За критики след срещата си с руския президент Владимир Путин е подготвен американският му колега Доналд Тръмп, предаде ТАСС.
Той очаква такъв резултат, без значение как ще премине срещата и какво ще бъде постигнато на нея.
...over the years, I would return to criticism that it wasn’t good enough – that I should have gotten Saint Petersburg in addition! Much of our news media is indeed the enemy of the people and all the Dems...
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 15 юли 2018 г.
Въпреки това държавният глава на САЩ я очаква с нетърпение.
Това написа Тръмп в профила си в "Туитър", като не пропусна за пореден път да атакува медиите.
В свое интервю обаче сред враговете на страната си той посочи и Русия.
Доналд Трмъп вече пристигна в Хелзинки. Путин ще пристигне в понеделник.
Припомняме, че утрешната среща се провежда на фона на обвиненията на американските власти към 12 руски граждани за хакерски атаки в полза на руското разузнаване.
Москва вече отхвърли като несъстоятелни тези обвинения.
Също така американски конгресмени настояха срещата да не се провежда.
Държавният секретар Майк Помпео по-рано изрази убеждение, че тя е добра и важна за САЩ.
USD
CHF
GBP
58eng
на 15.07.2018 в 20:30:26 #2За съжаление има и други паметници,от щурма на Виипури 1940г,и линията "Манерхайм", и бегълците от Карелската ССР... С танкове ,при тази цена на бензина?
58eng
на 15.07.2018 в 19:51:57 #1А ще си измие ли зъбите ,тролче? Избърши си сополите и споко!