Славия посреща Монтана мач от плейофната фаза в групата за оставане в efbet Лига.
Въпреки неяснотата около това дали изобщо ще има изпадащи в края на сезона, и двата отбора ще се опитат да завършат на колкото се може по-предно място.
Срещата е от 18:00 часа на стадион "Славия".
Това ще е трети домакински двубой за наставника на "белите" Златомир Загорчич във втория му престой на "Овча купел". В предишните два тимът загуби и дори не отбеляза гол - 0:1 срещу Арда (Кърджали) в реванша от полуфиналите за Купата на България и 0:2 срещу Ботев (Враца) в първенството.
"Трябва да подходим сериозно и да играем така, както можем, за да спечелим. Имаме подобрение в последните мачове. Монтана е коварен съперник, който действа прибрано и разчита на контри", заяви Заги.
Той потвърди, че няма да може да разчита на Дарко Тасевски, който още е контузен.
"Не гледаме класирането, нито се влияем от взетото от Изпълкома решение, че отборите в елита ще се увеличат на 16 и няма да има директно изпадащи. Във всеки от предстоящите 6 мача ще преследваме победата", коментира в навечерието на двубоя президентът на Монтана Румен Панайотов.
Единственият контузен в състава на гостите е халфът Михаел Орачев.
По-рано през сезона Монтана вече гостува два пъти на Славия. В шампионатния сблъсък "белите" се наложиха с 2:1, а няколко дни по-рано елиминираха същия съперник и в турнира за Купата на България след дузпи.
USD
CHF
GBP
OrangeHog
на 03.05.2021 в 16:36:51 #8П0рното върви с пълна сила. Дебелия газ ше пикае
Сори за Славия, но тоя заслужава да бъде наритан от 10-ината останли фена на Славия
CHUKCHA
на 03.05.2021 в 16:29:30 #7Явно тулупа го е играл гол/гол първото полувреме.
asentseto_asentseto
на 03.05.2021 в 15:45:37 #6Армейци, някой близо до Армията??
Muertte
на 03.05.2021 в 15:42:46 #5Таз година 16 отбора ще направят лигата за да не отпадне Славия...догодина ще са 20...и така до кога ?
kondi
на 03.05.2021 в 15:30:59 #4На всички под мен ви пращам Ку4еф да ви такова Фостата. А, той го може.
XAN_lil
на 03.05.2021 в 15:29:31 #3Няма изпадащи, но и време не губят....
Да живее тотото
DrINKO
на 03.05.2021 в 15:02:58 #2Айде МонтанЯ, отасяйте отбора на оня оня противен мех, и ги запращяйте към Б група....
VB
на 03.05.2021 в 14:55:14 #1Тото отборът на бензинджията в б група!