Бойко Борисов е настанен в болница „Лозенец", известна като Правителствена болница.
News.bg научи, че той е приет с диагноза "хипертонична криза" вчера. Борисов е стабилизиран и вече е добре.
Шефът на болницата д-р Любомир Спасов посочи, че Борисов е приет вчера следобяд в лечебното заведение. Той сам е потърсил помощ към 17.30- 18.00 часа с оплаквания от болки в главата, високо кръвно и гадене. При постъпването му в лечебното заведение кръвното му е било 190 на 115, посочи лекарят.
Към момента състоянието на премиера в оставка е овладяно. Въпреки това Борисов е оставен под наблюдение и ако няма други оплаквания, той ще бъде изписан утре.
На Борисов му е препоръчано от лекарите да не извършва тежко физическо натоварване, нито да спортува.
Информацията за проблеми със здравословното състояние на Бойко Борисов обиколи кулоарите на НС. От ГЕРБ запазиха мълчание.
Истинска суматоха сред медиите обаче предизвика появата на здравния министър в оставка Десислава Атанасова, която влезе в стаята на ПГ на ГЕРБ. Атанасова напусна НС, без да каже и дума на журналистите за здравето на лидера на ГЕРБ.
По-рано направи впечатление, че министър-председателят в оставка не присъства на днешния КСНС при президента.
USD
CHF
GBP
korsari
на 26.02.2013 в 14:19:03 #28"А Тиквата му бе ученик докато го пазеше, но ще последва неговата политическа съдба " Що бе да не би да му е лошо положението на Горския......взе си горите и хич не му пука кой е на власт.Такава съдба всекиго да пожелаеш
korsari
на 26.02.2013 в 14:11:23 #27"Борисов ще се оправи.Медицинската статистика разполага с изобилие от факти,които доказват,че колкото един човек има по-нисък интелектуален потенциал,толкова по-бързо оздравява.Кой ще оправи обаче батака,в който некомпетентното му управление вкара България?" Много ли държиш да те оправят .Той и Симеон Саксгобурготски ни оправи за 800 дни
dachi
на 26.02.2013 в 14:03:23 #26Борисов ще се оправи.Медицинската статистика разполага с изобилие от факти,които доказват,че колкото един човек има по-нисък интелектуален потенциал,толкова по-бързо оздравява.Кой ще оправи обаче батака,в който некомпетентното му управление вкара България?
korsari
на 26.02.2013 в 14:00:21 #25На тези които се радват да им се върне на най-милото
Софиянец
на 26.02.2013 в 14:00:10 #24"Той сам е потърсил помощ към 17.30- 18.00 часа с оплаквания от болки в главата, високо кръвно и гадене. При постъпването му в лечебното заведение кръвното му е било 190 на 115, посочи лекарят." Матрияла в БГ от години е с такива проблеми няма страшно ще оживее. Да пита баба ми как се лекува няма страшно.
posredstven
на 26.02.2013 в 13:55:01 #23Много хора са на системи в болницата Онова момче което се самозапали протестирайки срещу мутрите ТИМ дори е по зле но за него не се пише ..
трън 4o
на 26.02.2013 в 13:52:31 #22Минувач, Да те светна ако има нужда да се сьобщава за здравето на Едниствения това няма да дойде от теб. Ако бащиоцата се помине кво става а ????????????? Закрива се живота или що? дори Сеерна Корея изживява тия неща, а при бугаристанците - добре де 1000% ще гласуват за ББ, Цц и останлите мандали.
Рапорт даден Минует.
Джугашвили
на 26.02.2013 в 13:46:19 #212 дена не го дават по телевизията и човекът се поболя! Абстиненция ли какво ли?
Civic Mundi
на 26.02.2013 в 13:45:35 #20Този саит е пълен с финансови специялисти, доктори, икономисти и видни политически лидери. Интересно защо те все още живеят с майка си и баща си.
Минувач
на 26.02.2013 в 13:44:31 #19Вдигнал е кръвно налягане 193/115. Има болки в сърдечната област. Проблемите му са от 2 години. В момента проблемът и опасността са отстранени, но ще остане в болницата под наблюдение до утре.
azamut
на 26.02.2013 в 13:42:12 #18Още не са му повдигнали обвинение, а той вече болен. Дръж се бащице, всички те очакваме на подсъдимата скамейка! Дръж се!!!
IvanoV
на 26.02.2013 в 13:31:20 #17Хайде сега пак циркове като изборите преди 4 години....да чуем малко повече подробности, но на мен много ми звучи като епизод 2 на сериала "На кой ни оставяш бащице"
vesoloveca
на 26.02.2013 в 13:31:16 #16Болестта на Мишо Бирата....
nikola345
на 26.02.2013 в 13:29:36 #15http://focus-news.net/?id=n1753997 Това е линка
nikola345
на 26.02.2013 в 13:29:08 #14http://focus-news.net/?id=nt&where=0&zone=-1 Щом и Фокус потвърждават.
жунгръц
на 26.02.2013 в 13:27:28 #13Минувач | 26.02.2013 15:23 Добри хора сте, нали! Дано не изпаднете и вие в такова болестно състояние с вашата бездънна животинска злоба и безсилие! =============================== не тъжи минувач
и на най-отвратителния боклук не мога да пожелая влошено здраве, каму ли пък да злорадствам при такива обстоятелства
дано се оправи простото преживно от банкя, въпреки че имам известни резерви относно "влошеното му състояние" 
павиан
на 26.02.2013 в 13:25:50 #12БЛИЦ е изключително достоверен източник.
tankobg
на 26.02.2013 в 13:25:45 #11Ще го закърпят, ще му сменят маслото, филтрите и ще е готов за втори мандат.
Haho
на 26.02.2013 в 13:23:51 #10Брей слезе от власт и веднага се поболя!
Това на шега, дано се оправи бързо! На никой за здравето му не сме душмани!

Минувач
на 26.02.2013 в 13:23:15 #9Добри хора сте, нали! Дано не изпаднете и вие в такова болестно състояние с вашата бездънна животинска злоба и безсилие!