Кола се заби в дентална клиника в София, съобщава bTV.

За инцидента информираха от самото лечебно заведения във Фейсбук.

За щастие няма пострадали, а всички служители и пациенти са в добро състояние.

От клиниката изразиха искрената си благодарност към целия екип, близките, приятелите и съседите, които са оказали съдействие и подкрепа в овладяването на ситуацията.

Поради необходимостта от възстановяване на нанесените щети, през следващите дни клиниката временно няма да работи на пълен капацитет. Екипът уверява, че ще положи всички усилия нормалната дейност да бъде възстановена възможно най-скоро.

Снимка 768568

Източник: Фейсбук/Дентална клиника - Ортодент