Левски гостува на Монтана в среща от 4-ия кръг на шампионата. Новакът в елита победи Етър в миналия кръг. Тимът е непобеден и ще се опита да се възползва от проблемите на Левски, но "сините" няма накъде да отстъпват.
Те са вкарали само един гол от старта на сезона, а защитата им прави груби грешки във всеки мач, но Тодоров се надява именно от "Огоста" да започне очакваният възход.
Левски ще бъде без Найджъл Робърта и по всяка вероятност на върха на атаката ще бъде преместен Станислав Иванов.
Илия Юруков е под въпрос и ако не започне, мястото му в средата на терена ще заеме Орлин Старокин.
Монтана няма нито една победа срещу Левски в шампионатен мач. Това прави домакините още по-мотивирани да запишат исторически успех.
Отборът не е губил на своя стадион от близо година.
Никола Спасов ще може да разчита на завръщащите се след наказание Стефан Цонков и Николай Минков. Аут за двубоя е Владимир Айтов.
Монтана играе по-сполучливо срещу "сините" като гост, където има 4 равенства, докато на свой терен е взел само 1 точка от 10 мача и загуби всеки от последните 7.
Левски може да се похвали с рекордните 20 поредни мача без нито една загуба срещу Монтана. Столичният гранд обаче е в отчайваща форма през последните месеци - 1 равенство и 5 поражения от последните 6 мача за първенство.
Освен това, в нито един от най-скорошните си 10 шампионатни мача Левски не запази "суха мрежа".
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 29.08.2020 в 17:12:45 #48...Писах по-долу, че е време Левски да спечели някой мач в шампионата. Не че ми пука нещо много за Левски, но понякога ми киселее от пропадането на софийския футбол (софиянец съм)...
Paul
на 29.08.2020 в 17:10:59 #47Хайде синитееееееееееееееееееееееееее!!!!!!!!!!!
govedoebec
на 29.08.2020 в 17:09:44 #46Каква мишена бе житен бегач Тъй както се пенявиш можеш ми изсука един ми.нет Ритай майка си у пачата колко искаш ,те и без това всичкото сиганин това прави
Apostola
на 29.08.2020 в 17:07:36 #45Георги ми спомни един случай от миналото. Оранжавите ще се присмиват ,ама майй,ната им. ЛЕВСКИ вкара 3-ти гол на Антверпен,и аз изстенах на компанията -Е,сега вече може да пием по една водка. И после...
Ohliovski_reboot
на 29.08.2020 в 17:06:12 #44Левски, води на полувремето и аз спокойно ще си сипя една,две водки или Левски пада на полувремето и аз нервно ще си сипя една,две водки и ще ошамаря жената. -------- нема особена разлика?
Nikstrong
на 29.08.2020 в 17:05:57 #43user avatar 86407 krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 29.08.2020 в 19:43:42#44 Жоре тоя с ебаси боца я вкара класически боц но както казах и на пиргуля,кмета ще ви реанимира,нали е мурва на Боко и говедо пиргул пак ли не познах Мажти си бил голям познавач бе, Сельо!!! Що не си заложи апартаментчето-кочинка за резултата?!? Смешник, с нулев коефициент на интелигентност!Ти, както и всички припоци-драскачи под темите за живите клубове!
Stariya4
на 29.08.2020 в 17:04:38 #42Ебач на говеда,ти ми беше мишената,радвам се,че се обади,тъъъъъ не разбрах,ко каза, Аре обади се на Ulaev,и правозащитника,аз шъ потърся Джака,и нали,да направим купона,ритат ми се дзурли,а по добър от Джака в случая няма,идвам след малко
govedoebec
на 29.08.2020 в 17:03:04 #41С тая победа може да шитнат Холмар за 200 милки
govedoebec
на 29.08.2020 в 17:01:36 #40Джингиби Онея Сирена ,тея Сирена 2-ри кръг на ЛЕ Ти говедо от петилетка не си виждал 2-ри кръг Пиши нещо за онея Баражи
Apostola
на 29.08.2020 в 16:56:37 #39Онея Сиреня-салите професионални пикола ли бяха,че изтърваха оранжавия валяк? А този висшия свободен от Варна да се скрие в любимите си храсти ,дето беше до 70-та мин.със Сиренясалите.
govedoebec
на 29.08.2020 в 16:54:37 #38Стария Мамки евавам кисела у мусурата Леца ко ми я хвалиш срещу Монтана,сякаш плейоф за групи на ЕКТ играте Бегай да дишаш бронз ,лепилар!
УмеренЦСКА
на 29.08.2020 в 16:53:39 #37...Спиерингс и Паулиньо правят разликата в класите...
Stariya4
на 29.08.2020 в 16:52:14 #36Слава,така,и не разбрах,ти от Септемврийска Слава ли си,или от Михайловград, За разлика от теб,аз много добре знам от къде съм,а ти от къде си бе отворко,от някое село около Каменар,в такъв случай обърни се към музиканта,и между другото Уевски вече води с 2:0,отивам за бира,при 3:0,съм тук,потърси ме. Нормално при мен се влиза със запазен час,но за теб ще направя изключение.
Akademik
на 29.08.2020 в 16:48:39 #35това е ЛЕВСКИ
не е Спартак-Ботев-Литекс
...или който и да било
ЛЕВСКИ ВКАРВА
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 29.08.2020 в 16:48:13 #34И двата гола защита стой и чака да я вкарат рогите
о най-сигурната двойка беше това
Paul
на 29.08.2020 в 16:47:29 #33Айде синитееееееееееееееееееееееее
Akademik
на 29.08.2020 в 16:46:55 #32а кат ти лепнат тирето директно и неможеш се зарадва даже
Слaва
на 29.08.2020 в 16:46:19 #31Та*Ш*ак работа Влечуго , пари само с/у телетата ( за последно от Вадуц мн добре извадих , та ги чаках и тая година , но късмет
) . Средата на септември ще извадим от Доко Плд ;)
ChernotoVlechugo
на 29.08.2020 в 16:45:13 #30Слава, виж колко малко им трябва на феновете но Пеевски да се зарадват. 1 гол в уговорен мач срещу Монтана и вече са на крилете на щастието
kakavi
на 29.08.2020 в 16:44:38 #29Говедата изстрадали почват да избиват комплекси. Мрете в *** гнусари.