Бойко Борисов е настанен в болница „Лозенец", известна като Правителствена болница.
News.bg научи, че той е приет с диагноза "хипертонична криза" вчера. Борисов е стабилизиран и вече е добре.
Шефът на болницата д-р Любомир Спасов посочи, че Борисов е приет вчера следобяд в лечебното заведение. Той сам е потърсил помощ към 17.30- 18.00 часа с оплаквания от болки в главата, високо кръвно и гадене. При постъпването му в лечебното заведение кръвното му е било 190 на 115, посочи лекарят.
Към момента състоянието на премиера в оставка е овладяно. Въпреки това Борисов е оставен под наблюдение и ако няма други оплаквания, той ще бъде изписан утре.
На Борисов му е препоръчано от лекарите да не извършва тежко физическо натоварване, нито да спортува.
Информацията за проблеми със здравословното състояние на Бойко Борисов обиколи кулоарите на НС. От ГЕРБ запазиха мълчание.
Истинска суматоха сред медиите обаче предизвика появата на здравния министър в оставка Десислава Атанасова, която влезе в стаята на ПГ на ГЕРБ. Атанасова напусна НС, без да каже и дума на журналистите за здравето на лидера на ГЕРБ.
По-рано направи впечатление, че министър-председателят в оставка не присъства на днешния КСНС при президента.
USD
CHF
GBP
Бойко Методиев Бандита
на 27.02.2013 в 03:19:51 #88Готов съм и започвам тренировка след малко
Бойко Методиев Бандита
на 27.02.2013 в 02:42:17 #87Дукеса де Ланже
на 27.02.2013 в 02:22:13 #86bah
на 27.02.2013 в 02:05:31 #85Никой не пита и не пише за нашите "ненужни"родители от какво вдигат кръвно и колко пъти на ден и с какво желание очакват децата си да седнат на една маса както едно време,за да умрат в покой.Уви децата им липсват по различни причини,но тясно свързани в борбата за оцеляване.
idiabg
на 27.02.2013 в 02:00:22 #84Янакиев | 27.02.2013 03:03 -------------------------------------- И кой е виновен за това?... Протестиращите ли? Или този, който с политиката си направи така, че да има протестиращи?... Само за сведение ще ти дам, че по време на тройната шрез лятото плащах 35 лева, зимата 80 лева ток, а при простата Тиква сметките станаха 80 лева лятото, 200 лева зимата... За 4 тиквени години 100%+ увеличение, а доходите... Тиквата не обича да говори за доходи... Я излез и питай някой пенсионер с колко му вдигна Тиквата пенсията?... Теле...

bah
на 27.02.2013 в 01:57:50 #83Споко, това са най-ниските доходи, ако намалеят още тежко им на политиците и тяхната мафия народа ще полудее и жив няма да оставят.Полудял от глад струва колкото цяла нахранена армия
bah
на 27.02.2013 в 01:53:46 #82Не ми пука изобщо какво ще кажат западните страни,защото си гледат интереса днес ги има утре ги няма после отново предреждат на опашката
Янакиев
на 27.02.2013 в 01:03:58 #81Ето какво се постигна с протестите : 1 ) Разглеждането на приемането на България в ЕС се отложи с много негативна забележка. 2 ) Индексът на стоковите борси в България намаля с 10% . Това си е чиста нетна загуба от 5 милиарда лева. 3 ) Доверието в България намяля. 4 ) Фирми фалираха. 5) Очакват се нови 20-50 000 безработни. 6 ) Доходите спаднаха. 7 ) Електричестото няма да поевтинее, а ще поскъпне. Дано протестиращите да са получили това, което искаха. .
chistacha
на 26.02.2013 в 21:10:10 #80много филики с мас е хапнал примиера за да стигне до това састояние
FAIR
на 26.02.2013 в 21:01:18 #79Клоаката на БСП и ДПС и НДСВ Бойко уж бере душа. В момента той е в Москва и доразпродава България на шефа си ПуТкин!
BELITSA
на 26.02.2013 в 19:55:23 #78ОСТАВЕТЕ НАДЕЖДА от която избяга СДС - то на Борисов. Престанете с тези бивши съпрузи, милиярди , купени гаражи, не хващате око. Безинтересни сете! ПРОСТО СТЕ СТЕ БЕЗПОМОЩЕН, ТЪЖЕН.... БОЙКО БОРИСОВ ПОЛУЧАВА ОТ ЕРП -та милион всеки месец, за да ги толерира. Сега бере душа, докато чуем че го е напуснала. НЕ ВЯРВАМ ЗЛОТО ЛЕСНО ДА СЕ СПОМИНЕ ! За съжаление.
teanna
на 26.02.2013 в 19:48:50 #7745.teanna | 26.02.2013 20:19 Интересен е фактът, че бившият съпруг на Надежда Нейнски е извадил по някои данни 840 хил. долара, а по други 1.2 млн. долара за покупка на гараж, бензиностанция, автомивка, сервиз и около стотина бусове, камиони и таксиметрови автомобили. ПРОСТО бил си осигурил кредит от банка за 1 млн. лева. Но по стара изпитана схема половината цена е платена с КОМПЕНСАТОРКИ!Сега си спомнете, ако сте били в час, колко е курса на долара по времето на 1998 г. ? 1 долар = 1800 лв. Нека ви припомня особеностите на българските правила за връщане на кредити от 1992 г., когато КОСТОВ е МИНИСТЪР НА ФИНАНСИТЕ. Взимаш примерно 1.8 млн. долара кредит от ПЧБ през 1992 г. и през 1998 г., заедно с лихвите, които са били 5-6% връщаш 32 хиляди долара в левовата им равностойност ?!Чиста печалба от 1.768 млн. долара. Видни икономисти и финансисти са му намерили цаката. Примерно виден седесар като Асен Агов.... **** Оооо. ... и аз да бях на тяхно място и аз щях да искам и да викам ВЪРНЕТЕ МИ КОСТОВ ,като циганката от "Господари на ефира"дето викаше "ВЪНЕТЕ МИ БАНКОМАТА " Биг папа и той крещи ВЪРНЕТЕ МИ БАНКОМАТА КОСТОВ! През 2008 г. австрийската компания ОМV отправя оферта за 30 млн. евро за прословутия гараж с площ от 9590 кв. м. на 5 нива ?! Всичко това днес работи на пълна пара, а 50% от този капитал е собственост на вече разведената Надежда Михайлова - ГАРАЖНАТА ПРИНЦЕСА
BELITSA
на 26.02.2013 в 19:48:33 #76Big Papa, ти си много сладък! Наистина ли си Big?
BELITSA
на 26.02.2013 в 19:46:58 #75Борисов, уж канара мъж, а се оказа кека. Той има разминаване на излъчване силна физика и душевност.Компенсира с мегаломания и самоуправство мъжественост. Не случайно е парясник! И народа го паряса с протестите си, защото той го подцени.
robus
на 26.02.2013 в 19:33:56 #74Много важно.Всеки ден стотици Българи умират и никой не му пука.
GREGORY
на 26.02.2013 в 19:31:07 #73Борисов на системи в Правителствена болница. ТОЙ ДОКАРА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД ДО СИСТЕМИ И РЕШИ КАТО КЛАКЬОР С ПОДКУПНИ ЛЕКАРИ ДА СЕ СПАСИ СЪС " СИСТЕМИ ". ОЧАКВАМ ДА ГО ПОДМЛАДЯТ С ХЕМОДИАЛИЗА, ДА ПРОЧИСТАТ КРЪВТА МУ ОТ ТОКИСИНИ КОСТОВ! Борисов е стархлривец. Страхува се от циганотурчина Ахмед Доган. Способен е на фокуси на които и световниат майстор на илюзията Астор не е способен. УВИ! БСП УСПЯ ЧРЕЗ СВОЯ ПАРТИЕН ЧЛЕН . В следващото народно събрание ще му връчат ОРЕДЕН СТАРА ПЛАНИНА ЗА ЗАСЛУГИ . ............. Вечна им памет..... вече няколко протестиращи изпаднали в нищета , самозапалили се в знак на протест ще завършат живота си летално всеки момент. ВСИЧКО ТОВА ТЕЖИ НА СЪВЕСТТА НА БОРИСОВ, АКО ИМА ТАКАВА..... Съвест в Комунист-социалист? Ако има така да се гръмене. Това вероятно няма да стане защото тъне разкош, защото е псевдо генерал! Няма чест!!!
teanna
на 26.02.2013 в 19:27:16 #72отдалече
на 26.02.2013 в 19:24:50 #71Какъв ли смут се прокрадва сега в герберските души? Ооо ужас!!! Също както навремето с царвула!!

teanna
на 26.02.2013 в 19:23:30 #70ЗевсБУДАла, перифразирам един от форумците ,че колкото пари съм взела като"писач" или каквото там ти дойде на езика/за акъл не говоря/ ,толкова дена да живееш.
Простотии са това,не ти желая лошо,свят широк-диванета чок 
отдалече
на 26.02.2013 в 19:16:41 #69Наша дидка къде ли ще ходи да удря челото сега??? Матрялът най-сетне вдяна, че царят/ мутро-рапона/ е гол!!