Отборите на Левски и Лудогорец се изправят един срещу друг в най-интересния сблъсък от 9-тия кръг на родното първенство. Момчетата на Хулио Веласкес се намират на първата позиция във временното класиране, на 2 точки от разградчани и влизат в тази среща като фаворит, предвид моментната форма на двата отбора в шампионата.
Двубоят на "Георги Аспарухов" е с начален час 20:30.
От "Герена" изненадаха приятно феновете си с новината, че в канала на клубната телевизия ще има специално студио, посветено на очаквания с огромен интерес мач.
Бившият капитан на "сините" Владимир Гаджев ще бъде гост-анализатор. В предаването ще бъдат излъчени интервюта, като едно от тях ще бъде със Седрик Бардон.
В лагера на Левски няма контузени или наказани футболисти.
Що се отнася до Лудогорец, португалският наставник на тима Руи Мота е изправен пред сериозни кадрови проблеми в окомплектоването на състава си за днешния двубой. Мота почти сигурно няма да може да използва трима от основните си играчи. Става дума за Антон Недялков, Бърнард Текпетей и Иван Йорданов.
С оглед на последните резултати на Лудогорец бъдещето на Руи Мота е под сериозна въпросителна, а победа срещу Левски днес се явява задължителна.
Статистиката е категорично в полза на Левски. В петте случая, в които "сините" са се изправяли срещу Лудогорец като фаворит, разградчани неминуемо са си тръгвали като победени.
Иначе след този мач, на Лудогорец предстои откриване на кампанията в Лига Европа. В сряда, 24-ти септември, "орлите" ще пътуват до Швеция, за двубой срещу Малмьо.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 19.09.2025 в 19:22:19 #27На Времето така излъгаха Рен с Гонзооглу. Пусйаха го да се ръга с лакти и копита, но същевременно леко докосване и веднага фаул или дузпа. Изглеждаше, че няма опазване
Сега Костадинов същата работа, компенсира липсата на скорост с дърпания и задържания и фаул няма, същевременно леко сърополяване и веднага получава фаул.
Мик Джагър
на 19.09.2025 в 19:19:05 #26Абсолютен фаул на Костадинов.
Мик Джагър
на 19.09.2025 в 19:17:42 #25Гуведа, аз също не съм ви душманин, но не мога да скрия, че изпитвам наслада да ви шибат
oficer1
на 19.09.2025 в 19:12:37 #24Сега се прибирам и не съм гледал първата част. За играта през второто мОем евентуално и да се изкажЕМ в края мача. Но вече 15 минути нищо футболно не виждам. За мен имаше 100% дуЦпа за братчедите! В А-Театрал само за шимпанзетата се дават несъществуващи дуЦпи, а 100% срещу тях нивгЪш! Просто в момента гувЯдата са в нашата позиция от изминалите години! Всичко се сФири в полза на шимпанзе! ЦСКА беше в същото положение! Е, тФа е. Въпреки, че Шиши ги издържа и с Таки са неофициални соПственици на леЦа, Гела не пуска фандък! Сянка
Не се нерви.
Това е положението. Имай предвид, че нас дори една година ни пуснаха да поведем с 6-7 точки май, вече не помня точно.
ТреЕЕ има интрига и да се държи интерес. Тъжното е, че накрая пак тия....
mcjoff
на 19.09.2025 в 19:02:42 #23Жълтия избива в корнер, вижда се от близкия кадър, Ради Кирилов не протестира…безпристрастен съм и не виждам дузпа.
Мик Джагър
на 19.09.2025 в 19:02:08 #22Скандално съдията бута рогачите, добре, че има ВАР
УмеренЦСКА
на 19.09.2025 в 18:57:23 #21Като изгледах нееднократно клиповете от отменената дузпа си оставам на мнението, че нямаше дузпа. Играчът на Лудогорец изби топката в корнер преди играчът на Левски да се спъне в краката му. Тоя "тънък момент" от много години е направо изпитание на съдиите. Спомням си преди много години как Йовов печелеше дузпи. Успяваше преди шпагата на защитника да ритне топката напред и след това да се спъне в краката на защитника. Веднага се свиреше дузпа по правилото, което и сега важи, дали извършителят на дузпата е успял да играе с топката. В конкретния случай май защитникът успя да ритне топката в корнер. ...Поне наша умерена скромност не е пристрастен нито към Лудогорец, нито към Левски...
jekkovv
на 19.09.2025 в 18:54:36 #20Духай бе пияница!
grozdanov78
на 19.09.2025 в 18:49:07 #19За дузпата няма да я коментирам, защото съм пристрастен, но ако беше останала, разградчани щяха да останат с човек по-малко до края на мача, заради потенциално втория жълт картон за Куртулус и с гол пасив на полувремето, и загуба от Левски, от което следва смяна на треньора, с надежда за по класен нов. За мен шампионите да бавят играта и да пазят цяло полувреме точката не им отива. Показателно 0 точни удари и 0 корнери.
Blade_Reloaded
на 19.09.2025 в 18:46:12 #18Дръжте се сериозно. Фенщината и пристрастията са си страсти, но тук няма дори идея, че това може да е дузпа
УмеренЦСКА
на 19.09.2025 в 18:43:46 #17...Първото полувреме на дербито на кръга едва ли е "очаровало" тези, които са очаквали двата най- силни (по класиране и евроуспехи) отбори да предложат красив футбол... Вместо това ритане, блъскане, рушене с доста жълти картони и без нито едно сериозно положение пред вратите. Плюс димни завеси и безобразно увеличение на игровото време. През второто полувреме някой от двата отбора може и да вкара гол, все едно. Предварително е ясно, че ще има протести за отменената дузпа, но това едва ли ще подслади тези, които си губят времето да следят такива "дербита", които не засягат техния любим отбор по класиране.
n-a-chx8TkqA
на 19.09.2025 в 18:41:51 #16Айде сега извън нак поле, според ВАР няма нарушение
n-a-chx8TkqA
на 19.09.2025 в 18:39:01 #15Съдията беше на 3-4 метра, категорично свири дузпа, после я отмени, а защо се намесва ВАР ? Нали трябва да има ЯВНА и КАТЕГОРИЧНА грешка
Ragnar2
на 19.09.2025 в 18:36:13 #14От нас да знаете- каквото и да правите само не палете факли в 85та минута при предстоящ корнер за Лудогорец при резултат 0:0
Ма то вече си мисля, че прокобата е при нас и само на нас може да ни се случи това два пъти...
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 19.09.2025 в 18:32:39 #13Коментара от студиото за дузпата е ....ПОТРЕСАВАЩ !!???? Видно е че шалвара първо избива топката но пеперудата джурналист ми разказа играта от чудото...а то е..." кравата е стъпила на топката и шалвара видите ли не я пипнал" !?? Гледам и не ....вярвам на ушите си !!??Това е ГОВЕДАРЩИНА в действие...сега да ДодАт..двамата холивудски гнома режисьорчетата на порно говежди секс ...то е да се шашнеш !!Такава липса на коректност !!
kurzelevdki
на 19.09.2025 в 18:28:29 #1214_neron_88 на 19.09.2025 в 21:01:54 #15 Чaлма, Тунджака е на Герена, току що ми пусна снимка по сателитния А ти на Герена кога? … ямболския манго на геренаааа?… е те такова животно нема…
donaldtrump
на 19.09.2025 в 18:28:23 #11Помиярът Гидженов е най-добрият играч на шалварите
: . Иначе са нааасрани и ще го вземат бахура под мишница. Напред Левски Европейски!! Ние сме с вас!
kurzelevdki
на 19.09.2025 в 18:26:41 #10..дузпа 1000%….
Blade_Reloaded
на 19.09.2025 в 18:23:50 #9Гидженката е топ
УмеренЦСКА
на 19.09.2025 в 18:13:50 #8...За сега е ясно, че ще има солидно продължение заради димната завеса. Глобите не се броят...