Днес от 17:30 часа, Левски приема Дунав на "Герена" в среща от 17-ия кръг в Първа лига.
В момента "сините" са на седем точки разлика от лидера във временното класиране Лудогорец и имат шанс да скъсят тази дистанция още днес. В последните си два шампионатни мача, столичани допуснаха загуби от Черно море и Ботев (Враца) и ще се борят за задължителни три точки срещу русенци.
Аут за двубоя е Хали Тиам, а Левски ще действа и без своя старши треньор Славиша Стоянович, който бе изгонен по време на поражението от врачани, заради което начело на "сините" за 90 минути ще е Асен Букарев.
"Драконите" са в далеч по-лоша серия, намиращи се на 12-ото място с актив от едва 14 точки, но въпреки това Людмил Киров демонстрира самочувствие, че отборът му може да изненада левскарите.
USD
CHF
GBP
ivan-atanasov
на 01.12.2018 в 17:32:31 #26Малий, Левски победили Дунав Руси!!!
hufu
на 01.12.2018 в 17:17:00 #25Лефски е резултатен като ботеф ню йорк , ама не мода да стигне ботеф сопот, които вкараха 4 парцала в дупките на тъпата крава
УмеренЦСКА
на 01.12.2018 в 17:09:49 #24...Очаквам Левски да се понапъне малко и да се опита да си оправи головата разлика, сега им е паднало.
УмеренЦСКА
на 01.12.2018 в 16:48:10 #23Честито, левскари, грейна светлина в тунела! Негативната кампания по пресата, очевидно, ще се смени с позитивна...
hufu
на 01.12.2018 в 16:44:04 #22сандвича, това покана да ти разпоря смръдливата футка ли е
Не ,
благодаря
XAN_lil
на 01.12.2018 в 16:36:51 #21Панчо, жив и здрав
Да не гледаш порното
рано е още, към теб е ранен следобед
Аз го махнах, тия съм ги гледал
няма тръпка, много са гнусни
hufu
на 01.12.2018 в 16:24:56 #20договора малката перука и на ПаФката вече действа
hufu
на 01.12.2018 в 16:23:13 #19тъпата крава се радва , че държавното му отборче не застрашава другото държавно отборче за баражите
Последните 5 мача 3 дузпи за говедата
Последните 2 години 1 дузпа срещу чалмарите
КЗЛ х 2 и БФС
MM61
на 01.12.2018 в 16:22:26 #18Те говедата на такива клоуни като Русе,Верея винаги на рога играят и им мушват по няколко гаубици!нека,нека..така се самозалъгват..и после идват Враца и Варна и пак...доноси...
XAN_lil
на 01.12.2018 в 16:19:37 #17Как гледам с тия фланелки и двата отбора могат да изиграят и следващите мачове
На ходом, а водят с цели 3 гола, бах мамаму, я ако се затичат
Иво Банков
на 01.12.2018 в 16:14:38 #16Русьенските к.у.р.в.и са дошли на разходка
Иво Банков
на 01.12.2018 в 16:07:59 #15Никито дойде в уевски и дузпите започнаха да валят
XAN_lil
на 01.12.2018 в 16:07:31 #14Кучките на Гела, си правят някаква извратена любов
После идва Вадуц и Иртиш и ги лупкак яко в кафявата точка
Мик Джагър
на 01.12.2018 в 16:03:48 #13Пак ли дузпа дали за говедорес
XAN_lil
на 01.12.2018 в 16:03:31 #12Ето как се съживява жив труп
Иво Банков
на 01.12.2018 в 16:02:02 #11Това уевскиту голем отбор
MM61
на 01.12.2018 в 15:58:32 #10Бе тоя жълт потник на вратата на русенските рибари да не е юноша на говедата?Ама артист,момче!
pdjambov
на 01.12.2018 в 15:57:59 #9Вратарчето само как се постара да направи коридор на топката, като направи някакъв невъзможен плонж целящ единствено да не го удари коженото кълбо
hufu
на 01.12.2018 в 15:37:54 #8ако не друго, говедата са настигнали чалмарите по публика
но руси не може да ги стигне по доноси и декларации
Иво Банков
на 01.12.2018 в 15:36:54 #7Много говеда има на Козирка Парк