Тази вечер от 20:00 часа, Левски гостува на Локомотив (Пловдив) в мач от осмия кръг в Първа лига. Срещата ще се играе на "Лаута".
"Сините" отново имат възможност да се върнат еднолично на върха, след като снощи ЦСКА се справи с Черно море и двата столични гранда се изравниха на първото място.
Старши треньорът на Левски Славиша Стоянович все още не е определил групата на отбора, тъй като "сините" не проведоха лагер преди това гостуване. Днес те ще пристигнат в Пловдив преди обяд, за да могат да починат преди важния мач.
Тимът е в серия от пет поредни победи и словенецът се надява положителното представяне да продължи и тази вечер.
Бруно Акрапович няма никакви кадрови проблеми в състава си и футболистите му ще търсят най-доброто представяне, след като в последните кръгове допуснаха загуба и равенство. Същото е положението и при неговия колега от София, който може да разчита на всичко най-добро, с което разполага.
USD
CHF
GBP
staroto
на 16.09.2018 в 18:44:47 #51Левски са смешни, ама това си беше гол!
El Marcone
на 16.09.2018 в 18:43:33 #50Ебати нарушението свири на Обертан
: .Чернилката го държи с ръка, съдията свири на Обертан
ChernotoVlechugo
на 16.09.2018 в 18:42:51 #49Реално погледнато първите 2 кръга им подариха три точки,яха хванали защитата на Етър и първия отбор който им скочи им счупи рогата
staroto
на 16.09.2018 в 18:41:25 #48DalaiDrama Пълни вратата като Лилчо Арсов!
Мик Джагър
на 16.09.2018 в 18:40:42 #47Тоя Анте Радица доста груб и невъзпитан. Хем шиба добосниците, хем ги псува
Lucho0046
на 16.09.2018 в 18:39:51 #46Какви са тея картони и къде Рейш да играе вместо Белаид...
asista
на 16.09.2018 в 18:39:02 #45В 10 и 12 ще поемат и Ганчевско-домузкия.Вече са свикнали да го правят. Като кажа нещо - винаги става.Пасианса се нарежда яко - май тази година ще имаме зелена титла и червена купа.Натам са нещата.
Ol' Dirty Bastard
на 16.09.2018 в 18:38:56 #44Да не эабравите да преподпишете с Буш.
Мик Джагър
на 16.09.2018 в 18:37:38 #43Руулз, гледам от 5-6 минути и ми се струва, че мачкате, но Гришата е купил съдията както твърди кухорогото
Ol' Dirty Bastard
на 16.09.2018 в 18:36:02 #42Теэи две седмици пауэа явно са били доста полеэни эа ЦСКА и доста вредни эа сините. Браво на НЕМ эа добре свършената работа! До мача със сините трябва да сме още по сработени.
veche-ne
на 16.09.2018 в 18:35:14 #41Гриша почна с поръчковите сади.Дано умре тая гад гномска.
asista
на 16.09.2018 в 18:34:38 #40Подуянската пасмина...с 1(ЕДИН!) българин в състава... Нищо общо с България,камо ли с Апостола... А пък говедата говорят за Лудогорец,а не виждат себе си...
Мик Джагър
на 16.09.2018 в 18:34:15 #39Имаме ли син халифат ? Съдията ли се подиграва с говедата, защо е такъв резултата?
Ol' Dirty Bastard
на 16.09.2018 в 18:31:16 #38Треперят им рогите и никакви ги няма
1abv1
на 16.09.2018 в 18:29:45 #37Рогите как треперят в момента. Жалки нещастници! Кеф е да ги чете човек!
Ol' Dirty Bastard
на 16.09.2018 в 18:28:32 #36В Левски се надъхват с "come on"
Не останаха Българи в тоэи жалък отбор.
El Marcone
на 16.09.2018 в 18:24:26 #35Махнете го този Буш
:
УмеренЦСКА
на 16.09.2018 в 18:17:59 #34Юлаев, много добре коментира нашенската селекция! Поздрави!
jockeyfirst
на 16.09.2018 в 18:02:45 #33Станислав Тодоров си е чист джендър , няма как да не помогне на новите си събрато - сестрички .
El Marcone
на 16.09.2018 в 18:00:51 #32Rulezzz, това че не играем добре всички го виждаме.Вече изброих обичайните заподозряни.Към тях мога да прибавя и Марияни и Полачек.Този вратар продължава да не ме убеждава, че е за Левски.Изключително пасивен при центриранията.Почти всички голове му ги отбелязаха от малкото наказателно поле
.
Съдията обаче има изключително странен критерий за картоните