
Преди Коледа фалшификатори от Манхайм, Лудвигсхафен, както и от България и Турция са се готвили да пуснат в обръщение около 40 хиляди евро.
Още от май месец следователи наблюдават 40-годишен мъж, който е трябвало да разпространи парите в Манхайм в края на ноември.
Мъжът е задържан в кафене в града по време на предаването на фалшивите евро. Според полицията банкнотите от 200 евро са били с много добро качество.
Кьдрав-Сладур
на 19.12.2008 в 17:13:38 #1Ганио пак в 4елните редиzи.Сетне zиганите та zиганите .Kаде акъл u zиганина толкова? Накраи 6те ни изгонят от съуза за едното 4удо . Това са хора с инjенерно образование наи малко.У4иха се в родината бесплатно на гърба на бедният народ ,за да ни осерат името пред света.Ако ги скопиме ,малко им е!