Бойко Борисов е настанен в болница „Лозенец", известна като Правителствена болница.
News.bg научи, че той е приет с диагноза "хипертонична криза" вчера. Борисов е стабилизиран и вече е добре.
Шефът на болницата д-р Любомир Спасов посочи, че Борисов е приет вчера следобяд в лечебното заведение. Той сам е потърсил помощ към 17.30- 18.00 часа с оплаквания от болки в главата, високо кръвно и гадене. При постъпването му в лечебното заведение кръвното му е било 190 на 115, посочи лекарят.
Към момента състоянието на премиера в оставка е овладяно. Въпреки това Борисов е оставен под наблюдение и ако няма други оплаквания, той ще бъде изписан утре.
На Борисов му е препоръчано от лекарите да не извършва тежко физическо натоварване, нито да спортува.
Информацията за проблеми със здравословното състояние на Бойко Борисов обиколи кулоарите на НС. От ГЕРБ запазиха мълчание.
Истинска суматоха сред медиите обаче предизвика появата на здравния министър в оставка Десислава Атанасова, която влезе в стаята на ПГ на ГЕРБ. Атанасова напусна НС, без да каже и дума на журналистите за здравето на лидера на ГЕРБ.
По-рано направи впечатление, че министър-председателят в оставка не присъства на днешния КСНС при президента.
USD
CHF
GBP
stani64
на 26.02.2013 в 13:23:08 #8Като играе на мач по време на митинги така става, колко мача изигра до сега, ама сега намери време за болница.
Бойко Методиев Бандита
на 26.02.2013 в 13:21:16 #7Комунистите без малко да ме убият, но аз ще съм на линия за дербито на моите тигри
жунгръц
на 26.02.2013 в 13:17:46 #6не знам каква е истината за тоя случай, ама костов веднага да хваща букета и да отлита натам

НиколаГешев
на 26.02.2013 в 13:14:16 #5ГЕРБ се скъсаха от постановки!!!
Сега пък драматичен инфаркт! 
Бойко Методиев Бандита
на 26.02.2013 в 13:14:12 #4дали ще изтърва дербите в следващия кръг? Как мислите, деца мои? Дали Бистришките ми тигри ще се справят без мен
dachi
на 26.02.2013 в 13:12:47 #3И защо в Лозенец? Я да ходи да се лекува в Девин.
жунгръц
на 26.02.2013 в 13:11:46 #2както се казваше не знам къде: когато танцуваш с дявола, чакаш песента да свърши
yahuuuuuuuu
на 26.02.2013 в 13:06:14 #1Ей уморихте го тоя човек с вашите протести и неблагодарност! Съвсем наскоро човека отпразнува 2-рия си милиард, сакън ще стане нещо с него парата става зян.Всичко остава за Цветито, а жена с пари . . . . знаете.