Отборите на ЦСКА и Славия се изправят един срещу друг в голямото столично дерби на кръга. Победата е задължителна за селекцията на Нестор ел Маестро, която иска да си върне първото място в класирането. Към този момент, там е големият им враг от Левски, който е с пункт и мач повече.
Славия пък постепенно "навлиза в ритъм", като след смелото представяне в двубоите срещу Хайдук (Сплит), "белите" допуснаха смущаваща загуба с 0:2 от Витоша (Бистрица).
Домакините все още са под емоцията на мачовете с ФК Копенхаген в Лига Европа. Поражението с 1:2 лимитира надеждите за "армейско" продължаване в плейофите. Поради този факт, Мауридеш и компания ще желаят да се завърнат на победния път именно срещу славистите.
В групата на ЦСКА се завръща доскоро контузеният Станислав Манолев, който вероятно ще се появи в хода на мача с "белите". Ел Маестро не може да разчита на Жеферсон и Джеси, които получиха травми преди и по време на сблъсъка с Копенхаген.
През тази седмица Славия осезаемо отслаби своите редици, след като столичани осъществиха два изходящи трансфера на титуляри. Първо Стефан Велков бе продаден на холандския Ден Бош, а часове по-късно - Емо Мартинов подписа са със Сабаил.
Въпреки това, Загорчич демонстрира самочувствие преди срещата, заявявайки че отборът му е този, който може да изненада ЦСКА. В предни позиции специалистът ще разчита много на намиращите се в отлична форма Галин Иванов и Георги Йомов. Нека не забравяме и за бившия нападател на ЦСКА - Милчо Ангелов.
Главен съдия на срещата е Волен Чинков, с помощници Георги Тодоров и Петър Митрев. Четвърти рефер е Станимир Тренчев. Делегат на БФС е Неделчо Михайлов, а работата на реферите зорко ще следи Костадин Стоичков.
USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 12.08.2018 в 18:50:05 #25Кравата Йори, разбрали са се, не бери грижа, ама не са играли дузпи и червени картони, а точен резултат. Ако те интересува какъв питай Фъркатия.
DDT77
на 12.08.2018 в 18:48:36 #24Абе ти добре ли си, какво дърпане за фанелката...... оня направо си го хвана през кръста.
DDT77
на 12.08.2018 в 18:47:25 #23Ако някой иска да прави пари да заложи за ЛЕ - загуба за Луноходец и победа за ЦСКА в Четвъртък. Шофера ако има у главата събира всичко дето има и го слага на тия два мача. Гела ако и той чете ще си избие 50 милиона дълг за нула време. А Вадуците и Кренвиршите сега е момента да станат милионери като си заложат панелките. Айде, че втори път такъв шанс няма да имате. А и между другото на тоя мач е платено за 3 на 0. Бегайте да залагате на точен
CHUKCHA
на 12.08.2018 в 18:41:47 #22Крилат пендел, защо не ми каза че гола ще е в продължението да захлебя, егоист.
CHUKCHA
на 12.08.2018 в 18:39:35 #21Райзинг, явно е имало малко куфрче в аванс, питай Патко, Недоделчев и т.н.
МАЧКАЙТЕ АРМЕЙЦИ!!!
DDT77
на 12.08.2018 в 18:39:34 #20Айде, крилата патка отново споделя болните си сънища. Хващането не е червен картон, а щото оня леко го побутнаха било за червен картон. Патарока ще получи инфаркт, че ЦСКА отново ще бие.
Night_Lion
на 12.08.2018 в 18:38:03 #19А какво ще кажеш за спирането на Десподов, който излизаше сам срещу вратаря... или това не се брои... М.А.У.К !!!
Бакшишо
на 12.08.2018 в 18:37:49 #18Коментатора може да ми лапа уя
ivaylo-borisov
на 12.08.2018 в 18:36:04 #17Ей ,че хубав гол вкара този и да няма пред кой да се израдва. Добре,че брат му е на трибуните. А тримата защитници от Славия как гледаха само
Night_Lion
на 12.08.2018 в 18:35:55 #16Ето че дойде уговорената минута.... САМО ЦСКА !!!
Xa-x@v
на 12.08.2018 в 18:34:03 #152000 зрители
Браво,напълнили сте стадиона
ivaylo-borisov
на 12.08.2018 в 18:32:40 #14Панайотееее ,скучен ти е мача ли,че си се разписал тука? Виж как бродират розовите .
CHUKCHA
на 12.08.2018 в 18:32:13 #13Дилемата е ще има ли куфар на полувремето или да.
CFritz
на 12.08.2018 в 18:16:38 #12Порното на Армията почнало ли е .... Хе хе хе Пето поредно уредено домакинство !
CHUKCHA
на 12.08.2018 в 18:14:21 #11Крилат, стига си ни мъчил, казвай в коя минута че да убием букитата.
ivaylo-borisov
на 12.08.2018 в 18:13:37 #10Армията за пореден път се пука по шевовете. Над 1000 екзалтирани фенове са препълнили стадиона. Смешници! Къде са припознавачите?
Night_Lion
на 12.08.2018 в 18:13:00 #9На недоделчев емблемата му бърка в г.ъ.з.а.
CHUKCHA
на 12.08.2018 в 18:11:45 #8Неделчев, адмирации за прозрението! Жив и здрав! Продължавай така, бъди себе си момче! ФАКТ
Xa-x@v
на 12.08.2018 в 18:11:43 #7Чичо Венци,приятелката на село Микре. Много му знае устата да плюе по Левски,”честният”бизнесмен.
CHUKCHA
на 12.08.2018 в 17:40:17 #6Бичкия, очаквам всеки момент да цъфне и Тунджака, купона ще е пълен. В интерес на истината имаше един Дани Москвича, ако не беше абдикирал щяхме да се поооосираме от смях. Хайде Армейци!!! Напред и нагоре!!! Ние пеем само за победа!!! САМО ЦСКА!!! Наздраве на всички!