Левски посреща Черно море от 20:00 часа в мач от плейофната четворка за разпределяне на местата от 7 до 10-о.
Варненци имат сериозна преднина пред преследвачите си, но евентуална загуба днес може да направи битката до края непредвидима. Левски няма друга алтернатива освен победата, ако иска да преследва "моряците" за евентуален бараж, който може да ги класира в Европа.
"Сините" вече спечелиха гостуванията си на Царско село (2:0) и Ботев Пловдив (1:0). Отборът започна да играе доста по-освободено, а над всички е младата надежда Марин Петков, който се разписа и в двата мача. Ако триумфират довечера, левскарите ще се доближат само на 4 точки от Черно море и ще запазят шансовете си за седмото място.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Гостите са в серия от 8 мача без загуба в efbet Лига. На старта на плейофите те се наложиха над Ботев (Пловдив) с 3:1, но след това много наивно изпуснаха трите точки срещу Царско село. "Моряците" водеха с 3:1 и пропиляха куп чисти положения, а "царете" се добраха до 3:3 и по този начин не позволиха на тима на Илиан Илиев да стане недостижим в класирането.
Довечера Черно море ще бъде без капитана си Даниел Димов. Лекарският щаб на отбора не успя да вдигне опитния бранител за гостуването в столицата. Цветомир Панов пък е наказан. Стефан Велев е възстановен, но е малко вероятно да попадне сред титулярите. В центъра на терена ще играят Васил Панайотов и Пабло Гарсия, а в нападение ще се разчита на Зе Гомеш.
В редовния сезон Черно море победи Левски на "Герена" с 2:1, след като направи обрат с човек по-малко, а двубоят помежду им на "Тича" завърши без попадения.
USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 17:29:07 #22Джагър, знам, знам
Гледам да започна тема за разговор.
Надявам се да пуснат над 15 000 души!
А иначе за говедата, така е - ако се бяха класирали, щяха да играят на мястото на Славия с Кукеши, където по-вероятно щяха да загубят и ето ти още един паметен европозор!
stoyan-kiryakov
на 13.05.2021 в 17:28:43 #21Как е възможно Ивайло Найденов да е бек, на който и да е отбор в А група? Това е несериозно
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:27:17 #20И сега срещу Ивайло Найденов нямаше, ама карай.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:26:34 #19Естествено, че нямаше фаул, ама комемтаторът дори за картон заговори
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:25:05 #18Язък, че говедата не могатнда се класират за ект, тази година изявите можеше да се епохални дори за техните високи стандарти
sailor_varna
на 13.05.2021 в 17:24:05 #17След четири повторения, така и не видях фаул на Родриго срещу Патрик-Габриел някой си.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:23:22 #16Асенче, първо аме картодържателите, след това вие
Не мисля, че трети мач говедата няма да издържат с тяИ глуха защита
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 17:20:25 #15Айде бе, кога ще обявяват бройката на билетите за финала и кога ще ги пуснат??
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:17:30 #14Говедата са ултра посредствени. Отново играят на контра с рога и копита на юруш
Bloody_Sword
на 13.05.2021 в 17:14:25 #13Пуснал съм за фон тоя безсмислен мач.
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 17:11:37 #12Хайде, сини убавци! Зарадвайте феновете си с едно хубаво представление!
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:05:20 #11Тоя несретник Райнов какво закъсняло влизане направи
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:03:36 #10Коце, какво му е на Зетя бе, виж как надхитри по-качествените отбори на царете и Ботев
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 17:00:49 #9Говедата извадиха късмет, че не вали, че не могат да се скрият на сушина
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 16:58:01 #8Ай, моряциии
CHUKCHA
на 13.05.2021 в 16:44:17 #7Мисирка Джак, май Топспорта се учат от Гъзо и Петнистия.
Mr.Jack
на 13.05.2021 в 16:37:50 #6"Topsport.bg съществува за своите читатели. Можете да го подкрепите чрез дарение! Средствата ще се използват за развитието на независимата журналистика." Баси нахалниците са тия от Tъпcпopт! Сираков и Тити да се учат.
sailor_varna
на 13.05.2021 в 16:37:00 #5Иначе добър баланс българи-чужденци в стартовите състави на двата отбора. Нашите са със седем българи, от които трима собствени юноши, "Левски" с 8 българи.При тях май в случая собствените са повече, не им ги зная. Ние имаме двама и в резервите.
Mr.Jack
на 13.05.2021 в 16:35:23 #4Добра игра и здрав мач, резултата ми е безразличен, но още една победа ще е изключително важна за младите. Само ЛЕВСКИ!!!
sailor_varna
на 13.05.2021 в 16:30:41 #3Ако играем както срещу "Ботев", и както в първите 75 минути срещу Царските селяни, тези ги отнасяме като ГЕРБ еврофондове! Ама ако играем както в последните 25 минути, няма да заслужаваме дори бараж за ЕКТ.