![]() |
| emaxpress |
Алкохолната смес с необичайно заглавие е хит сред българските туристи. Върху парченца ситно нарязана диня се изсипва натрошен лед и равни количества мента и пломари. Сместа се поръсва със ситно нарязана дива мента и се поднася със сламка. Коктейлът струва 5 лв. и е предпочитано питие в летните жеги.
Марката вече била взета назаем и от заведения в Приморско. Харесва се заради забавното заглавие и защото след две напитки си нокаутиран, като след шамар на много здрав човек, разказват клиенти, фенове на новия коктейл.
Барманите се шегуват, че миксът е убийствен и макар да наподобявал на „облак", бил доста по-изтънчен и въздействал по-мощно.

USD
CHF
GBP
Varimathras
на 25.07.2011 в 10:20:08 #3очаквах да има сок от тиква в него

Meteora
на 25.07.2011 в 10:18:59 #2Който пие облак троен той за всичко е спокоен...
Nik604
на 25.07.2011 в 09:40:08 #1... само са забравили капка от синия спирт и пипетена щипка метилец
