Старши треньорът на Царско село Антони Здравков коментира равенството 0:0 с Ботев (Пловдив).
"Пропуски имаше и пред двете врати. Не ми хареса това, че шансовете на Ботев ги създадохме ние. Нашите ги изработихме с много труд. Според мен, който и от двата отбора да бе победил, щеше да е заслужено. Но равенството е справедлив резултат. В последните два мача трудно задържаме топката в предни позиции. Тогава отборът ни е отворен в предни позиции и противникът може да ни атакува.
Липсата на играчи не се отразява добре. Трудно правим ротации и когато има наказания. Не можем да ротираме момчетата през три дни, но това е за всички отбори. Хубавото е, че няма тежки травми. В оставащите мачове ще играем за победа. Няма да излизаме с нагласата да доиграем сезона. Черно море остава фаворит с преднината си. Няма да е толкова лесно да наваксаме тези точки", заяви Здравков.

USD
CHF
GBP
sailor_varna
на 13.05.2021 в 16:50:46 #1Тоз хитрец иска да ни урочаса!