Пловдивските парашутисти, сред които има и представители на 68-а бригада "Специални сили", заеха първо място отборно сред чуждите участници в открития шампионат в САЩ, а в генералното класиране завършиха втори.
В индивидуалната надпревара пловдивчани се красираха на трето, седмо, дванайсето и седемнайсето място, съобщава Радио Пловдив.
На тържествена церемония кметът на Пловдив Иван Чомаков ще връчи почетен плакет и диплом на отбора по парашутизъм за успешното му представяне на открития шампионат в САЩ.
USD
CHF
GBP
Taralez
на 28.08.2007 в 01:10:46 #3d_
на 27.08.2007 в 09:25:05 #2sofeto
на 27.08.2007 в 08:38:50 #1