ЦСКА приема Лудогорец днес от 20:15 часа в сблъсък, който за повече от десетилетие до миналата година изправяше двата основни конкурента за титлата. Сега "армейците" изживяват най-слабия старт в цялата си история и влязоха в 11-ия кръг от първенството на 12-ата позиция със само една победа от първите 10 мача.
"Орлите" пък започнаха колебливо сезона и са трети в таблицата, но с двубой по-малко и възможност при победа в него да се изкачат на върха. Така дори и с редица неубедителни представяния под ръководството на Руи Мота те постигат своето в шампионата за разлика от днешния си съперник.
Това се отразява нагледно и от сблъсъците между двата тима в последните 4 години. Преглед към статистиката показва, че ЦСКА не е побеждавал Лудогорец от далечния 20 декември 2021-а. Тогава под ръководството на Стойчо Младенов "червените" спечелиха с 1:0 на "Армията" с късен гол на Юрген Матай и зимуваха на две точки от разградчани.
От пролетта на 2022 г. обаче балансът на ЦСКА срещу Лудогорец е плачевен - 2 равенства и 8 загуби в 10 мача във всички турнири! Със задачата да сложи край е нагърбен Христо Янев, след като с нея вече се провалиха Алън Пардю, Саша Илич, Нестор Ел Маестро, Стамен Белчев, Томислав Стипич и Александър Томаш. Треньорът, извел ЦСКА във финала за купата през май, обаче няма нито една победа над Лудогорец в цялата си кариера - 14 загуби и 6 равенства в 20 мача.
За разлика от сблъсъка за трофея преди 4 месеца, когато на "Васил Левски" имаше 40 000 червени фенове, този път атмосферата ще е доста по-минорна. Което кореспондира и с представянето на терена.
Освен ЦСКА треньорът Янев също е в черна серия срещу Лудогорец - изгуби и 6-те си двубоя с този съперник начело на Ботев Враца в последните две години.
USD
CHF
GBP
gychopopov
на 05.10.2025 в 11:03:23 #23Такива яки вицове освен теб може да разказват само Тити и Бичкията ---------------------------------- Видя ли!
gychopopov
на 05.10.2025 в 10:58:12 #22Коста се прибира седмица по рано от курс. Вечерта си взема стая в хотел, напива се подобаващо, щото у тях жена му не дава и рано сутринта наближава блока, дето живее. И к'во да види? Някакъв по боксерки пуши на терасата на неговия апартамент: - Колега, добро утро! Тук ли живееш? - Не, идвам само чyкам една и бегам. - И хубаво ли се чyка? - Абе не, ама поне си плаща. - По колко дава, ако не е тайна? - По двеста лева за цялата нощ. - Че откъде пари? - Мъжът и е някакъв тираджия. - Ясно, разбрах. Ай довиждане! - Абе не се запознахме. К'во работиш? - И аз бех тираджия, ама се отказах. - Кога? - Преди малко.
gychopopov
на 05.10.2025 в 10:46:35 #21Да ти сepe под моста(зъбния) ------------------------- нЕмам мост, но под твоят ще cepe!
gychopopov
на 05.10.2025 в 10:32:14 #20Напук на всички очаквания , аз съм ЗА чорбарски крах довечера .Ако заслужаваме титлата и сме толкова добри, само ще си я вземем като разпердушиним шалфари, фесове и т.п ***. Помощ не ни трябва от брачедите -------------------------------------------------------- Браво Коста!
Доктора
на 05.10.2025 в 10:17:44 #19Кос, госпожата ти пусна нета ли бе
...бравос
Доктора
на 05.10.2025 в 10:03:26 #18vladimir-nikolaev на 05.10.2025 в 12:52:28#40 На даскало съм бил преди 25 години... ================================================= ...беги тегива да си им върнеш дипломата, и си искай телето, дето го е дал баща ти за нея... ...барем да не гладуваш, щото нищо не си научил
Доктора
на 05.10.2025 в 09:59:54 #17gychopopov
на 05.10.2025 в 09:54:31 #16И хлебарката изпълзя!
gychopopov
на 05.10.2025 в 09:53:48 #15Довечера бием с 2:1, така съм го играл, така ще бъде ----------------------------
Доктора
на 05.10.2025 в 09:48:26 #14vladimir-nikolaev на 05.10.2025 в 12:02:14#18 https://www.facebook.com/reel/1271696097765707 "Гле'йте кво пиче си харесах,другата седмица съм в Созопол" ===============================================================
Пубер пъпчив, първо си напиши домашното, че утре си на даскало
...
...и един безплатен урок от мен /за другите ше плащаш/:
Не е важно к'во пиче си си харесал ти, важно е тя дали ше те хареса
Жените избират
, кат' пораснеш ше разбереш
machkai-kobra-2
на 05.10.2025 в 09:37:22 #13Чист подарък 2.50 коеф за лудогорец
tundzhaka
на 05.10.2025 в 09:18:30 #12че то да не мислиш че ние много ги мислим. за кеф играем и толкоз.
oficer1
на 05.10.2025 в 09:16:28 #11Ще пропусна, Кучев. Много съм зле в тази област и предпочитам да не ставам за смях...
Оставям възможността на Коса да изпъкне.
tundzhaka
на 05.10.2025 в 09:08:31 #10*деликатно
donaldtrump
на 05.10.2025 в 09:06:25 #9Другари, ако днес вземете точки, ще ви пратя по Рилдо още и 20 лева. Да видите и вие какъв човек съм
Широко скроен и благ. Дълбоките гащи с неграмотния си тренер са лесна плячка, но вие сте - меко казано - неможачи от класа. Голяма битка ще е, питайте Туричката
tundzhaka
на 05.10.2025 в 09:01:06 #8Дисцип що не се включиш във ВТЛ? Ланка към го постнал в #5
tundzhaka
на 05.10.2025 в 08:59:10 #7аз съм играл 1:1 оти нямате треньор.
Доктора
на 05.10.2025 в 08:19:16 #6Пишкунта, ако си ми xyй, ща завра в най-мръсния гъс
Vlady
на 05.10.2025 в 07:46:28 #5За Лудогорец ще играят легендите от разширения състав с черни гащета Драгомир Драганов и Волен Чинков.
tundzhaka
на 05.10.2025 в 06:45:08 #4мисля че покледния огран мач е на Реал.Мадритлд, от другите може да пуснеш прогнози. Питай Кос за повече информация.