Легендарният български играч и настоящ спортен директор на ЦСКА 1948 - Емил Костадинов, даде изявление за бъдещите цели на отбора през пролетния полусезон. Той коментира трансферната политика и зимната подготовка на тима.
"Имаме един доста добър отбор. Факт е, че направихме някои грешки през есента, но това са нормални неща. Очаквам през пролетта да бъдем още по-добри. В момента отборът е на лагер при отлични условия и момчетата се готвят на пълни обороти", започна Костадинов.
"Определено първенството ше е много интересно през пролетта. Ние изоставаме на 7 точки от Левски, а с актив, колкото нашия, е Лудогорец, но има още доста мачове до края. Според мен всичко ще се реши в преките двубои. Факт е, че точките са доста, но съм оптимист. Всъщност, винаги съм бил оптимист, макар и да има доста тежки мачове до края на сезона", добави легендата.
"Винаги има шанс да привлечем и още нови попълнения. Хубаво е в отбора има конкуренция, защото така вървим напред", завърши изказването си Костадинов.
USD
CHF
GBP
abc-xyz
на 09.01.2026 в 12:33:05 #3Емил Костадинов е част от най-великите български футболисти. Юноша на ЦСКА. Класира ни за световното 94-та година. Нaвpял го е 5 пъти на Левски-Спартак и има гол във финал на УЕФА, нещо което никой футболист на помашко-милиционерския отбор известен със стадиона без козирка, не е постигал, няма и да постигне!
Затова тия, които се изказват зле за качествата му на ръководител и отборът, който му плаща, просто трябва да си мълчат!
grizzlybear1948
на 09.01.2026 в 10:38:58 #2То вече е ясно, че всички отиват там за пари, и после бит изплюти като долна измет! Проблема е, че видяхме колко от тях имнат съвест и не са продажници. А те са май повечето бедняци.
XAN_lil
на 09.01.2026 в 10:19:45 #1Тоя заспал xyй....защо си мисли, че е нещо при Цеката или върши нещо... Цеката нарочно го държи, да дразни червената общност, а тоя алчак за друго не става, нито знае на кой свят е