Баща се размина с акт за дребно хулиганство, след като е насърчавал 14-годишния си син да бие други деца в училище в село Раковски, като 12-годишно момче е настанено в болница, съобщиха от ОДМВР-Разград.

На 20 май около 09:00 часа сутринта 33-годишен мъж е нахлул в класната стая в училище в селото заедно с 14-годишния си син, като го насърчил да нанесе удари върху 13-годишно момче.

Впоследствие в двора на учебното заведение продължил да подстрекава непълнолетното си дете да нанесе побой на друго 12-годишно момче, което е транспортирано в МБАЛ-Разград и настанено в Хирургично отделение под наблюдение.

На родителя - криминално проявен за кражби и шофиране след употреба на наркотици, е съставен акт по Указа за борба с дребното хулиганство (УБДХ).

Двама нанесоха побой на непълнолетни в Бяла Слатина

Двама нанесоха побой на непълнолетни в Бяла Слатина

След това и те са набити от близки на момчетата