ЦСКА приема Локомотив (Пловдив) в дербито на 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" стартира в 17:30 часа.
Битката противопоставя втория и третия в класирането, като и двата отбора се нуждаят от задължителна победа, които да ги остави максимално близо до лидера Лудогорец.
В миналия кръг "червените" загубиха от шампионите и към момента изостават на 6 точки.
"Смърфовете" пък направиха 1:1 с опашкаря Етър, а през седмицата срещнаха затруднение с аматьорския Беласица за Купата, но в крайна сметка продължиха на четвъртфиналите, където ще срещнат именно Лудогорец.
Главен съдия на днешния двубой е Валентин Железов, а назначението му разпали сериозен дебат.
Спортният директор на гостите Георги Иванов се изказа негативно за определянето на рефера, а малко по-късно от Съдийската комисия излязоха с официално становище защо са избрали именно Железов.
Днешната среща ще бъде особено специална за треньора на ЦСКА Бруно Акрапович, който пристигна на "Армията" именно от Локомотив (Пловдив).
На пресконференцията преди мача специалистът обяви, че при "смърфовете" има много приятели и ще ги посрещне с добри чувства.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Винаги се радвам за всеки мач, още повече за този двубой с Локомотив. Имам много приятели в клуба. Няма негативни чувства в мен, радвам се за срещата. Те идват на гости и ще ги приема добре. Няма да се опитам да изненадам никой. Искам да стане здрав мач", каза Акрапович.
От своя страна треньорът на Локо Александър Тунчев се изказа премерено.
"Бруно беше старши треньор на Локомотив, а аз бях негов помощник, но не мисля, че трябва да съпоставяме треньорите на двата отбора.
Определено трябва да изглеждаме така, както срещу Лудогорец. Ако искаме да постигнем някакъв успех, отборът трябва да бъде концентриран и агресивен", заяви Тунчев.


USD
CHF
GBP
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:51:21 #100Ростов ще доплащат с ватенки,шапки и Спутник 5, а Ганчев ще отваря частни центрове за ваксинация на говеда
staroto
на 06.03.2021 в 16:50:55 #99И двата отбора се ритат в стил Акракович.
kravemorcho
на 06.03.2021 в 16:50:22 #98деа постния мач
: утре анхел ше тряя да пише рецепти за царска туршия явно
: аре сбийте се поне бе, кавали
:
DrINKO
на 06.03.2021 в 16:50:19 #97Аз идея нямам как с вършини като Кейсадо, Бисмарк, Коч, Юга и Матей, ние не можем да вкараме гол от статично положение.... Ако съм треньор цяла седмица това ще ги има. Поне 1 гол на мач трябва да влиза след статично положение....
Komap
на 06.03.2021 в 16:50:11 #96Като гледам и резервите не съм обнадежден. Ще извади вероятно Йомов, Вион и Бисмарк и ще гледаме Синклер, Кери и Енрике, което едва ли ще донесе много
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:48:17 #95zmayforever на 06.03.2021 в 18:45:36#146 БОКЛУЦИ.....ТВ. ....платихте ли. ============================================ Никой не дава и стинка за ибания ти гъзер Има стриймове напук на Гела
zmayforever
на 06.03.2021 в 16:48:11 #94Боклуци.....Вие сте.....ТВ...... ...... Ти БОКЛУКО......платили Т.В.
asentseto_asentseto
на 06.03.2021 в 16:48:09 #93Мдаааа...
Стойкас е с интересно яке днес.
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:46:31 #92Якето е част от сделката за Бай Али в Ростов
top_spor
на 06.03.2021 в 16:45:37 #91zmayforever
на 06.03.2021 в 16:45:36 #90БОКЛУЦИ.....ТВ. ....платихте ли....
:
о
: к
staroto
на 06.03.2021 в 16:45:10 #89Бре! Стойкас вече не е грък- Руснак е!
ChernotoVlechugo
на 06.03.2021 в 16:43:55 #88Стойкас сцепи с яке
у
kravemorcho
на 06.03.2021 в 16:43:52 #87деба, тука ако се сберете от форума, сигурно ще направите също толко тъп и скучен мач кат тия, ако не и по-тъп.....ма вземете и кучеф....не, че може да играе, ама е рахит, и ако топката се навре под някоя жигула, или москвич, ше мое да влезе, и да я извади....примерно змея би заседнал
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:42:26 #86Бат Венци пак ще играе финал на Купа на България
Komap
на 06.03.2021 в 16:41:53 #85Тиаго и той от мач на мач потъва в посредственост. Ок, не е точно на поста си, но нито пас, нито изстрел, нито пряк свободен. Изобщо си е взел ваканция.
Apostola
на 06.03.2021 в 16:40:24 #84Поне Занев трябва вече да се е научил как се изпълнява съдийска топка.От третият път успя
kravemorcho
на 06.03.2021 в 16:39:13 #83айде няма ли да се сбият вече, нали уж заради балтиите и боя гледаме български футбол
:
aleksandar-tsolov
на 06.03.2021 в 16:36:26 #82Нищо общо няма този отбор и играта му,когато Соу беше тук.
Apostola
на 06.03.2021 в 16:34:57 #81Биби Чарлс и да избухне не е опасно -кльощав е.Ама ако избухне големият мамун...