ЦСКА гостува на Локомотив София в един от най-любопитните сблъсъци от 10-ия кръг на Първа лига. Мачът е тази вечер от 20:00 часа на стадиона в "Надежда".
Трети дебют начело на ЦСКА ще направи новият старши треньор на "червените" Христо Янев. 46-годишният специалист наследи на поста Душан Керкез и пред него стои тежката задача да измъкне отбора от 12-ото място в класирането. Тимът има едва осем точки от девет изиграни мача.
Първият тест за Янев е доста сериозен, тъй като Локомотив София на Станислав Генчев е коварен съперник за всеки отбор. "Червено-черните" взеха точка от шампиона Лудогорец в Разград и бяха напът да измъкнат равен и с Левски в "Надежда". "Железничарите" са на шесто място в подреждането с 11 точки, като имат вече пет равенства в девет двубоя. Локомотивци не са печелили в елита от 10-и август насам, когато надвиха Ботев Пд с 1:0 на "Колежа".
Проблемите пред Янев са свързани с контузиите на Лумбард Делова, Улаус Скаршем и Иван Турицов, които до последно ще са под въпрос за мача с Локомотив София. За домакините след изтърпяно наказание се завръща Райън Бидунга, но от групата отпадна Ерол Дост, който получи червен картон срещу Добруджа (2:2) преди седмица.
USD
CHF
GBP
LORD_SLIM
на 27.09.2025 в 18:30:08 #65Най важното сега да се вземат победи и играчите да излезат от дупката.Като единици този отбор не е лош.
Доктора
на 27.09.2025 в 18:29:52 #64...мача си е топ, 'се едно сме се сбрали в двора на даскалото, и играем за по каса бира и пет тарелки кибачтета и кюфтета
sssauron
на 27.09.2025 в 18:28:11 #63А, споко, той и при нас закъсняваше със смените
bernal
на 27.09.2025 в 18:28:06 #62Е не никакъв фал нямаше тук за Делев
sssauron
на 27.09.2025 в 18:25:41 #61Ата, имам предвид, че може да играете неефективно, но пък и тези, с които играете не играят кой знае колко по-различно. И Локото днес не играят кой знае как, и ние с вас не играхме кой знае как, пък и Септември не играха с вас кой знае как, а и преди това, за да кажете, че играете толкова зле, играете нормално зле, така както играят повечето отбори в група, но за отбор с претенции и толкова потрошена грешна пара, ми да, зле е положението
grizzlybear1948
на 27.09.2025 в 18:21:12 #60Янев им говори а те не слушат. Според мен си трябва сериозен разговор с тия играчи, ако ще играят да играят.
Доктора
на 27.09.2025 в 18:20:05 #59Ицеееее, вади кюмура
:
:
:
bernal
на 27.09.2025 в 18:18:08 #58Офф това с тези димки е пълна глупост и носи само вреда за клуба , накъсва много играта и вреди повече на отборите , а не помага
Ataspor
на 27.09.2025 в 18:17:18 #57sssauron на 27.09.2025 в 21:13:58#70 Ми най-грозния футбол, не, ама определено за претенциите ви сте на светлинни години от желаното. ------------ Ми кажи тогава, кой играе по-грозен футбол от нас? Гледах два мача на Добруджа, те са на светлинни години от нас
Тунчо
на 27.09.2025 в 18:14:31 #56Историческа победа на африканския тумор....Урааа припсъри!
sssauron
на 27.09.2025 в 18:13:58 #55Ми най-грозния футбол, не, ама определено за претенциите ви сте на светлинни години от желаното.
sssauron
на 27.09.2025 в 18:13:02 #54И тоя мач мъчите топката, но пък Питас имаше късмет за гола, то си трябва и късмет в тази игра
Доктора
на 27.09.2025 в 18:13:02 #53Дрътия, айде по модерно му - разиграващ офанзивен халф
Ataspor
на 27.09.2025 в 18:11:50 #52Играем най-грозния футбол в А театрал и затова не е виновен Янев
УмеренЦСКА
на 27.09.2025 в 18:10:56 #51...Плеймейкър! Не си спомням за такова "животно" от много години в целия нашенски футбол, не само в ЦСКА...
Доктора
на 27.09.2025 в 18:10:52 #50Ицеее, вади црната мръша... ...играем с чиляк по малко
:
grizzlybear1948
на 27.09.2025 в 18:06:41 #49Значи, да дърпане и спиране на атака, картон за нас винаги има а обратно не. Влизане з бутоните напред и нищо.
Доктора
на 27.09.2025 в 18:02:35 #48Ата, 2 години /и кусур/ неаме плеймейкър... ...дееба тия модерни схеми, коги станахме 4-ти в света, имахме двама
За Томанов и екипа му не бесилка, работни дрехи и на строежа
:
Ataspor
на 27.09.2025 в 17:59:16 #47Доктора на 27.09.2025 в 20:56:48#60 ...начи ако има кой да захранва с пасове Питас и Кошмара, ше покъсат мрежите тия дзверове ----------- Те тука си много прав, ма благодарение на Стоичков и Томанов, ние средна линия нямаме
Единственият шанс е Лапоухов да ги извежда
Доктора
на 27.09.2025 в 17:56:48 #46...начи ако има кой да захранва с пасове Питас и Кошмара, ше покъсат мрежите тия дзверове