Президентът на Славия Венцеслав Стефанов не остана доволен от равенството срещу Монтана.
Той бе безкрайно лаконичен след 1:1 на "Овча купел".
Двата тима не се победиха, а играта за играта на "белите" Венци заяви:
"Слаба, слаба, просто не ми се говори".

USD
CHF
GBP
VB
на 04.05.2021 в 06:56:42 #1Изпадаш бензинджия