Заместник-председателят на НДСВ Милен Велчев заяви, цитиран от БНР, че партията му няма намерение да напуска управляващата коалиция. Припомняме, преди дни председателят на парламентарната група на НДСВ Пламен Моллов обяви, че жълтите може да излязат от коалицията, ако настъпят обстоятелства, при които държавният и общественият интерес бъдат засегнати.
Велчев добави, че макар да изглежда, че пукнатината между БСП и НДСВ се увеличава, то партньорите изпълняват коалиционния договор и няма повод за напускане на коалицията засега.
Припомняме, вчера жълтите инициираха събирането на подписи за промени в Конституцията, които да позволят провеждането на парламентарни и евроизбори в един ден.
Същевременно премиерът Сергей Станишев заяви, че БСП ще обяви официалната си позиция, след като бъде изготвен цялостен анализ.
USD
CHF
EUR
GBP
umeren pesimist
на 31.01.2009 в 15:25:33 #6Пукнатината се увеличава,далаверата остава.
a man of sense
на 31.01.2009 в 15:03:58 #5Царедворците мъчат всякакви номера, за да излъжат някого! Таргета им е Бойко Борисов.Ако не депутатски места, той спокойно може да ползва от тях доказали се послушковци за министри, зам. министри, шефове на агенции и още страхотни места в държавната администрация! Сега върви пазарлъка, кои къде ще бъдат и НДСВ се прави на фактор, поне за пред широката публика! Много не им стиска и на Бойко, и на Царя, предсрочно да разтурят калимерата, защото не успяха да бутнат Първанов, а той ще назначи ако това стане нужно времено правителство, което да организира изборите, при разпускане на НС! Нали помните през 1997 г. Президента П.Стоянов какви назначи във временното правителство тогава - сини, та мораво сини, чак! Сега няма да е по различно, само партииният цвят ще е друг! Иначе, до сега сто пъти да бяха предизвикани предсрочни избори! Кампанията за гътване на Президента, обаче с яловите напъни Гоце, та Гоце не даде резултат. Много небрежно скърпени излязоха от т.н. дясно политическо пространство!
kerranna
на 31.01.2009 в 13:58:36 #4Ами един Милен Велчев пролет не прави!
mario_elleve
на 31.01.2009 в 13:55:22 #3милен велчев не беше ли временен работодател на престъпника тодоров-доктора, дето му изпра парите и вкара процент от тях в касите на ендесеве? евала, на това му се вика юпи
жалко само,че гръмнаха за далавери доктора, а не този дето го навиваше да ги прави.....
aler
на 31.01.2009 в 13:26:57 #2Тези искат да бъдат забелязани,защото едва мърдат!
Граф Менте Христо
на 31.01.2009 в 13:11:08 #1Няма значение,че пациента почина, операцията премина успешно.