Лудогорец приема Локомотив София в двубой от петия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Хювефарма Арена" започва в 19:00 часа.
Разградчани претърпяха тежка загуба от Ференцварош (0:3) през седмицата, която изхвърли отбора на Руи Мота от Шампионска лига. "Зелените" все пак продължават участието си в Лига Европа, където ще срещнат северномакедонския Шкендия в плейофите.
Иначе Лудогорец върви по разписание от началото на сезона в Първа лига, записвайки четири поредни победи.
Локомотив също е непобеден през този шамапионат. "Железничарите" започнаха кампанията с две поредни равенства, след което се наложиха над Монтана и Ботев (Пловдив).
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 16:33:27 #13Тоя Нихмиас бил национал на Израел
,с асистенцията на Делю....
После що ни бият с по 3:0 по-сериозните тимове....
Тия израелци,им нямам вяра аз....на братята иранци по-вярвам...
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 16:30:50 #12Делю кърти
irina-borisova
на 17.08.2025 в 16:30:24 #11АБЕ ЦЕЦА СЕЛСКА ЛОВЕШКА СЕ РАЗМИНА СЪС ШАМАРИТЕ В КЪРСЖАЛИ ГАЯ СЕДМИЦА, ЩЕ СКАЧАТ НА ЛАСТИК И ЩЕ ЗАГРЯВАТ ЗА ЕВАНЕТО ДРУГАТА, А СИНИТЕ "ПРЕТЕНДЕНТИ" ЗА ВТОРОТО МЯСТО ЩЕ ГИ ОПЪВАТ НИДЕРЛАНЦИТЕ. ТУНДЖАК ,МРИ ***! И ПОЗДПАНИ МАКЯ ТИ ОТ ЧЕРНАТА МАМБА НА ТЕКПЕТЕЙ!
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 16:30:06 #10tundzhaka
на 17.08.2025 в 16:27:42 #9Иначе, Аслъ, че Спас Делев по-скоров собствената си врата може да вкара.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 16:22:55 #8Прибирай се в зоопарка,мъжките
194820
на 17.08.2025 в 16:19:56 #7svetoslav-hristov-qAZNXxZB на 17.08.2025 в 19:14:08 #7 user avatar 105760 Следвай 194820 на 17.08.2025 в 18:44:49#1 Кой ще гледа поредния цирк и магиите от вар буса, смрад се носи от разграт... ***" Майка ти редовно ги гледа. Тя обича черните кренвирши на звездите на тима! =========== Ей отпадък неземен, личи си че сте прости селяни и когато сте безсилни, с беден речник нямате какво да кажате. Аз мога да кажа много неща за твоята майка, но не ми позволява културата, само ще кажа да е жива и здрава!
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 16:15:19 #6Следвай tundzhaka на 17.08.2025 в 18:55:25#3 Аз викам Спас Делев Великолепний да вкара в добавеното време и да се поздравят с 3те точища. *"" Ще вкара естествено,но в тяхната врата
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 16:11:20 #5Спас Делев като бивш "разградчанин" съзнателно окъка контрата преди малко,а си беше голова атака 90% .4-5 човека връхлитаха....
194820
на 17.08.2025 в 15:57:25 #4Става, и да се радва като луд и да вдига среден пръст на малобройната агитка.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 15:55:58 #3194820 на 17.08.2025 в 18:53:11#2 Ииии колко зрители ще има на мача, поне ще може ли да си изплатят кренвиршите? ------- Долу горе колкото на мачовете на ребранда.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 15:55:25 #2Аз викам Спас Делев Великолепний да вкара в добавеното време и да се поздравят с 3те точища.
194820
на 17.08.2025 в 15:53:11 #1Ииии колко зрители ще има на мача, поне ще може ли да си изплатят кренвиршите?