ЦСКА приема Локомотив (Пловдив) в дербито на 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" стартира в 17:30 часа.
Битката противопоставя втория и третия в класирането, като и двата отбора се нуждаят от задължителна победа, които да ги остави максимално близо до лидера Лудогорец.
В миналия кръг "червените" загубиха от шампионите и към момента изостават на 6 точки.
"Смърфовете" пък направиха 1:1 с опашкаря Етър, а през седмицата срещнаха затруднение с аматьорския Беласица за Купата, но в крайна сметка продължиха на четвъртфиналите, където ще срещнат именно Лудогорец.
Главен съдия на днешния двубой е Валентин Железов, а назначението му разпали сериозен дебат.
Спортният директор на гостите Георги Иванов се изказа негативно за определянето на рефера, а малко по-късно от Съдийската комисия излязоха с официално становище защо са избрали именно Железов.
Днешната среща ще бъде особено специална за треньора на ЦСКА Бруно Акрапович, който пристигна на "Армията" именно от Локомотив (Пловдив).
На пресконференцията преди мача специалистът обяви, че при "смърфовете" има много приятели и ще ги посрещне с добри чувства.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Винаги се радвам за всеки мач, още повече за този двубой с Локомотив. Имам много приятели в клуба. Няма негативни чувства в мен, радвам се за срещата. Те идват на гости и ще ги приема добре. Няма да се опитам да изненадам никой. Искам да стане здрав мач", каза Акрапович.
От своя страна треньорът на Локо Александър Тунчев се изказа премерено.
"Бруно беше старши треньор на Локомотив, а аз бях негов помощник, но не мисля, че трябва да съпоставяме треньорите на двата отбора.
Определено трябва да изглеждаме така, както срещу Лудогорец. Ако искаме да постигнем някакъв успех, отборът трябва да бъде концентриран и агресивен", заяви Тунчев.


USD
CHF
GBP
DrINKO
на 06.03.2021 в 17:15:36 #120Разгеле! В 85-тата минута след 10-12 нарушения черният номер 4 на Локо-Доко получи жълт картон! За къде го пази бе съдията? Ако беше дал 3-4 жълти в началото щяхме да гледаме друг мач....
kravemorcho
на 06.03.2021 в 17:15:27 #119ба, тия от Доко се подиграват с Тирето, сложили Питър Динклидж за вратар
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 06.03.2021 в 17:13:56 #118Кала чакам го донесат дейва Дано бием .....
djingibi1914
на 06.03.2021 в 17:13:12 #117Джим Кери влезе и започна да прави майтапи
Ohliovski_reboot
на 06.03.2021 в 17:13:02 #116Това е била винаги системата на кюмурите срещу ЦСКА... ------------- Е па они свите са кюмури?
Komap
на 06.03.2021 в 17:12:22 #115Ей сега Марая Кери ще довърши картинката с липсата на идеи.
kravemorcho
на 06.03.2021 в 17:11:55 #114тоя ясен, ама не знам ква да е тактика на Бруно за следващия мач, може би да изруси Кайседо
DrINKO
на 06.03.2021 в 17:06:39 #113А бе тоя църния номер 4 от Локо-Доко колко нарушения направи бе? Сигурно от 26-27 нарушения, 10 са негови......
staroto
на 06.03.2021 в 17:06:09 #112Всичко ще се рещи в 10 мин продължение.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 06.03.2021 в 17:03:07 #111Съдията много ме кефи тоя мач. Ако бях на трибуните щях да изтичам до него .И както казва Калата ......С Еленски скок у главата с петата ..... Бади некъдърника баце ...... Доко пипнат ли топката са търкалят кат празни бурета от Шипка ......
djingibi1914
на 06.03.2021 в 17:00:08 #110Айнщайн го е казал ако правиш всеки ден едни и същи неща ,недей да очакваш различни резултати Този мач е Акрапович срещу Акрапович
kravemorcho
на 06.03.2021 в 16:58:16 #109ГРЕДА! Минчев проби отдясно и центрира. Илиев стреля с вътрешната част на бедрото си. Топката се отбива в рамката зад Бусато. Малшанс за Локомотив! ============================================= А всъщност кво се случи.Тоя минчев се опита да пробие, и загуби безславно от двама кретени в червено.Единият от двамата кретени, веднага реши, че ще е хубаво да се спъна в топката, която отиде пак в тоя Минчев.Чудото стана, че тоя направи нелошо центриране.Илиев с никаква външна част на бедрото не е стрелял, по-скоро топката се удари някъде около коляното му, като за малко да не прехвърли лейката, дето е на червената врата.
DrINKO
на 06.03.2021 в 16:57:25 #108Сравнение на две положения в рамките на 1 минута! Какъв безумен фаул свири на Синклер до корнера. Как съдията ме видя изблъскването на Матей, след което за малко Локо да вккара.... И двете ситуации на 50-60 сантиметра от страничните.... Съдията подпира ЦСКА! Нали така говеда?
han-kamerun
на 06.03.2021 в 16:55:39 #107И тия са кандидат-шампиони! Смех!
Ragnar2
на 06.03.2021 в 16:54:33 #106djingibi1914 на 06.03.2021 в 18:51:21#158 Ростов ще доплащат с ватенки,шапки и Спутник 5, а Ганчев ще отваря частни центрове за ваксинация на говеда ---------- И Новичок за съдията, моля
han-kamerun
на 06.03.2021 в 16:54:26 #105Никаква дуцпа. Пиргов пръв хвана топката.
zmayforever
на 06.03.2021 в 16:53:58 #104Хахахаха....153.....както и очаквах..... ХахахахХ.....не....не.не....другият път.....ще улувя.....големите боклуци.....
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:53:52 #103Матейча се спъна у белия таралеж
Akademik
на 06.03.2021 в 16:53:52 #102разкатаха минусите
Komap
на 06.03.2021 в 16:53:11 #101Малеее, хаоооооос
Матей ако знаеше кво прави в случая...