Ивет Лалова стана европейска шампионка в спринта на 100 метра, съобщава topsport.bg.
Българката спечели финала на Европейското първенство, което се проведе в Хелзинки, Финалндия.
Лалова стана първа с резултат 11,28 секунди. Втора се нареди Олеся Повх (Украйна) с 11,32 секунди. Трета, също с време 11.32 секунди, финала премина литовката Лина Гринчикайте.
Ивет Лалова оглави и годишната ранглистата на континента в сериите вчера, след като спря хронометъра на 11.06 секунди. В полуфинала тя финишира отново първа с 11.26 секунди.
USD
CHF
GBP
be_free
на 29.06.2012 в 17:22:06 #6Бравооо България!!!
Смърт за цигани, турци, негри и чифути!
Meteora
на 28.06.2012 в 19:27:16 #5БългарКи - юначКи!

качамака
на 28.06.2012 в 17:35:24 #4Браво Иветке...ама ко си са ожлембила на фотката ма,ъм?
Draganov
на 28.06.2012 в 17:32:47 #3Юлиан-3
на 28.06.2012 в 17:16:20 #2Иво Лалов?....

Матю
на 28.06.2012 в 17:15:08 #1