ЦСКА приема Локомотив (Пловдив) в дербито на 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" стартира в 17:30 часа.
Битката противопоставя втория и третия в класирането, като и двата отбора се нуждаят от задължителна победа, които да ги остави максимално близо до лидера Лудогорец.
В миналия кръг "червените" загубиха от шампионите и към момента изостават на 6 точки.
"Смърфовете" пък направиха 1:1 с опашкаря Етър, а през седмицата срещнаха затруднение с аматьорския Беласица за Купата, но в крайна сметка продължиха на четвъртфиналите, където ще срещнат именно Лудогорец.
Главен съдия на днешния двубой е Валентин Железов, а назначението му разпали сериозен дебат.
Спортният директор на гостите Георги Иванов се изказа негативно за определянето на рефера, а малко по-късно от Съдийската комисия излязоха с официално становище защо са избрали именно Железов.
Днешната среща ще бъде особено специална за треньора на ЦСКА Бруно Акрапович, който пристигна на "Армията" именно от Локомотив (Пловдив).
На пресконференцията преди мача специалистът обяви, че при "смърфовете" има много приятели и ще ги посрещне с добри чувства.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Винаги се радвам за всеки мач, още повече за този двубой с Локомотив. Имам много приятели в клуба. Няма негативни чувства в мен, радвам се за срещата. Те идват на гости и ще ги приема добре. Няма да се опитам да изненадам никой. Искам да стане здрав мач", каза Акрапович.
От своя страна треньорът на Локо Александър Тунчев се изказа премерено.
"Бруно беше старши треньор на Локомотив, а аз бях негов помощник, но не мисля, че трябва да съпоставяме треньорите на двата отбора.
Определено трябва да изглеждаме така, както срещу Лудогорец. Ако искаме да постигнем някакъв успех, отборът трябва да бъде концентриран и агресивен", заяви Тунчев.


USD
CHF
GBP
Apostola
на 06.03.2021 в 15:55:00 #40Абе ,тея уж на нов стадион играят,пък седалките пак стари,и половината ги няма.Да не са по някоя Ковид наредба,за разстояние между зрителите/
AK 47
на 06.03.2021 в 15:52:54 #39Заради тези две отрепки във форума, каъо видя портрет на Дякона, ми се повръща
А днес е Задушница
и дано поне душата му види покой
заради тези уроди
asentseto_asentseto
на 06.03.2021 в 15:52:17 #38А ти си супер олигофрен, Тъпостол!
Както и приятелчето ти Коконата!
sailor_varna
на 06.03.2021 в 15:52:07 #37ikonata на 06.03.2021 в 17:48:46 #65 sailor_varna, Чета ти словесната свирка и си мисля, че не само отборът на ''Черно море'' вече го играе ку.рва на Гриша. ================= Аз не съм тъпо говедо, та да не различавам истината от лъжата! Или имаш друго тълкувание за това положение? Днес ми писна от съдийски простотии, та съм особено настроен за "грешките" им. А за свирки не ми пиши! Подготвяй се за шпалира ...! Мухльо! Да ме нарече свиркаджия на припоците ... Ти си малоумен бре!
Apostola
на 06.03.2021 в 15:50:57 #36Биволът е супер симулант.
bernal
на 06.03.2021 в 15:48:28 #35Апостолене Кайседо не се е хвърлил а вратаря се хвърли върху него ама от чихуахуа какво да очакваш освен страх и паника пълно говедо си
bernal
на 06.03.2021 в 15:47:06 #34Ако това на Кайседо е жълт картон фала на Робърта за какъв ли картон беше.Ама декларацийте си дават отражение така ще е до края голяма сеч ще има
Apostola
на 06.03.2021 в 15:46:39 #33Нарисуван жълт.Биволът се хвърли с рогата напред,ама забрави че е във вратарското поле,а там не върви.
sailor_varna
на 06.03.2021 в 15:45:20 #32Чудни са тези правила. Кайседо тръгна и скочи да играе за топката пръв, вратаря го блъсна и падна(в малкото наказателно). С какво бе виновен Кайседо? Тук за картон е вратарят! Да не казвам другото ...
baseball
на 06.03.2021 в 15:44:48 #31Касабов ще каже, че това нарушение е същото като тяхното на лески, с няколко много разлики
)
djingibi1914
на 06.03.2021 в 15:44:37 #30Баси неадекватния съдия Жълтия картон беше напълно излишен Карай тъй си знае човека,поне аршина да е същият и за Доко
Komap
на 06.03.2021 в 15:44:22 #29Това е нарушение ала-БФС, бутонките на Моци не са...
любо пенев
на 06.03.2021 в 15:44:09 #28Кайседо още не е свикнал на малоумието на българските рефери и доста се почуди за какво получава жълт картон
red_phoenix
на 06.03.2021 в 15:44:08 #27Какъв жълт картон, бе, Железов?! Кайседо стигна до топката една седмица преди вратарчето, което просто се бутна в него. Дори нарушение няма как да се свири!
bernal
на 06.03.2021 в 15:43:38 #26Ебаси и смешния картон даде този съдия пълен цирк е всичко
ChernotoVlechugo
на 06.03.2021 в 15:43:26 #25Ебати смешният съдия. Това ако е нарушение...
Apostola
на 06.03.2021 в 15:28:24 #24Каква снимка само някъв мишкар се крие уплашен зад мъжкаря.
red-blood
на 06.03.2021 в 15:22:18 #23Мача е 3:1
blqblq
на 06.03.2021 в 15:21:59 #22Залагайте панели, колиби, каруци за победа на Великия ЦСКА. Аз ще заложа милко хорото и без това е ненужен отпадък.
XAN_lil
на 06.03.2021 в 15:21:14 #21В този мач всеки е на поста си
Би трябвало без проблем да бием, но....
Ай ЦСКА-ри