Мач между ФК ЦСКА 1948 и ЦСКА днес няма да има. Това стана ясно от изявление на новаците.
Ето какво пишат от клуба:
"Поради множеството запитвания, ръководството на ФК ЦСКА 1948 държи да подчертае, че срещата от 28 - 2 кръг от плейофната фаза на efbet Лига между отборите на ФК ЦСКА 1948 и ПФК ЦСКА-София няма да се проведе на 07.05.2021 г.
Във възможно най-кратък срок клубът ще излезе с повече официална информация по темата.
ФК ЦСКА 1948 поднася своите извинения към всички, засегнати от промените. Предстои развитие по казуса.
От ръководството на клуба"
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 07.05.2021 в 11:45:16 #19killer_loop
на 07.05.2021 в 10:50:23 #18Джабъре, всички знаем колко си зле, няма нужда да ни го натякваш постоянно
makedonski
на 07.05.2021 в 10:32:43 #17Трябва да призная, че Литекс и умрелият клуб си приличат по едно нещо - обичат да си уреждат нещата служебно.
11_best
на 07.05.2021 в 10:08:59 #16Едни десетки милиони към Лудогорец от лотариите секнаха, ще секнат и букмейкърските. Освен това в разгара на лятото един човек ще се кацне с личния си санолет и с имунитет, Цеката ще гледа да се е скатал до това време.
11_best
на 07.05.2021 в 09:56:05 #15Цеката сгъва цирка, инсцинира си повод. Щом пловдивските ефбет буфери се включиха, картите паднаха. Ако тоя се оттегли Домуса остава гол.
djingibi1914
на 07.05.2021 в 09:37:18 #14Страхливи потки като Цеката искали отлагане И ЦСКА искаше отлагане с Доко ама Домуса не даде и пак ЦСКА завърши пред Ч@лмарите в ЕКТ
djingibi1914
на 07.05.2021 в 09:34:55 #13Килер С майкати сте 2 фена на тумора ЕКТ няма Купа няма Титла няма барате само голия уй на Цекю
djingibi1914
на 07.05.2021 в 09:33:34 #12Нека еването за Цеки,Домуси и Перуки не спира Анулиране на последните 10 години и ревизия на Караманджушките чувалчета Ах колко гадно стана ,като падна Боко миндиляка Сега ще се избият едни други А Черепа ще броди с грузинци да шкьомбят братя Цеки и Домуси
killer_loop
на 07.05.2021 в 09:32:04 #11Кои сте вие че да ми давате наклон на куро какъв аватар да си слагам. Некви фенчета на ребрандирания Литекс
Мик Джагър
на 07.05.2021 в 09:15:59 #10Някои хора май наистина се срамят да сложат измислената емблема на измисленото си проектче и се стремят да се отъркват неправомерно в ЦСКА за да им обърне някой внимание
Rafata
на 07.05.2021 в 08:50:26 #9Кисело трупче, поради що се срамиш да си сложиш емблемата на отбора, който подкрепяш
killer_loop
на 07.05.2021 в 08:31:50 #8Много ясно че няма да има...малоумно БФС...
killer_loop
на 07.05.2021 в 08:30:58 #7Stariya4
на 07.05.2021 в 08:29:16 #6Много ги е страх тирейците да не изпуснат поредната калъфка. Вземайте,ваша да е,отстъпваме ви е. На 19-ти,и Белия ще ви подсигури една. Клаудия, Не забравяй,че те са играли със самите себе си,и резултата беше катастрофален. 0:8
bernal
на 07.05.2021 в 08:22:20 #5Е това пълен цирк вчера СТК към БФС излиза с изявление ,че мач ще има (въпреки нарушаването на собствените им протоколи) ,а днес часове преди мача излиза единия отбор и казва,че се е договорил мач да няма е това е пълна аматьорска дейност от БФС това го има само в БУЛГАРИСТАН и пропитите от алкохол и корупция БФС.
Rafata
на 07.05.2021 в 08:14:20 #4Боли ме за тия ч@лм@рчета. По-важно е как измисленото БФС ще реагира и дали ще спази закона
elaizgrey
на 07.05.2021 в 07:56:43 #3Дали ЦСКА ще играе или не с числото няма никакво значение, все три точки ще вземем.
ChernotoVlechugo
на 07.05.2021 в 07:55:44 #2Страхливци от Требич
claudiu_offendera
на 07.05.2021 в 07:50:43 #1С какво ЦСКА бе, иди0ти? Та нали те са ЦСКА, дейба ташакспорта ти, дейба!
Естествено, че няма как да играят мач със себе си, що за новина е това?