Тази вечер от 20:00 часа, Левски гостува на Локомотив (Пловдив) в мач от осмия кръг в Първа лига. Срещата ще се играе на "Лаута".
"Сините" отново имат възможност да се върнат еднолично на върха, след като снощи ЦСКА се справи с Черно море и двата столични гранда се изравниха на първото място.
Старши треньорът на Левски Славиша Стоянович все още не е определил групата на отбора, тъй като "сините" не проведоха лагер преди това гостуване. Днес те ще пристигнат в Пловдив преди обяд, за да могат да починат преди важния мач.
Тимът е в серия от пет поредни победи и словенецът се надява положителното представяне да продължи и тази вечер.
Бруно Акрапович няма никакви кадрови проблеми в състава си и футболистите му ще търсят най-доброто представяне, след като в последните кръгове допуснаха загуба и равенство. Същото е положението и при неговия колега от София, който може да разчита на всичко най-добро, с което разполага.
USD
CHF
GBP
Otrepkiforum
на 17.09.2018 в 09:54:49 #71Steiner Ulaev i разни подобни о/утрепани от бивота (изшлайфани от системата) , що не си хванете самолет за Сирия?
bobojustis
на 16.09.2018 в 19:25:11 #70"Буш и Балади гръбнак на отбора". С такъв гръбнак,няма как гъ*ът да не е разпален.
bobojustis
на 16.09.2018 в 19:19:31 #69Рогачево ги чака иебань след две седмици. Мууууууууу
svetoslav-hristov
на 16.09.2018 в 19:17:34 #68Няма да има лесни мачове за водещите три отбора. Всеки скача на макс. Особено гостуванията. Винаги е възможен хикса.
svetoslav-hristov
на 16.09.2018 в 19:04:10 #67Сашо Томаш им каза преди няколко дена, че ще падат скоро, ама кой да чува...
Тунчо
на 16.09.2018 в 19:02:18 #66Ох на баба Цола убосничетата
Тунчо
на 16.09.2018 в 18:59:54 #65А днес някой питаше за мача с Милан...кога ще почетем шофьора от витиня?
mitko-dargov
на 16.09.2018 в 18:58:22 #64Навадуцени,надупени- ненаситни рогати неграмотници!
ChernotoVlechugo
на 16.09.2018 в 18:58:09 #63Говежди спаха цяло първо полувреме, после съдиите и противника им виновни
Тунчо
на 16.09.2018 в 18:57:56 #62Как може съдията да си позволи да не свири заветната дузпа....кака?
bobojustis
на 16.09.2018 в 18:57:12 #61Муууууу.....кой сега е номер едно
svetoslav-hristov
на 16.09.2018 в 18:56:58 #60Кой Халифат? Зеления си е тука, няма къде да " идва " ! А всички искат да си отива....
asista
на 16.09.2018 в 18:56:01 #59Титла?!Когааа???
)))))
house_75
на 16.09.2018 в 18:55:44 #58Както едно теле вчера се изрази "УТРЕ ПЪРВИ ВЪВ ВЕСТНИЦИТЕ "
Мик Джагър
на 16.09.2018 в 18:55:03 #57Говеда, вкарайте им 2 гола па нека лежат. Кой сега е номер 1
Мик Джагър
на 16.09.2018 в 18:54:28 #566 минути о половина продължение мисля, че е справедливо
Мик Джагър
на 16.09.2018 в 18:53:19 #55Макарон, тук вероятно ще искаш опасна игра за Буш, както вчеря пищя като малка уличница за гола на Джеси
1abv1
на 16.09.2018 в 18:48:28 #54Сините катерици са изтръпнали. А дали съдията ще свири дузпа за тях?
asista
на 16.09.2018 в 18:46:56 #53Това на Обертана...Ами говеда по същия начин свиреха за вас и в епохата на Чорни-ерата.Ама тогава всичко беше точно,нали? Хак да ви е!На ви!
Мик Джагър
на 16.09.2018 в 18:45:38 #52В Слави Костов има многп скорост и класа, но гръбнакът на Леефски са Полачек, Белаид, Белмонт и Буш. Това определено е шампионски отбор и доро съдиите на гнома не могат да го спрат.