Локомотив (Пловдив) приема ЦСКА в среща от 14-ия кръг на Първа лига днес, от 15:00 часа.
Домакините имат амбицията да запишат нова престижна победа на сметката си. Пловдивчани до момента през сезона записаха няколко големи победи на сметката си над Лудогорец, Левски и Ботев (Пловдив).
През първия полусезон в столицата победителят бе ЦСКА. На старта на първенството "Армейците" се наложиха с 2:0, като тази победа даде началото на поредица от добри резултати за възпитаниците на Нестор ел Маестро.
В момента обаче ситуацията при "червените" е малко по-различна. Отборът редува силни игри с не толкова впечатляващи мачове. Видимо е, че отборът се нуждае от постоянство, ако иска да е реален претендент за титлата, така че трите точки днес са почти задължителни за гостите.
Прави впечатление, че "армейците" играят колебливо именно в мачовете си далеч от дома. В шестте си гостувания до момента столичани имат 3 победи, 2 равенства и 1 загуба.
В същото време обаче и "смърфовете" не могат да се похвалят като най-убедителния домакин от началото на сезона. Играчите на Бруно Акрапович имат 3 победи, 1 равенство и 2 загуби у дома.
Така че и те няма как да се определят като голям фаворит в днешния мач и ще трябва да покажат най-доброто, ако искат да вземат трите точки.
И двата тима нямат много проблеми с контузени и наказани футболисти. В състава на пловдивчани ще отсъства Илко Пиргов, а за гостите мачът пропуска Енрике Рафаел.
Локо най-вероятно ще излезе в състав Луков на вратата и пред него в защита Петрович, Георгиев, Езе и Томашевич. Банович и Ангелов ще са опорните халфове, а Карагерен и Буна ще бъдат на двете крила. Атаката ще води Аралица, а той ще има подкрепа от Илиев от по-задни позиции.
Ел Маестро пък най-вероятно ще противопостави Черниаускас под рамката и Манолев, Бодуров, Чорбаджийски и Жеферсон в отбрана. Пинто и Бикел ще действат в средата на терена, а Десподов и Жоржиньо ще стартират на крилата. Соу ще води атаката, а Тиаго ще е зад гърба му в ролята на плеймейкър.

USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 03.11.2018 в 13:22:25 #19Само не знам, какво дири Малинов зад нападателя
При положение, че това можеше да е Евандро или поне Тиаго
Мик Джагър
на 03.11.2018 в 13:16:11 #18За момента сме доста зле. Според мен много липсва Тиаго да прави играта. В каквато и фирма да е, просто трябва да играе.
CHUKCHA
на 03.11.2018 в 13:11:21 #17Не знам какво тренират, ама няма един точен пас от три до тридесет метра. Мачкат я тая топка, не знам какво им е направила. Дано бием! САМО ЦСКА!
dayz-artdir
на 03.11.2018 в 13:10:11 #16Да се надяваме, че индивидуални проблясъци ще ни донесат победата днес
Но Локото ще има възможности да вкара от статично положение, един от най- слабите компоненти в играта на ЦСКА към момента..
Мик Джагър
на 03.11.2018 в 13:01:54 #15Отново доминация на армейската агитка срещу една от най-добрите публики
Мик Джагър
на 03.11.2018 в 12:59:58 #14Еми това, че е пуснал Антов вместо Малинов не ми изглежда да е нарушил баланса с българите. Единствено Манолев е пуснал като бек, което при представямето на Секулич не е ненормално. При негативен развой със сигурност ще влязат Соу, Джеси и сигурно Тиаго.
Ol' Dirty Bastard
на 03.11.2018 в 12:51:13 #13Успех на любимия ми отбор ЦСКА! Дано стане интересен мач
dayz-artdir
на 03.11.2018 в 12:49:24 #12Нищо в НЕМ не заслужава уважение, но най-вече т.нар. му стил на игра - той няма такъв. Например днес излизаме с много българи, но това се случва, понеже НЕМ иска да се презастрахова от представянето. При него винаги наблюдаваме презастраховане - мишкарска работа. Халфовете са пълен потрес, а всички много добре знаем, че имаме може би най- добрата халфова линия в лигата. Всеки аспект от работата на тоя треньор е пълен ташак. Единственото му приемущество, е че говори с приятен английски акцент и отговаря нетрадиционно.
XAN_lil
на 03.11.2018 в 12:36:47 #11Браво бе малоумник
Щом така мислиш
Дано бием буферите, друг резултат не ни устройва
Само ЦСКА
Мик Джагър
на 03.11.2018 в 12:35:00 #10Дейз, разумен човек си, защо е тази истерия срещу НЕМ? Наистина ли мислиш, че нещата се случват с магическа пръчка и за няколко месеца се правят промени и се гради отбор?
Мик Джагър
на 03.11.2018 в 12:33:33 #9Айде армейци
dayz-artdir
на 03.11.2018 в 12:33:17 #8Забелязвам, че когато иска да сме подмаже на привържениците Джон Смит винаги пуска Антов титуляр. Оцеляващо копеленце е тоя... Напускал е всичките местни момчета, щото окъка ли се тука и ще яде чимбери в съблекалнята....
bgbobikempes-nikolov
на 03.11.2018 в 12:30:05 #70:2 Само ЦСКА сега и завинаги
DrINKO
на 03.11.2018 в 12:29:18 #6Малоумниците по долу пишат само глупости. На нито един тъпак не ми прави впечатление, че има 6-ма титуляри ЧИСТИ БЪЛГАРИ!!! Нещо с което конкурентите за титлата не могат да се похвалят.... Айде армейциииио!!!
XAN_lil
на 03.11.2018 в 12:28:39 #5Rulezzz............... Нарочна са написани с пълните имена, та да не разберем, че Мауридес е титуляр
Цепеница
на 03.11.2018 в 12:23:59 #4локо пд - ЦСКА --- 0:3
XAN_lil
на 03.11.2018 в 12:22:19 #3Ъъъъъ, "познаха"
XAN_lil
на 03.11.2018 в 12:20:53 #2Поне да бяхте се постарали да напишете, всички имена на НЕМ
XAN_lil
на 03.11.2018 в 12:19:17 #1Това да не е извадка на имената им от паспортната служба
Не е случайно, но и очаквано за жълти сайтове