Отборът на Локомотив Пловдив посреща Левски в дербито от десетия кръг на Първа лига. Срещата на "Лаута" е с начален час 20:00 и ще бъде ръководена от Ваолен Чинков.
Двата тима започнаха силно сезона в родния шампионат. Домакините заемат пета позиция с актив от 16 точки, но при победа над "сините" играчите на Душан Косич трети. Гостите от своя страна ще се опитат да си върнат лидерската позиция, която им бе отнета от ЦСКА 1948 вчера. Играчите на Хулио Веласкес са с 20 точки, докато "червените" са с 22, но с уточнението, че са и с два мача повече.
При Локомотив под въпрос е защитникът Лукас Риян, който се контузи в мача с ЦСКА 1948 в предишния кръг, аут със сигурност е ветеранът Димитър Илиев, който ще отсъства още около десетина дни. С шанс да се заърне е и румънецът Каталин Иту. Отново в състава пък е Ивайло Иванов, който изтърпя наказанието си и отново е на линия.
При Левски няма сериозни кадрови проблеми, но наставникът Веласкес сподели, че няколко състезатели имат мускулни проблеми и в последния момент ще се решава за участието им в срещата. Като цяло обаче испанецът ще може да рачита на основните си футболисти за срещата със "смърфовете".
Двата отбора се изправиха един срещу друг два пъти през сезон 2024/25, като и в двата случая Левски излезе победител, с 2:0 на "Лаута" и след това 2:1 на "Герена".
USD
CHF
GBP
donaldtrump
на 26.09.2025 в 17:40:35 #22Пюю сега ни ядосаха. Какво им трябваше на буферите да вкарват? Щяхме да ги бием само с 1 на 0. Сега ще сервираме една тройка+.
donaldtrump
на 26.09.2025 в 17:36:52 #21Този Сангаре ми е много симпатичен, но, ако започне и да вкарва, цена няма да има.
gychopopov
на 26.09.2025 в 17:34:18 #20Деба и разбирачите покрай Батмана , дрба ----------------------------------------------------------- Първото полувреме, ще умори мангите, второто ще ти дойде на гости!
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 17:29:35 #19Верно що се играе на тоя строителен обект? Оня чичо как гонеше топката между железата
gychopopov
на 26.09.2025 в 17:22:12 #18Аре марш от терена бе , деба и мангасара ---------------------------------- Ега го намериш в спалнята!
Blade_Reloaded
на 26.09.2025 в 17:21:03 #17За стадиона - нагледно разликата когато строи държавата и когато прроекта е частен.
Blade_Reloaded
на 26.09.2025 в 17:20:06 #16Телците са яли зоб с добавки май.
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 17:19:02 #15Що не дадоха картон на тоя помияр Костадинов?
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 17:14:49 #14Стадиона на Доко нещо бавно се строи, не е като Бижуто- да расте с часове
gychopopov
на 26.09.2025 в 17:12:35 #13Чакам майка ти да ме приспи -------------------------------------------------- Утювай! Чака те!
gychopopov
на 26.09.2025 в 17:09:04 #12Коста, няма да сеpe под моста, а ще се наcepe в ръцете ми!
Мик Джагър
на 26.09.2025 в 17:08:29 #11Време е за циганското дерби
Локо,Локо-победа
gychopopov
на 26.09.2025 в 17:07:35 #10Аааааааа, гооооол ----------------------------------- Ей пияде, отивай да спиш!
gychopopov
на 26.09.2025 в 17:05:22 #9Добре ве, пидал, нека доцент да е ---------------------------------------------- И на теб да кажа, че съм зъболекар импресионист!
gychopopov
на 26.09.2025 в 17:01:36 #8Сула трябваше да започне с Мечката и Търдин ------------------------------ Не се прави на Пънтьо! Той е доцент!
duneraaa
на 26.09.2025 в 16:56:38 #7Май си останахтИ само пияниците и троловете да си се попсувате
donaldtrump
на 26.09.2025 в 16:32:06 #6Не ми остава друго, освен да нахъсам моите момчета> Само Левски Европейски Вековень!!! Очаквам един супер интересен мач със син победител
irina-borisova
на 26.09.2025 в 14:10:41 #5АНАДОЛИ Е ПОСОЧИЛ ВСИЧКИ МЕСТА НА КОИТО Е РАДВАЛ МЕСТНИНИТЕ ГАВАЗИ С УСТА.
Mr.Jack
на 26.09.2025 в 10:04:00 #4Миролюбиво 0:3 и кой откъде е!
power
на 26.09.2025 в 09:14:16 #30:2