Бойко Борисов е настанен в болница „Лозенец", известна като Правителствена болница.
News.bg научи, че той е приет с диагноза "хипертонична криза" вчера. Борисов е стабилизиран и вече е добре.
Шефът на болницата д-р Любомир Спасов посочи, че Борисов е приет вчера следобяд в лечебното заведение. Той сам е потърсил помощ към 17.30- 18.00 часа с оплаквания от болки в главата, високо кръвно и гадене. При постъпването му в лечебното заведение кръвното му е било 190 на 115, посочи лекарят.
Към момента състоянието на премиера в оставка е овладяно. Въпреки това Борисов е оставен под наблюдение и ако няма други оплаквания, той ще бъде изписан утре.
На Борисов му е препоръчано от лекарите да не извършва тежко физическо натоварване, нито да спортува.
Информацията за проблеми със здравословното състояние на Бойко Борисов обиколи кулоарите на НС. От ГЕРБ запазиха мълчание.
Истинска суматоха сред медиите обаче предизвика появата на здравния министър в оставка Десислава Атанасова, която влезе в стаята на ПГ на ГЕРБ. Атанасова напусна НС, без да каже и дума на журналистите за здравето на лидера на ГЕРБ.
По-рано направи впечатление, че министър-председателят в оставка не присъства на днешния КСНС при президента.
USD
CHF
GBP
жунгръц
на 26.02.2013 в 15:47:41 #48MAЙOPA | 26.02.2013 16:48 Голяма злоба, таласъми! Верно сте проста, русофилистично-туркофилска пасмина! Идея ============================== доживяхме форумната циганка дето по цял ден ръси клетви, да се възмути
доганолюбецо, пожелавам перфектно здраве на бащицата ти
ти би ли пожелал същото на сирийския народ например?
искам да те чуя как пожелаваш щастие на някой 
thunderlord
на 26.02.2013 в 15:27:46 #47Червеното каре ... иска да подчертае , че БСП е виновно за кръвното на Матриалбашията

Anthony
на 26.02.2013 в 15:21:05 #46"Информацията за проблеми със здравословното състояние на Бойко Борисов обиколи кулоарите на НС. От ГЕРБ запазиха мълчание." Преди ден Боко си изглеждаше съвсем добре по телевизията. Ако е вярно че е бил на системи трябва нещо да му се е случило през тези 24 часа. Може би някой от неговите кукловоди от САЩ нещо му се е поскарал. Само да не решат че им е по лесно да го жертват от страх да не изпадне в нервна криза и да не разкрие на матряла всичките мръсни игрички.
качамака
на 26.02.2013 в 15:14:16 #45Цял живот в болница да бъде....
BaHkO3
на 26.02.2013 в 15:10:31 #44Всеки е на различно мнение по повод тази "новина". Едни казват нека мре, други се молят за него, това ясно. Ама само не ми стана ясно защо това е новина, че на всичкото отгоре и подчертана с червено?!?! Да сте видяли така поднесена новината за болеста на Тодор Колев? А нима неговата болест не бе по-опасна? Нима Тодор Колев, Калоянчев и другите известни личности, които починаха са по-маловажни от това че г-н Борисов дигнал кръвно?
Хасково
на 26.02.2013 в 14:57:36 #43Нищо му няма....като бик е здрав това оядено куче. Колко пари откраднаха с Цветелина - толкоз звезди няма на небето !
ptitsa
на 26.02.2013 в 14:56:01 #42Е колко му е да ме поставят и мене на системи ако имам сестра лекарка? След 45 годин кръвното варира, наднормено тегло... ай стига вече чалгарски сръпски и комунистически простотии, като имам проблем, болна съм, бележка от лекарката, да оздравява и да си среща проблемите по-мъдро, то бива-бива инфалнтилизъм...
Бойко Методиев Бандита
на 26.02.2013 в 14:50:13 #41Ще съм на линия за мача на моите Тигри.
korsari
на 26.02.2013 в 14:44:02 #40"ЦРКАДЖИЯ!!!!" Я пак го напиши,че нещо не се разбира
кой клас си завършил 
yourmommydick
на 26.02.2013 в 14:43:42 #39Чудят се какво да измислят за повече рейтинг. Сега очаквам СерГей да го посети с цветя и бонбони, докато Боцко охка изпод болничните чаршафи.
krlrat
на 26.02.2013 в 14:42:45 #38Трябваше да му спрат системите и да му пуснат да гледа футболни мачове - все пак даде 1 000 000 за излъчването им и е преценил, че са по-жизнено важни от оборудването на болниците...
CreatoR
на 26.02.2013 в 14:41:46 #37MAЙOPA | 26.02.2013 16:36 метинчо, аркадаш, обади се на баба си по телефона с преправен глас и и кажи, че требе да плати 10 000лв за подкуп, щото си убил на пътя някой! После само брой за колко секунди бедния пенсионер ще е порне дюшека с димитровките! Майорче и ти като твойте ментори живееш в шизофренична реалност,моля те иди си виж кръвното ,че ме тревожиш.
НиколаГешев
на 26.02.2013 в 14:38:21 #36ЦРКАДЖИЯ!!!!
Хиляди българи имат високо кръвно от глад и бедност ама не тичат в болницата като ЖЕНКИ при малко кръвно дигнато!
ДЕДО ЛАЗО
на 26.02.2013 в 14:34:41 #35циркаджия
korsari
на 26.02.2013 в 14:34:37 #34"До края на седмицата да му кадят и пеят попове " Когато пишеш нещо първо провери бе тъпанар.Не се казва пеят,щото може да ти пеят в кръчмата чалга или циганска музика. Правилното е.........ОПЯВАТ ти да не си друговерец??????
dachi
на 26.02.2013 в 14:27:33 #33"ми некоя акушерка? " ----------------------------------------- Холандска? Ти си специалист по акушерките,намери някоя.
korsari
на 26.02.2013 в 14:27:29 #32"пожарникарския уй | 26.02.2013 16:22" Виж сега ти някои работи не ги разбираш....защото член мозък НЯМАААААА
Минувач
на 26.02.2013 в 14:26:28 #31Премиерът в оставка Бойко Борисов, който постъпи в Правителствена болница, преди около 2 години сподели, че има исхемична болест на сърцето. Заболяването е известно още като гръдна жаба. "И аз имам исхемична болест на сърцето. Докторите казват - не ходи на сауна и не тичай толкова, но аз си го правя. Всеки, който има високо кръвно, има исхемична болест" призна Бойко Борисов през 2011 година пред ТВ 7. Болестта засяга предимно хората между 40 и 60-годишна възраст.
TheSpider
на 26.02.2013 в 14:24:01 #30Междувременно може да се присъедините към групата за сваляне на шоуто на Слави: https://www.facebook.com/groups/152169408186487/ Не на простотията, да изчистим ефира от боклука!
Джугашвили
на 26.02.2013 в 14:21:11 #29Тези номера ги правят обикновенно като са вече подсадими, за да отлагат явяването пред съда! Г-н Борисов почна отрано!