Бойко Борисов е настанен в болница „Лозенец", известна като Правителствена болница.
News.bg научи, че той е приет с диагноза "хипертонична криза" вчера. Борисов е стабилизиран и вече е добре.
Шефът на болницата д-р Любомир Спасов посочи, че Борисов е приет вчера следобяд в лечебното заведение. Той сам е потърсил помощ към 17.30- 18.00 часа с оплаквания от болки в главата, високо кръвно и гадене. При постъпването му в лечебното заведение кръвното му е било 190 на 115, посочи лекарят.
Към момента състоянието на премиера в оставка е овладяно. Въпреки това Борисов е оставен под наблюдение и ако няма други оплаквания, той ще бъде изписан утре.
На Борисов му е препоръчано от лекарите да не извършва тежко физическо натоварване, нито да спортува.
Информацията за проблеми със здравословното състояние на Бойко Борисов обиколи кулоарите на НС. От ГЕРБ запазиха мълчание.
Истинска суматоха сред медиите обаче предизвика появата на здравния министър в оставка Десислава Атанасова, която влезе в стаята на ПГ на ГЕРБ. Атанасова напусна НС, без да каже и дума на журналистите за здравето на лидера на ГЕРБ.
По-рано направи впечатление, че министър-председателят в оставка не присъства на днешния КСНС при президента.
USD
CHF
GBP
dddddd
на 26.02.2013 в 19:08:28 #68Big Papa tm | 26.02.2013 20:11 Сините няма да върнат мандат, даден им от президента --------- Разбрахте ли кой е отговорният политик в България!!!?? Ама ти и на други места ли си изцвъкал невежеството на Мартин Димитров?

Бойко Методиев Бандита
на 26.02.2013 в 18:42:57 #67теанна, ще ти спра хранилката. преди беше по-активна
Hlebarkata
на 26.02.2013 в 18:13:11 #66Whiter
на 26.02.2013 в 18:09:56 #65Да му направят и психо тестове. Може да се окаже, че трябва да се сложи под запрещение.
Бойко Методиев Бандита
на 26.02.2013 в 17:52:28 #64Съжалете ме. Комунистите искат да ме убият
antares9003
на 26.02.2013 в 17:04:40 #63Доган го е отровил, обаче Бойко е корав кучи син и не се е дал така лесно. Желая му пълно възстановяване и успех на изборите!
Destanovic
на 26.02.2013 в 17:01:44 #62Абе на кой му дреме на кура бе!!!! Тъпак дебел!!! Да не бе толко плюскало да не се бе в гъза наебало!!! АААААААААААААААААААХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХА!!!
bah
на 26.02.2013 в 16:45:16 #61Останалите в парламента не са ли хипертоници я какви прасета са станали а какви скакалци бяха
alitia
на 26.02.2013 в 16:43:27 #60като знам колко много кьорфишеци пусна това правителство че сега съм сигурен че и това е поредния кьорфишек,,всички бандити се разболяват когато им предстои да ги съдят ,
ДЕДО ЛАЗО
на 26.02.2013 в 16:43:05 #59Разширяването на Шенген От дневния ред на заседанието на Съвета на ЕС по правосъдие и вътрешни работи разпространиха програма, според която темата за разширяването на пространството без граничен контрол с България , е въведена промяна. На този етап е известно ,че България от 01.03.2013 година става член на Шенген.
waterwet
на 26.02.2013 в 16:40:27 #58Ами то старата максима била вярна, че "Властта поболява и погубва само тези, които не я притежават"!
Идвам!
на 26.02.2013 в 16:39:11 #57жунгръц,не си е пил хапчетата днес!?

ДЕДО ЛАЗО
на 26.02.2013 в 16:33:04 #56"Трябва да запомним тази дата - 17 февруари. Това е денят, в който умря управляващата партия. Това е протест срещу олигархичния модел на ГЕРБ, който не е нищо повече от разграбване на държавата за обогатяване на олигарсите"
Юлиан-3
на 26.02.2013 в 16:19:49 #55при братя Галеви, викаш.....завинаги на шезлонг с мохито в ръка....

RSA
на 26.02.2013 в 16:08:01 #54Номер 3: Кукловодите не оставят излишни свидетели.
Юлиан-3
на 26.02.2013 в 16:07:50 #53малко избърза с болничните
....преди изборите трябваше, ако че е подозрително.....ама то има време де.....

RSA
на 26.02.2013 в 16:05:56 #52Номер 2: Следствие от молбите и любовта на народа
RSA
на 26.02.2013 в 16:04:29 #51Теория номер 1: За всичко е виновен Путин. Сипал е полоний в чая на Тиквата
el viejo
на 26.02.2013 в 16:00:31 #50Като всеки сгащен СИК-аджия и Бойко Борисов прилага хватки с медицински свидетелства и пунтира разклатено здраве, за да не участва днес в Консултативният съвет при Президента, а след време и на съдебните заседания, където ще бъде подсъдим! Не изглеждаше такава паника!
НиколаГешев
на 26.02.2013 в 15:53:30 #49Сера в устите на долнопробните ГЕРБ кучки под мен!
ЦИРКАДЖИЯТА дето дига кръвно да го духа! И аз имам кръвно като го видя ама не ходя по болници като ПУТКА! 