В лагера на вицешампионите без съмнение еуфорията след отстраняването на втория от израелския шампионат Апоел Бер Шеева в Лига Европа, след дузпи, логично е на макс.
В Левски се наслаждават на момента, но тези хубави европейски вечери ще трябва да се редуват с ежедневието в Първа лига, което започва с мач на "Герена" срещу новака Монтана. Нещо, което на първо четене е напълно постижимо като препятствие.
Новите в "синия" лагер до този етап са трима: Рилдо Фильо от португалския Санта Клара, Радослав Кирилов от ЦСКА 1948, както и вратаря Мартин Луков от Локо Пд. Индикациите от собственика на клуба са, че ще има още нови попълнения. Целите и амбициите за новия сезон пред Левски би трябвало да са ясни.
След три сезона отсъствие, Монтана отново се завърна във футболния ни елит. Тимът от родния северозапад завърши втори във Втора лига, зад Добруджа, изпреварвайки третия Пирин с 6 точки. Треньор на тима е Танчо Калпаков, а основната цел пред него ще бъде оцеляването в Първа лига.
През последните 10 години двата отбора са играли общо 6 мача за шампионата, като логично Левски има предимство с 4 победи. Парадоксалното е, че Монтана има две равенства, като и двете са в София.
USD
CHF
GBP
moti_k
на 20.07.2025 в 20:03:46 #22Галка май на лекции в склада!
moti_k
на 20.07.2025 в 19:26:43 #21Професорке, така ли говориш на студентите?
sssauron
на 20.07.2025 в 19:19:57 #20Ми газете ги кутловичани, нема проблем
tundzhaka
на 20.07.2025 в 10:11:09 #19Лудогорец за тях ми е трудно да предвидят какво точно ще стане. 2 нещата са почти сигурни. Поне в основно фаза на ЛК ще успеят да се класират, но за ШЛ не ги виждам.
tundzhaka
на 20.07.2025 в 10:09:09 #18През юли е нормално да не са много във форма, то време за подготовка нямаше. И при Лудогорец е същото.
Tong
на 20.07.2025 в 08:54:18 #17тунджак, и според нямаше подценяване от евреите.
Имаше моменти, в които буквално мачкаха и определена смятам ,че дадоха макса от себе си. Просто и Левски играха колкото могат - имаше хъс и себераздаване, макар съставът да беше малко пообъркан от дон Хульо и макар че явно на този етап от подготовката са далеч от оптимално състояние.
tundzhaka
на 20.07.2025 в 08:41:49 #16заслужено*
tundzhaka
на 20.07.2025 в 08:41:32 #15Сад служебно ги отстланихме никъв късмет не беше, можеше и да от адвем, но бяхме по-добрия отбор и в 2 та мача.
Tong
на 20.07.2025 в 08:39:02 #14*тренерЪТ
Tong
на 20.07.2025 в 08:36:52 #13doko, за Левски издънката е винаги на дневен ред и всеки внимателен фен е наясно с това. А ако след "феноменалния" маче срещу евреите не стъпят на земята, и класика от Монтаня на Герена няма да помогне. Иначе в мача с еврите, странно поне за мен, най-добрите минути на отбора бяха след 90-тата минута. Тогава даже бяха по-добрият отбор на терена. Е това би ми било интересно да обясни тренера защо се получи... не че ще го направи.
power
на 20.07.2025 в 08:21:28 #12С отживелици не влизам в полемика . За теб все още е актуално" бкп - цска - българосъвеЦка дружба "
power
на 20.07.2025 в 08:16:17 #11Амин е за#13
power
на 20.07.2025 в 08:14:57 #10Амин !
n-a-chx8TkqA
на 20.07.2025 в 08:03:28 #9По-важното е че стадиона ще се понапълни, хората ще напънат Аб карти, магазини. Ако до неколко години, успеем да пробием до основната фаза на ЛК, поне веднъж на 2 години, ще се завърти колелото
n-a-chx8TkqA
на 20.07.2025 в 08:00:55 #8Би трябвало да ги отнесем без проблеми, гледах им групата за мача, доста мижава работа, Легндата Коконов и един църен отпред
tundzhaka
на 20.07.2025 в 07:36:21 #7Все пак има някакви минимални шансове и да ги отстраним, доста по-вероятно е от колкото ребранда да стане щампион.
power
на 20.07.2025 в 07:26:12 #6Съгласен
XAN_lil
на 20.07.2025 в 07:20:53 #5Това с 32 е дежурен сарказъм, не реално, прави разлика
Както ваши фенове ония ден....че шансовете са на ваша страна срещу Брага...нямали още официален мач и след тях сте сигурни за групата на ЛЕ
...трябва да има закачи, чисто фенски
power
на 20.07.2025 в 07:00:34 #4Мъдър си XAN_lil , поводи сте нямали , но фукня има в изобилие . " Започваме похода към 32рата , мачкаме наред , и т.н. , и т.н. . Не е нужно да продължавам .
XAN_lil
на 20.07.2025 в 06:43:38 #3"Нека оставим фукнята за припсовете" ...само не разбрах, къде сме имали повод за фукня, особено през последните два-три сезона
Иначе си е за мълчане, каква игра и вашия колос играе....направо ги разбихте на чифутите ония ден, с едно и половина положения
Добре че ви подцениха, та ви подариха още два мача за добри пари от участие..