Остър коментар направи премиерът Станишев по повод на действията на опозицията през лятото.
В държавата се оформя негласен триумвират - опозиционен, деструктивен, разрушителен, антибългарски - ГЕРБ, "Атака" и Костов, заяви премиерът по време на съвместната пресконференция със социалния министър Емилия Масларова.
Той допълни: "За съжаление това се очертава като евентуална българска опозиция с претенция да управлява държавата, съчетавайки авторитаризма на Иван Костов (от времето на тяхното управление, което направи една безумна приватизация, безобразна, когато бяха приватизирани обществени обекти за 30 млрд. лв.), с "Атака" (и нейното отричане на всичко градивно), и популизма на ГЕРБ, който обединява елементи и от двете."
По темата - след ИБ на БСП:
Стартът на подписката за сваляне на правителството на 6 септември е проява на политическа безвкусица
Още...
Според Станишев "този триумвират не предлага нищо като програма, като решаване на конкретни проблеми на държавата, но винаги е готов да срине обществото и страната в интерес на техните политически цели и икономически впрочем".
Премиерът е на мнение, че и ГЕРБ, "Атака" и ДСБ, без да имат конкретни данни за бюджетен излишък - "раздухват цифри и манипулират".
USD
CHF
GBP
отдалече
на 02.09.2008 в 14:56:39 #243Малеее ази, сега и активен борец ще ме изкараш. Тцтцтц, така е който чете много мистика.
Tsar Samuil
на 02.09.2008 в 14:56:20 #242Колега, ти коя зодия си ?!
Интересно ми е 
dddddd
на 02.09.2008 в 14:54:49 #241Авенджър, само твоите приятели комунисти могат да изцепят такава простотия. Също като другарите тук, които щели да "внасят работна ръка". Предполагам с вагони.
отдалече
на 02.09.2008 в 14:54:13 #240Но е жалко да отри4аш родовата памет и мъдростта на собствения си народ. ................ Като казваш за родова памет, единственото дето ми идва на ум са трите синджира роби
Останалото са храбри, но безпочвени напъни на групи ентусиасти.
asi
на 02.09.2008 в 14:54:08 #239Значи медената питка и отдалече се причисляват към страхливите овце
Ми ако дядовците ви са били партизани - нормално! Ако и в родовете си нямате войводи, хайдути и пр. - пак нормално. Аз родовото дърво си го знам, така че не ми казвайте дали съм от страхливите! 
asi
на 02.09.2008 в 14:50:46 #238Бойчо, кефиш, обаче не желаех и не обсъждах с теб темата ...
Не знам дали това го разбра 
отдалече
на 02.09.2008 в 14:48:48 #237Medvedev, и аз същото бих попитал мадам ази, ама с по-друг тон.
Бойчо
на 02.09.2008 в 14:46:47 #236asi, според граматичните правила съм българин. А и историята и произхода ни са достатъчно велики, за да си преписваме разни недоказани или /да не дава Господ/ измислени неща.
отдалече
на 02.09.2008 в 14:46:41 #235ази, ами аз за това съм и тука. Да се смея и то много. Забавно е, има ги всякакви.
Avenger_
на 02.09.2008 в 14:46:25 #234Сръбски министър: Не приемам внос на жени от Азия и България Расим Ляич публично се извини за изявленията на държавния секретар Желко Василевич, който призова в Сърбия да бъдат внесени 100 хил. азиатки, включително и българки, за да се реши демографската криза 02.09.2008 Сръбският министър на труда и социалната политика Расим Ляич публично се извини и се разграничи от изявленията на държавния секретар Желко Василевич, който призова в страната да бъдат внесени 100 хил. азиатки, включително и българки, за да се реши демографската криза в страната. Ляич каза, че това не е официалната позиция на Министерството на труда и социалната политика. Той съобщи, че ще поиска среща с коалиционните партньори от социалистическата партия, чийто представител в кабинета е Василевич. "Аз няма да толерирам подобно поведение, което обижда нашата и чуждата общественост. По цял ден ми звънят в министерството и хората питат: "Държавата участва ли в търговия с хора", каза още Ляич. Самият Василевич заяви, че лидерът на Социалистическата партия Ивица Дачич му е "приятел, а не настойник".
thunderlord
на 02.09.2008 в 14:45:48 #233asi Нищо сериозно няма в аналогиите, които представяш

отдалече
на 02.09.2008 в 14:43:52 #232Румене, Румене, как така некорумпиран , пък шеф на най-корумпираното правителство в ЕС?
asi
на 02.09.2008 в 14:43:42 #231Бойчо, аз във форум като нюз.бг сериозна не мога да бъда. Просто аудиторята не е подходяща за сериозни приказки.
Бойчо
на 02.09.2008 в 14:42:23 #230asi, просто казвам, че е възможно това да са просто съвпадения, като това с Монтана. Не е сериозно да се правят генерални изводи без солидни доказателства.
asi
на 02.09.2008 в 14:42:16 #229отдалече, стига и ти с твоите забележки! Смешно било - ми смей се бе, още е безплатно, Серго не ни е сложил такса "Смях".
R_umen_
на 02.09.2008 в 14:41:32 #228Дали Станишев е добър премиер - това времето ще покаже ?! Но със сигурност той е некорумпиран ! Де всички да бяха като него !
отдалече
на 02.09.2008 в 14:40:53 #227Това са бабини деветини, Флагеллум. Малко кокаин за душата. Не съм съгласен да се повдига духа с приказки от 1001 нощ. Пък и е много смешно погледнато от страни.
asi
на 02.09.2008 в 14:40:43 #226Жалко*' Бойчо, ти Българин ли си бре? Ама не българин, а Българин те питам?
thunderlord
на 02.09.2008 в 14:40:39 #225asi Гана - държава в Африка Гана- традиционно българско име
asi
на 02.09.2008 в 14:39:14 #224Бойчо, че аналогоиите ти са подобни. Наистина жалко. Аз бих се сетила, че земите на Българите са били обширни, а ти за цигани ми говориш.