ЦСКА приема Локомотив (Пловдив) в дербито на 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" стартира в 17:30 часа.
Битката противопоставя втория и третия в класирането, като и двата отбора се нуждаят от задължителна победа, които да ги остави максимално близо до лидера Лудогорец.
В миналия кръг "червените" загубиха от шампионите и към момента изостават на 6 точки.
"Смърфовете" пък направиха 1:1 с опашкаря Етър, а през седмицата срещнаха затруднение с аматьорския Беласица за Купата, но в крайна сметка продължиха на четвъртфиналите, където ще срещнат именно Лудогорец.
Главен съдия на днешния двубой е Валентин Железов, а назначението му разпали сериозен дебат.
Спортният директор на гостите Георги Иванов се изказа негативно за определянето на рефера, а малко по-късно от Съдийската комисия излязоха с официално становище защо са избрали именно Железов.
Днешната среща ще бъде особено специална за треньора на ЦСКА Бруно Акрапович, който пристигна на "Армията" именно от Локомотив (Пловдив).
На пресконференцията преди мача специалистът обяви, че при "смърфовете" има много приятели и ще ги посрещне с добри чувства.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Винаги се радвам за всеки мач, още повече за този двубой с Локомотив. Имам много приятели в клуба. Няма негативни чувства в мен, радвам се за срещата. Те идват на гости и ще ги приема добре. Няма да се опитам да изненадам никой. Искам да стане здрав мач", каза Акрапович.
От своя страна треньорът на Локо Александър Тунчев се изказа премерено.
"Бруно беше старши треньор на Локомотив, а аз бях негов помощник, но не мисля, че трябва да съпоставяме треньорите на двата отбора.
Определено трябва да изглеждаме така, както срещу Лудогорец. Ако искаме да постигнем някакъв успех, отборът трябва да бъде концентриран и агресивен", заяви Тунчев.


USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 06.03.2021 в 15:19:52 #20ЦСКА ЦСКА ЦСКА
code
на 06.03.2021 в 15:18:32 #19Не мисля че днес ще имаме проблеми . Прогноза 1-0.
red_phoenix
на 06.03.2021 в 15:09:21 #18Без Гълъбов и С Вион най-после на правилната си позиция се надявам да изглеждаме по-добре и в защита, и по фланговете! Дано Тиаго и Йомов се разиграят и да организират читаво играта в центъра с добри пасове за двамата отпред, иначе ще се мъчим. Задължителни три точки! Айде ЦСКА!
irina-borisova
на 06.03.2021 в 14:57:50 #17Тирето "Българи юнаци" смешници ей.
asentseto_asentseto
на 06.03.2021 в 14:52:24 #16Разбирам, Джак
asentseto_asentseto
на 06.03.2021 в 14:50:56 #15Какво има, Рулз? Нещо неточно ли казах?
Съставът би трябвало да изглежда по следния начин във формация 3-5-2/3-4-1-2:
Бусато
Кох Матей Занев
Йомов Юга Вион Мазику
Тиаго
Чарлс Кайседо
Е, разбира се съществува вариант Йомов да играе зад нападателите, Тиаго по-назад до Юга и Вион да играе на фланга
Stariya4
на 06.03.2021 в 14:48:33 #14Ае ДрЪнко,ти личен живот нямаш ли е пич? Днес в която и тема да влезе,ти си там,хвани си някоя мадама,ако си гей,някой пич,и се забавлявай,заеви го тоя "топ".
asentseto_asentseto
на 06.03.2021 в 14:36:04 #13Джак, какви са тези первезни неща, които са ти в главата?
asentseto_asentseto
на 06.03.2021 в 14:34:43 #12Хммм, да...
Малко ме притеснява, че Вион отново ще трябва да играе в центъра, а Рой там е колеблив...
Честно казано предпочитам ЖефритУ да играе там, но явно Бруно е преценил, че все още той не се намира в най-доборото си състояние.
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2021 в 14:34:23 #111488 хехехе тази песен е от има-няма 17г
code
на 06.03.2021 в 14:20:22 #10user avatar 92525 СЛЕДВАЙ ikonata на 06.03.2021 в 09:21:07#1 Съмнявам се, че Локо-Пд и занапред ще играе срещу ЦСКА-Сф както досега. Имаме съществена промяна в ситуацията - отскоро и двата отбора имат общ спонсор, едва ли този спонсор ще остави нещата на самотек, а ние знаем кой е любимия спонсориран на УИНБЕТ. Между другото, днес е Задушница, нека се помолим за душата на мъртвия ЦСКА ------------ Кокона, Душата на ЦСКА са феновете,а ти са си живи и здрави. Не мога да кажа същото за един фалшив поп,който бе застигнат от проклятие.
mad-max
на 06.03.2021 в 14:07:09 #9От припспорт пак са забравили тирето да сложат...
kondi
на 06.03.2021 в 12:59:33 #8Два дни преди празника си Ку4еф ще си потроши маникюра от яд. Мачът е 1:3.
ugliesttroll
на 06.03.2021 в 10:07:49 #7Дори един колан от панталон няма да може да спре хилядите виртуално пътуващи с вагони Емемайнамейцйе !
DrINKO
на 06.03.2021 в 09:34:06 #6ЦСКА “умре”, но Велбъжд Пловдив е по жив от всякога! И естествено имат прост селянин за соПственик а държавата им дава парички за стадион. Типично за отбор от малцинствата......
DrINKO
на 06.03.2021 в 09:32:17 #5Коконо, ходи търси внимание на околовръстното....
loko-pd
на 06.03.2021 в 09:10:01 #41914riner
на 06.03.2021 в 08:33:16 #3Мача е нарисуван... Локо-Пд няма шанс
,
просто защото театъра е пълен
loko-pd
на 06.03.2021 в 08:16:08 #2alito
на 06.03.2021 в 07:29:36 #1