ЦСКА гостува на Локомотив София в един от най-любопитните сблъсъци от 10-ия кръг на Първа лига. Мачът е тази вечер от 20:00 часа на стадиона в "Надежда".
Трети дебют начело на ЦСКА ще направи новият старши треньор на "червените" Христо Янев. 46-годишният специалист наследи на поста Душан Керкез и пред него стои тежката задача да измъкне отбора от 12-ото място в класирането. Тимът има едва осем точки от девет изиграни мача.
Първият тест за Янев е доста сериозен, тъй като Локомотив София на Станислав Генчев е коварен съперник за всеки отбор. "Червено-черните" взеха точка от шампиона Лудогорец в Разград и бяха напът да измъкнат равен и с Левски в "Надежда". "Железничарите" са на шесто място в подреждането с 11 точки, като имат вече пет равенства в девет двубоя. Локомотивци не са печелили в елита от 10-и август насам, когато надвиха Ботев Пд с 1:0 на "Колежа".
Проблемите пред Янев са свързани с контузиите на Лумбард Делова, Улаус Скаршем и Иван Турицов, които до последно ще са под въпрос за мача с Локомотив София. За домакините след изтърпяно наказание се завръща Райън Бидунга, но от групата отпадна Ерол Дост, който получи червен картон срещу Добруджа (2:2) преди седмица.
USD
CHF
GBP
bernal
на 27.09.2025 в 17:56:14 #45Джагър , Панайотов не и преди 70мин. видяхме го два поредни мача , като титуляр какво направи , силата му е да влиза резерва.
bernal
на 27.09.2025 в 17:55:03 #44Хане , за мене в тези футболисти има достатъчно качества за нашата еБем ти и лигата , да едва ли ще можем да се борим с Лудогорец , но с тези футболисти спокойно можем да се борим за първата четворка и ЕКТ въпроса е , че ментално нещата са зле в цялата съблекалня и ако успее Янев да ги вдигне поне малко и натрупат няколко поредни добри мача ще изглеждаме игрово много по - добре за мене .
Доктора
на 27.09.2025 в 17:54:13 #43...за пореден мач неаме ляво крило... куца работа
Да влиза Додай и 4-3-3
Мик Джагър
на 27.09.2025 в 17:53:49 #42Ето си плаче за смяна. Несериозно играе и е рисков. Сегер също е много зле. Да влизат Петко и Додай.
Ataspor
на 27.09.2025 в 17:49:49 #41С тая игра, ако устискаме равен, ще го пишем за успех
grizzlybear1948
на 27.09.2025 в 17:47:47 #40Откога съдиите дават фал за подхлъзване?
bernal
на 27.09.2025 в 17:45:50 #39Офф добре родихме най - накрая макар и с огромни мъки , да видим сега дали сме си научили урока и ще можем да си затворим спокойно поне един мач . На първо време да завършим полувремето без гол , а на почивката Яневжда си помисли за смени.
Доктора
на 27.09.2025 в 17:43:12 #38Ataspor
на 27.09.2025 в 17:42:36 #37Не Христо Янев , Христос да се яви, няма да може да се оправи с тия несретници
Томанов и целият скаутски екип трябва да ги обесят на крановете на строежа на Бижуто
donaldtrump
на 27.09.2025 в 17:41:14 #36Играта на този Ето не я познавам в детайли. Но явно са го постегнали от Ботев и са го лъснали, за да ви го шитнат за повече пари. Изглежда ми нещо несериозен и много картони получава. Човек не може да разчита на него.
AK 47
на 27.09.2025 в 17:37:00 #35Аз когато се регистрирах тук 2004,ти си се мандърсал в ергенски гащи на баща си говньо --------- Бали за това говорим? Още повече, че и аз от тогава съм във форума. И само да добавя- първите години регистрация не се изискваше. Тогава Тунчо или Тъпунчо нямаше Толкова.
grizzlybear1948
на 27.09.2025 в 17:36:43 #34Страх ги е нашите да подават напред. Смешен отбор.
Доктора
на 27.09.2025 в 17:33:25 #33Бернал, на тоа капут продупчен Ето-го му слагам 8 часов работен ден... ...и да гледа мачове на Бдин Видин, докато сложи 6 диоптера цайси
:
Ако ми е фуй, шго завра в най-мръсния гъсс, дееба и кюмура недъгав
grizzlybear1948
на 27.09.2025 в 17:32:35 #32Преди да кажа нещо, искам да подчертая, че не толерирам такъв вид дейност. Вече е очевидно, че ни режат яко. Валтер, да гледа някой мач, вече. И да вземе мерки. Един съдия да го смъмрят, останалите няма да посмеят да се гаврят.
AK 47
на 27.09.2025 в 17:32:25 #31n-a-U7doPfz9 на 27.09.2025 в 20:26:19 _______ Наздраве и на теб!
Хане, скъпи са патроните
пък и ако взема че
някой приятел па макар и бивш?
Не ми отговаряйте сега,
колеги, излизам
Ataspor
на 27.09.2025 в 17:32:03 #30XAN_lil на 27.09.2025 в 20:28:55#35 Лапеня .... не може да изнесе топката, но капитан ------------- Тва с капитаните е много странно вече една година
Капитан не е бил само Илиев Джуниър
Тунчо
на 27.09.2025 в 17:31:59 #29Тунчо на 27.09.2025 в 20:11:06#22 То остави уродливия ребранд ------ А ти какъв ребранд си? Кой беше тук във форума преди да се боядисаш така бездарно? За четвърти път те питам, но ти бягаш като дявол от тамян щото на някои от сега пишещите и които обиждаш си се бил писал ============== Аз когато се регистрирах тук 2004,ти си се мандърсал в ергенски гащи на баща си говньо.
bernal
на 27.09.2025 в 17:28:11 #28Офф значи на Ето'о проблема не му е бил Керкез и конфликта , който са имали в Пловдив , а се намира в потресаващо слаба форма , дано Янев го смени на почивката , че едва ли ще изкара целия мач с този напълно заслужен картон.
XAN_lil
на 27.09.2025 в 17:27:40 #27АК47... Не го питай, а го
Доктора
на 27.09.2025 в 17:26:34 #26...за к'во говорим - умишлен картон