Лудогорец приема Локомотив Пловдив в последния мач от 23-ия кръг в Първа лига. Двубоят в Разград започва в 18:00 часа.
Шампионите влизат в срещата след две поредни загуби - 1:2 от Ботев Пловдив и 0:2 от Ференцварош в реванша от плейофите в Лига Европа. Последствията са двуцифрено изоставане от лидера Левски в класирането и отпадане от европейския турнир.
След последните резултати започва и преценка на състава за следващия сезон. В групата вече не попада централният нападател Матеус Машадо, а под въпрос е и бъдещето на Ерик Биле. През миналата седмица Лудогорец привлече испанеца Алберто Салидо, който е картотекиран и се очаква да бъде в групата.
Пер-Матиас Хьогмо отправи критики към Ерик Маркус за представянето му в Будапеща, а Кайо Видал също не бе убедителен. Очаква се двамата да останат на пейката, като норвежецът може да заложи на Винисиус Ногейра и Бърнард Текпетей. В халфовата линия се търси място за Ивайло Чочев, което може да означава почивка за Петар Станич. Ако и двамата започнат, резерва ще бъде Дерой Дуарте.
В защита също се очакват промени. Срещу Ференцварош в центъра действаха Вердон и Нахмиас, но днес на разположение е Диниш Алмейда, който пропусна реванша заради наказание. Под рамката ще застане Серджио Падт вместо Хендрик Бонман.
За Лудогорец срещата е без право на нова грешка.
USD
CHF
GBP
4opar
на 03.03.2026 в 04:34:13 #32Съдията Гребенчарски измисли този фал за гола на *** вижте повторенията никакъв фал няма .Коментатора се чудеше как да оправдае действията на съдйята.Те иначе падаха той ги тикаше всячевски това никой не го вижда, какво ли не измисли да победят .Така е Лудогорец и Левски цялото БФС се чуди как да ги обгрижва.
goso-conev
на 02.03.2026 в 18:10:58 #31Момчета пак 5 милиона пак 5 лева..
Левски е на 12 точки преднина както казах, че ще е или 12 или 13..
Все още ли има вярващи как Левски ще падне 3 пъти със ЦСКА и 3 пъти със Лудогорец и няма да стане шампион ?
Със всеки изминал мач това е все нереално..
Да, чисто статистически това все още може да се случи..
Ама реално си е екстремно нереално..
Защото и Лудогорец и ЦСКА ще губят горе долу толкова точки както досега и затова реално само ще нарасне или ще се запази точковата разлика..
Както виждате отборите традиционно силни или такива който са на хубава позиция изкачат срещи фаворитите, защо не е чак толкова голяма разликата и има шанс за точка или 3..
gychopopov
на 02.03.2026 в 18:08:22 #30КОГАТО ТРЯБВА ДА КАЖЕШ, ЧЕ ФАКТИТЕ СА ТОВА, Е ТОВА СА! ТИТЛАТА Е МИРАЖ! -------------------------------------- Иринка, колко ти е пенсията?
XAN_lil
на 02.03.2026 в 18:01:25 #29Да бе, ти да гледаш на Гела мигрантите да не скачат, да са кротки....порнография е всичко у бг
ogi-simeonov
на 02.03.2026 в 18:00:25 #28Стига с тези мизерници сравнявате Левски.Бити карти са.
staroto
на 02.03.2026 в 18:00:03 #27Явно Лудогорец може да бие само Левски!
УмеренЦСКА
на 02.03.2026 в 17:59:47 #26Мъка, мъка-а-а! Де го онзи перманентен шампион? Няма го вече...
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 02.03.2026 в 17:48:46 #25Не Ogi... да ти кажа ...изкарахме поне 5млн евро !! Ето признавам си го !!? То не беше случайно !???
ogi-simeonov
на 02.03.2026 в 17:45:18 #24Анатоли пак се изказва неподготвен.Абе ти с черни очила ли си бе?Левски ли ви е виновен че паднахте и че сте смешни с тези скъпи играчи?
donaldtrump
на 02.03.2026 в 17:43:39 #23Пийте си хапа, другари. Все другите са ви виновни, гледайте си тюфлека и параолимпийците около него.
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 02.03.2026 в 17:39:43 #22Айдеее...снощи чеСен мач ....ето още един чеСен мач !!?? Сега само аз ли го виждам ??? А бях на секунди да пиша ,че ще има гол!!??
donaldtrump
на 02.03.2026 в 17:38:10 #21Ааааааааааааааа
irina-borisova
на 02.03.2026 в 17:37:55 #20КОГАТО ТРЯБВА ДА КАЖЕШ, ЧЕ ФАКТИТЕ СА ТОВА, Е ТОВА СА! ТИТЛАТА Е МИРАЖ!
duneraaa
на 02.03.2026 в 17:37:40 #19Айде отидоха
duneraaa
на 02.03.2026 в 17:37:17 #18Най слабия Лецки ще стане шампион, няма лошо. Вчера вратарчето си прибира ръката на гола, не е съмнително ич..
ogi-simeonov
на 02.03.2026 в 17:36:47 #17Айде шалвари.....
УмеренЦСКА
на 02.03.2026 в 17:22:17 #16...На Гошко Чорбаджийски му се дава шанс да се докаже и то в най- престижен мач...
LORD_SLIM
на 02.03.2026 в 17:19:29 #15Мачът е абсолютно равностоен,трудно Лудогорец ще вкара.
УмеренЦСКА
на 02.03.2026 в 17:18:47 #14...Когато бях ученик и студент, вилнееше една доста цинична шега: "Мръдни, ма Тоте!"...
УмеренЦСКА
на 02.03.2026 в 17:06:39 #13...n-a-Zdnr18CN, къде видя ЦСКА в мача? Няма нито червено, нито оранжево...