Започна подписка в подкрепа на полицая от разложкото село Баня - Иван Лулеов.
Припомняме, полицаят от Транспортната полиция в Пловдив застреля 36-годишния Николай Иванов в разложкото с. Баня. Иванов се е опитвал да краде собственост на БДЖ, но е бил засечен от Лулеов. След предупреждение и отказ да се подчини, крадецът се е опитал да избяга и е бил прострелян, след което е починал.
На служителя от Транспортна полиция Окръжният съд в Благоевград определи парична гаранция от 5000 лева.
Подписката стартира в териториалните подразделения на Министерството на вътрешните работи във Варна, потвърди Анатоли Атанасов от Синдикалния алианс "Сигурност", цитиран от БНР.
По думите на Атанасов, освен на посочените места, подписи ще се събират и в синдикалния регионален съюз "Подкрепа" в морската столица.
ТT
на 01.04.2013 в 13:39:31 #5Ако онзи просто е опитал да избяга, много ясно, че трябва да бъде осъден - смъртоносна сила не може се използва за задържане на крадец, ако никого не е нападал. Животът е по-голяма ценност от каквито и да било вещи. Но ако е нападнал полицая, тогава вече е по-сложно и... на делото ще се решава. Т'ва е.
assense
на 01.04.2013 в 12:34:37 #4Крайно време е достойнството като качество да превъзмогне пасивността и отстъплението от всички правни и морални норми на Обществения живот в страната ни. Българинът един път и завинаги трябва да се научи безстрашно да защитава собствения и на всички свои близки живот, а даже и на тези, които са призвани служебно да опазват Обществените порядки в страната. Да защитим всички ние в единен глас, като твърд юмрук този наш полицай, който добросъвестно се опълчи срещу организираната престъпност от набезите на циганите в страната. Сега е момента, по този начин да защитим родната Полиция, която по Закон е призвана да опазва Обществения ред и живота на гражданите. Нека да застанем твърдо и единно като народ срещу тази мръсна напаст - циганизацията на обществото ни, която се манипулира и защитава от същата тази политическа върхушка, която за собствената си подкрена за избирането им в управлението на страната и естественно е циганските престъпници след това като реверанс да остават защитени и безнаказани. Виновни са същите тези политици, които изпратиха същите тези полицаи срещу цивилизованите и мирни протести на гражданите, защото полицаите са под пагон и са подвластни на заповедите им, така както стана с изпращането на тежката артилерия "жандармерията" на последните протести през Март т.г. Достойни граждани на Реп.България призовавам всички съвестни българи да защитим редовите полицаи и да се опълчим на организираната престъпност от българските политици ведно с техните събратя от циганската напаст.

Hlebarkata
на 01.04.2013 в 11:47:32 #3Дано да влезе в затвора за 20 години миризливият killer

biz boy
на 01.04.2013 в 11:38:59 #2ric | 01.04.2013 10:35 -------------- +1 и аз бих го подкрепил
ric
на 01.04.2013 в 11:35:03 #1направете онлайн подписка, хората искат да го подкрепят но нямат време да ходят от единия край на София до другия