Лудогорец не успя да запише пета поредна победа в първенството и завърши 0:0 с Локомотив София в мач от петия кръг на efbet Лига. Само дни след европейските си ангажименти "орлите" изглеждаха уморени и не намериха път към гола срещу подредената защита на "железничарите".
Домакините започнаха активно и още в първите минути създадоха няколко последователни корнера. Антон Недялков опита изстрел, блокиран от Реян Даскалов, а по-късно Ивайло Чочев и Ерик Биле също не намериха мрежата. Най-чистото положение дойде в 63-ата минута, когато Биле удари гредата.
Гостите също имаха своите моменти. Спас Делев пропусна отлична възможност в 28-ата минута, а малко преди почивката той и Митко Митков се разминаха с топката в добра ситуация, която бе спряна и заради засада. В началото на второто полувреме Делев отново се озова на позиция, но не успя да порази вратата.
В заключителните минути Лудогорец натисна, но Локомотив София показа характер и стабилност в защита. Съдията добави три минути, които не промениха крайния резултат.
Точката в Разград е успех за Локомотив София, който остава непобеден от началото на сезона. За Лудогорец равенството е първо колебание в първенството - резултат, който показва и натрупаната умора от мачовете в Европа.


USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 18.08.2025 в 08:49:38 #7Следвай jekkovv на 17.08.2025 в 21:05:10#1 СБИРАЙ СЕ НАРОДЕ ,КЛАТЯТ ТУРЦИТЕ ЛАЙНOГОРЕЦ *"*" Черно море и Локо ПД клатят майка ти на Ст."Народна армия"...
irina-borisova
на 17.08.2025 в 20:15:35 #6Jekovvv МАКЯ ТИ СЕ КЛАТИ ПОВЕЧЕ ,ПАЗДУР МРЪСЕН ТИ!!!
evgeni-mihov
на 17.08.2025 в 19:29:14 #5Руи Смотан: "За нас няма разлика между Ференцварош и Локомотив. Без малко да бием и двата гранда!"
mcjoff
на 17.08.2025 в 18:44:36 #4Това е определено най-слабият Лудогорец откакто се завърнаха в Първа лига! Едва ли могат да купят вече нещо свястно. Да видим кой ще се възползва?
УмеренЦСКА
на 17.08.2025 в 18:20:36 #3Съжалявам, но в редиците на шампиона вече ги няма такива футболисти, които тичат без да дишат и "вършеят" по терена. Съжалявам, но Текптей отдавна не е това, което беше до преди година и нещо. Чочев може и да е претендент за "стълб" в националния отбор, ама нещо не му върви да става "герой на мачовете" в нашенския шампионат. ...Ако всички отбори от А група играят толкова прагматично срещу Лудогорец като Локомотив Сф не зная кой ще е поредният шампион...
УмеренЦСКА
на 17.08.2025 в 18:13:56 #2...Уморени били шампионите от евроуспехи, значи... А Локомотив Сф (вероятно това е решение на неговия треньор) изигра мача с добре пакетирана защитна формация, без авантюри напред. И спечели точка, лишавайки шампиона от две такива. Факторът "домакинство" отново не сработи.
jekkovv
на 17.08.2025 в 18:05:10 #1СБИРАЙ СЕ НАРОДЕ ,КЛАТЯТ ТУРЦИТЕ ЛАЙНOГОРЕЦ