Депутатите от "Продължаваме промяната" няма да се примирят с нарочната дезинформация и изкривяване на неистината с неясни цели. Това заяви депутатът от "Продължаваме промяната" Татяна Султанова в декларация от трибуната на Народното събрание. Така управляващите отговориха на нападките на депутатите от "Възраждане".
Поради тази причина народните представители от ПП настояват всички партии, независимо дали са от управляващото мнозинство или опозицията, да положат усилия и да покажат на обществото, че имат консенсус и обединение поне по една тема.
Султанова уточни, че ваксинацията е препоръчителна, но не е задължителна, а всеки гражданин е свободен да прецени дали да се ваксинира срещу коронавируса или не. Здравето на гражданите трябва да е приоритет, за което всички народни представители трябва да се борят, каза още тя.
dambrat
на 12.01.2022 в 13:53:07 #2"Депутатите от "Продължаваме промяната" няма да се примирят с нарочната дезинформация и изкривяване на неистината с неясни цели." Тази непримиримост към "изкривяване на неистината с неясни цели" означава ли, че въпросните депутати лъжат с точно определена цел? Явно са майстори, щом са достигнали до нивото да изкривяват не само истината, а и неистината.
ce
на 12.01.2022 в 13:35:08 #1хехе лицемерие ами като са против изкривяването на истината да спрат да я изкривяват ...