Лудогорец приема Локомотив София в двубой от петия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Хювефарма Арена" започва в 19:00 часа.
Разградчани претърпяха тежка загуба от Ференцварош (0:3) през седмицата, която изхвърли отбора на Руи Мота от Шампионска лига. "Зелените" все пак продължават участието си в Лига Европа, където ще срещнат северномакедонския Шкендия в плейофите.
Иначе Лудогорец върви по разписание от началото на сезона в Първа лига, записвайки четири поредни победи.
Локомотив също е непобеден през този шамапионат. "Железничарите" започнаха кампанията с две поредни равенства, след което се наложиха над Монтана и Ботев (Пловдив).
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 18.08.2025 в 12:30:24 #33А оня Кафу,в Брюж за три години има 20 мача и 2 гола...
Голямо менте излезе, смятай колко е зле наЩа АРФГ...
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 18.08.2025 в 12:25:49 #32*Срещу Нотингам,извинявам се,не Челси. Смятай,тоя в Брюж за по-малко мачове е вкарал повече голове отколкото в Лудогорец!
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 18.08.2025 в 12:19:09 #31kiril-dimitrov-8q95vYQa на 17.08.2025 в 21:08:32#34 Страдат от синдрома на наемника. Играя за голяма заплата ,не със сърцето. И 10 млн за селекция да дадат резултата е същия. *** А бе не е баш така. Все пак са професионалисти. Заплатата си е една и съща,и в Гърция,и в Румъния,особено пък ако е взет от долните дивизии на Бразилия и пр. Игор Тиаго вчера вкарва срещу Челси,кога ще го задържиш в БГ такъв? Тук остават по-посредствените. Всеки играе,пък дори и по причина да разглеждаш Лудогорец като трамплин за Западна Европа. Всеки се влага, въпроса е че някои просто толкова си могат.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 19:43:19 #30Ситуацията се използва и от Ботев Вр също така,както и от ЦСКА 2 и ЦСКА 3.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 19:42:18 #29mcjoff на 17.08.2025 в 21:46:58#35 Лудогорец е приключен! Без никакви класни попълнения се очертава да бъде просто фигурант тази година! Кой използва ситуацията най-добре? ****
Фигурант....
Засега изолзва ситуацията ФК "Правец",ПФК "Чумерна" и ФК "Цунами"(Нова Шипка,Варненско)
mcjoff
на 17.08.2025 в 18:46:58 #28Лудогорец е приключен! Без никакви класни попълнения се очертава да бъде просто фигурант тази година! Кой използва ситуацията най-добре?
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 17.08.2025 в 18:08:32 #27Страдат от синдрома на наемника. Играя за голяма заплата ,не със сърцето. И 10 млн за селекция да дадат резултата е същия.
grozdanov78
на 17.08.2025 в 18:07:39 #26Честито на столичани, играха по добре от шампионите и ако не беше добрата намеса на Падт срещу Делев, Локомотив Сф щяха да си тръгнат като победители. Явно шампионската титла този сезон ще я вземе някой между ЦСКА и Левски, по скоро сините, че новите при червените още не са във форма.
УмеренЦСКА
на 17.08.2025 в 18:07:05 #25Този мач показа, че шампионът не е чак толкова всесилен даже и на свой терен. Съперникът, в случая Локомотив София създаде доста добре пакетирана защита и принуди нападателите на шампиона да разчитат повече на далечни удари. Без авантюри в нападение Локомотив Сф спечели точка, а шампионът изгуби две. ...Това е резултатът, на когото не се харесва, може да псува наляво и надясно колкото иска...
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 18:05:17 #24Иначе интересно второ полувреме. Само че някои май си мислят че са на половин работен ден там. С едни втори 45 минути се решават нещата... Барвъс на Локото. А някой хора трябва да се научат,че мача започва от първата,а не от 46-та минута. Сега тряа го отреже с по половин заплата. Някой специалисти нали искаха нон-стоп Чочев га играе,понеже за разлика от другите напред, бил голяма работа. Оня ден рев,що ме играл цял мач и пр. Е,видяхме,ocpa ги всичките ситуации,като някоя баба(без последното положение,оня си го блокира авторитетно.Евалла ).
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 17:59:57 #23Къде е оня
tundzhaka
на 17.08.2025 в 17:31:32 #22Ирин е твърде гнусен за трупната ферма. Да си гние до някой казан за смет в м'алата.
n-a-chx8TkqA
на 17.08.2025 в 17:31:30 #21Кабаков добре ли играе ?
tundzhaka
на 17.08.2025 в 17:18:24 #20но скоро ще е просто разлагащ се вонящ труп с червеи в кв. Христо Ботев На никой няма му дреме и да му направи впечатление.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 17:17:07 #19той поне (Ирин) освен, че дърт траверс, е и мaнгал живеещ в кв. Х.Ботев.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 17:08:48 #18за тревecтита говоря.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 17:08:31 #17излишноеда казвам как ще свърши. Дано поне циганетaта от ма'aлата съберат повечето чeрвеи от разчекнатото му разлагащо се телце и да ловят риба, да не се занимават с глупости.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 17:00:15 #16Ирин* е тpaвeстит Дърт при това.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 16:59:50 #15Ирина е трaвecтит.Дърт при това.
chubtireaka
на 17.08.2025 в 16:57:15 #14Къде е третия Мастиньо Владко? Ирина, мачът с холандците няма да направи гелосаните по-малко селяци