Шампионът Лудогорец е домакин на Арда в среща от 15-ия кръг на Първа лига. Двубоят на "Хювефарма Арена" е от 17:30 часа.
Амбициите на "орлите" отново да спечелят титлата не са намалели, точно обратното, съдейки по това, което говорят от ръководителите на клуба. След грешката на Левски на върха, това е моментът, в който "зелените" да опитат да скъсят дистанцията.
Евентуална победа над Арда би ги доближила на осем точки от първата позиция, при това с мач по-малко от "сините".
Шампионите продължават да изпитват затруднения под ръководството на временния наставник Тодор Живондов. Отборът трудно се класира за осминафиналите за Купата на България, след като постигна късен победен гол срещу Черноморец Бургас, последва нулево равенство с Черно море на стадион "Тича" и поражение от Ференцварош в груповата фаза на Лига Европа.
Гостите също не се намират в оптимална форма, но кърджалийци ще се опитат да затруднят шампионите и да се възползват от моментната им колебливост.
В момента Арда се намира на 14-о място във временното класиране с едва 13 точки, колкото има и Монтана. Последният Добруджа е с 10.
USD
CHF
GBP
duneraaa
на 09.11.2025 в 16:29:55 #6Говеда, сега е момента калитари, свалете шалварите
REDMACHINE
на 09.11.2025 в 16:28:47 #5Така е като се меси политиката със спорта
grizzlybear1948
на 09.11.2025 в 16:26:58 #4Проекта умре.
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 09.11.2025 в 16:22:58 #3Циркът става неудържим !! ЛоЙНАРА гном Кире СОПОЛА ...влачи сополите от 2 месеца ужким треньора ....ужким нещо...ама като Нищо !! А ето в момента даже стана 1:2 за Арда !! Тея дето вчера ги ЕхххМЕ приличат на младоженец който не знае какво да прави с булката ...а помагачи колкото искаш ...то Говногорец...то АВИАТОРИТЕ ....давай да им направим на НЕфелните поне една детьЕ!! Толкова са зле ромките калайджийки от района на Подмокрената река !!!
reddd
на 09.11.2025 в 16:22:30 #2blu-teror-1914 на 21.10.2025 в 17:05:35 #3 СИНИ ШАМПИОНОИИ Един шамар от ЦСКА е достатъчен да свали летящо говедо обратно в калта.
grozdanov78
на 09.11.2025 в 10:35:47 #1Битката за титлата отдавна са загубили срещу Левски и ЦСКА 1948, но след вчерашните победи на ЦСКА и ЛокомотивПд, разградчани са на път да изпадна от борбата за четворката, защото Арда са много ядосани от загубата срещу Левски и ще си го изкарат на шампионите.