ЦСКА приема Локомотив (Пловдив) в дербито на 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" стартира в 17:30 часа.
Битката противопоставя втория и третия в класирането, като и двата отбора се нуждаят от задължителна победа, които да ги остави максимално близо до лидера Лудогорец.
В миналия кръг "червените" загубиха от шампионите и към момента изостават на 6 точки.
"Смърфовете" пък направиха 1:1 с опашкаря Етър, а през седмицата срещнаха затруднение с аматьорския Беласица за Купата, но в крайна сметка продължиха на четвъртфиналите, където ще срещнат именно Лудогорец.
Главен съдия на днешния двубой е Валентин Железов, а назначението му разпали сериозен дебат.
Спортният директор на гостите Георги Иванов се изказа негативно за определянето на рефера, а малко по-късно от Съдийската комисия излязоха с официално становище защо са избрали именно Железов.
Днешната среща ще бъде особено специална за треньора на ЦСКА Бруно Акрапович, който пристигна на "Армията" именно от Локомотив (Пловдив).
На пресконференцията преди мача специалистът обяви, че при "смърфовете" има много приятели и ще ги посрещне с добри чувства.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Винаги се радвам за всеки мач, още повече за този двубой с Локомотив. Имам много приятели в клуба. Няма негативни чувства в мен, радвам се за срещата. Те идват на гости и ще ги приема добре. Няма да се опитам да изненадам никой. Искам да стане здрав мач", каза Акрапович.
От своя страна треньорът на Локо Александър Тунчев се изказа премерено.
"Бруно беше старши треньор на Локомотив, а аз бях негов помощник, но не мисля, че трябва да съпоставяме треньорите на двата отбора.
Определено трябва да изглеждаме така, както срещу Лудогорец. Ако искаме да постигнем някакъв успех, отборът трябва да бъде концентриран и агресивен", заяви Тунчев.


USD
CHF
GBP
Komap
на 06.03.2021 в 16:11:27 #60От известно време не можем да изпълним свестен пряк свободен. Обикновено са ниски и завършват в стените. Не знам не се ли тренира този елемент от играта, както и изпълнението на свестни корнери впрочем.
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:11:02 #59Да вадят съдията ЦСКА и Доко не могат да поиграят
zmayforever
на 06.03.2021 в 16:09:40 #58Съдията.....не лош шанс.....чакАми.....добър......шанс.....за съдията.....
Taran
на 06.03.2021 в 16:08:58 #57Съдиите са ясни ,ама и тези спукаха топката 25 фала за 30 Мин и кюскане ,ръгане и т.н ,а това е втория и третия в класирането, в А окръжна има по красиви срещи .
sailor_varna
на 06.03.2021 в 16:08:44 #56Умарбаев пръв стигна до топката! Ни фал, ни картон има! Сега онзи простак Коконата ще ме нарече ли "свиркаджия" на Крушарски ...?
Дейба първосигналното говедо ...
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:05:49 #55ikonata на 06.03.2021 в 17:59:31#79 AK 47, ''каъо видя портрет на Дякона, ми се повръща'' ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Това е най-малкото, което ти се прави, когато видиш портрет на Дякона, обикновено крещиш ''к ур за него'' или поне си го помисляш. Аз пък като прочета някоя твоя словесна полюция в Топспорт и ми се дохожда. ======================================================================= Лефски
=Дякона
Дякона няма да вземе пари от Шиши
zmayforever
на 06.03.2021 в 16:05:32 #54toni-tasev на 06.03.2021 в 17:48:22#63 мъка ще е с този съдия.....засега свири всичко за локото........ .... Те тва иизсирАнето на де на....
AK 47
на 06.03.2021 в 16:05:25 #53ikonata на 06.03.2021 в 17:59:31#79 AK 47, ''каъо видя портрет на Дякона, ми се повръща'' ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Това е най-малкото, което ти се прави, когато видиш портрет на Дякона, обикновено крещиш ''к ур за него'' или поне си го помисляш. Аз пък като прочета някоя твоя словесна полюция в Топспорт и ми се дохожда ------- Келеш, не ми вади изрази от контеста
Заради двете отрепки
ми се повръща
Б аси изрода си,
баптистко к опреле
:
Няма да има Задушница за тебе
защото нямаш душа, небългарино
Apostola
на 06.03.2021 в 16:04:51 #52АК,очз и който е да е друг-Тримата глупаци
Komap
на 06.03.2021 в 16:03:39 #51Тоя съдия е творец на нови правила.
djingibi1914
на 06.03.2021 в 16:03:07 #50съдията е неадекватен и 2-те посоки
Apostola
на 06.03.2021 в 16:01:25 #49Няма да пипате съдията.Браню днес ги защити. Не се палете,ще си получите подаръка,изчаква сгоден момент.
Мик Джагър
на 06.03.2021 в 16:01:02 #48Супер неадекватни съдии
AK 47
на 06.03.2021 в 16:00:19 #47ОЧЗ ! на 06.03.2021 в 17:57:26#76 Той урода е един бе Калашник Владко,Коконата и Хапостола 3×1 ------- Значи ми се доповръща като за три урода
bernal
на 06.03.2021 в 15:59:54 #46Съдията е напълнил гащите ме смее нищо да свири срещу локото сега и 100 процентов корне не даде пълен смях са
kravemorcho
на 06.03.2021 в 15:59:48 #45По принцип съм забелязал, че в тоя форум всеки сepe връз всеки, ма стана ли дума за иконата и хапостола, има консенсус и cpaнeтo е концентрирано.Може би не е случайно
Мик Джагър
на 06.03.2021 в 15:59:30 #44Безобразно меадекватни съдии до момента
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2021 в 15:57:58 #43Супер измислен жълт картон за Касейдо!
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2021 в 15:56:41 #42Apostola и иконата да ви се-ра в кривите гърла и на двама ви
sailor_varna
на 06.03.2021 в 15:56:01 #41Apostola на 06.03.2021 в 17:46:39 #61 Нарисуван жълт.Биволът се хвърли с рогата напред,ама забрави че е във вратарското поле,а там не върви. ============ Биволът като се хвърли, вратарят беше по средата на вратата. Искаш да кажеш, че нападателите нямат право да скачат за топката в наказателното поле ли? Айде свалете си затъмнените очилца, и гледайте реално на нещата! Като сме критични към съдиите на Гела и припса, нека да сме същите и с другите!