05.2021 в 17:43:06 #32Моряците играят и заслужено поведоха!
stoyan-kiryakov
на 13.05.2021 в 17:43:05 #31Найденов не става и за Б група. Абсолютен бездарник. А Райнов ако играеше в Локо Сф нямаше да влезат в А група
sailor_varna
на 13.05.2021 в 17:43:02 #30ААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!! Само така, "Моряци"!
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:41:58 #29Ай, моряции
Крайно време беше
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:39:24 #28Тия говеда от мач на мач по-зле изглеждат, направо не са истина
sailor_varna
на 13.05.2021 в 17:37:48 #27Тепсия, и на мен не ми харесва днес играта на нашите досега.
sailor_varna
на 13.05.2021 в 17:36:04 #26Не знам дали чухте коментара по Диема: "След повече от век, "Черно море" успя да победи "Левски" на "Герена". .... ... Това за предния мач. Ако някой още не е разбрал, "Герена" съществува повече от век.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:33:51 #25Ехехехе вица е качествен
Игарата на моряците в атака обаче е смехотворна, говедата са на ръба сами да си я вкарат, ама гостите им пречат
sailor_varna
на 13.05.2021 в 17:30:36 #24Живко Атанасов, син на Йорданка Донкова. Сетих се за един виц от времето, когато майка му бе активна в спорта. " Скарали се Йорданка Донкова и Даниела Гергелчева. Едната взела самобръсначката от другата, а тя я ритнала в таш@ците" ...
code
на 13.05.2021 в 17:29:36 #23Погледах 10 минути от мача. Ебати безхаберниците. Дано по-скоро се върнат братя Цоневи.