Арда гостува на ХИК в мач реванш от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Двубоят на "Болт Арена" в Хелзинки стартира от 19:00 часа и ще бъде ръководен от Айвън Грифит.
Първият сблъсък преди седмица завърши при нулево равенство, но кърджалийци със сигурност има за какво да съжаляват, тъй като бяха по-добрият отбор и можеха да стигнат до победата.
Така тимът на Тунчев продължава да търси първия си "европейски гол". Това ще бъде четвърта среща за Арда в евротурнирите, като в предишните три случая българите така и не успяват да вкарат гол.
Иначе през уикенда "небесносините" завършиха наравно с Локомотив София (1:1) и остават без успех от началото на сезона.
ХИК загря за днешния реванш с победа над Гнистан като гост с 4:2 преди три дни. Финландците се представят доста убедително у дома, като за това говори и двубоят им с НСИ Рунавик от първия квалификационен кръг на турнира, спечелен с 5:0. Благодарение на него те обърнаха общия резултат, след като преди това изоставаха с 0:4.
Тунчев няма да може да разчита на трайно контузения Пламен Крачунов, а под въпрос остават Емил Виячки, Феликс Ебоа и Андре Шиняшики.
В следващия етап от надпреварата победителят от тази двойка ще се изправи срещу някой измежду Кауно Жалгирис (Литва) и Валур (Исландия).
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 01.08.2025 в 14:26:44 #55Следвай glider на 31.07.2025 в 21:50:34#77 Браво на Арда. Не им давах много шанс най-вече заради изкуствения терен, но изненадаха приятно. Морето потънаха, но явно там разликата е доста по-голяма. Да видим сега какво ще направят Левски. А дано. ***$ Тоя довод с терена ,се видя че е несъстоятелен.Какъв терен,каква дупка на терена....пък Космоса й крив на ракетата. Момчетата са професионалисти!!!! Длъжни да и на сгурия и асфалт да играят,ако се наложи!!! Вземат по 200 бона год. заплата,която президента и министър -председателя общо не получават. И хоро ще играят,ако требва . Бравос. Явно са тренирали и на изкуствен.
ROMANIST
на 31.07.2025 в 18:51:42 #54Асенеее, к4в те пита как така те пуснаха "градска" от дом "Здраве" в Нови Искър
И ти не ебавaш да му отговориш...
loko-pd
на 31.07.2025 в 18:51:02 #53Браво Тунчев .Браво Биска .Все локомотивци ,но Арда продължава .
XAN_lil
на 31.07.2025 в 18:50:41 #52Браво...честно, неочаквах ...
glider
на 31.07.2025 в 18:50:34 #51Браво на Арда. Не им давах много шанс най-вече заради изкуствения терен, но изненадаха приятно. Морето потънаха, но явно там разликата е доста по-голяма. Да видим сега какво ще направят Левски. А дано.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 31.07.2025 в 18:50:27 #50*Валур
babait
на 31.07.2025 в 18:48:43 #49Па е нещо..
нешо
на 31.07.2025 в 18:48:21 #48Браво на Арда. И говедата като отпаднат, та радостта ще е двойна.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 31.07.2025 в 18:47:22 #47Хахахахахааааа
Fernando
на 31.07.2025 в 18:47:21 #46и тирето
Fernando
на 31.07.2025 в 18:47:09 #45Браво Арда! По-достойни от числото.
oficer1
на 31.07.2025 в 18:46:53 #44Esox
на 31.07.2025 в 18:46:49 #43браво Арда, честито!!!
united_cska
на 31.07.2025 в 18:46:47 #42Арда напълно заслужено се класира за ЕКТ и сега напълно заслужено продължава напред към 3-ти кръг!
united_cska
на 31.07.2025 в 18:46:15 #41Браво, Арда!!! БРАВООООО!!! Радвайте се, българи!
united_cska
на 31.07.2025 в 18:45:54 #40АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Ragnar2
на 31.07.2025 в 18:45:35 #39Бравос на Арда
Ragnar2
на 31.07.2025 в 18:38:01 #38Господинов е добър на дузпи. Нас поне ни уби
Обаче е малко нечестно- много по-често този, който изпълнява първи печели...
ROMANIST
на 31.07.2025 в 18:34:34 #37Esox на 31.07.2025 в 21:28:43#57 Абе как играят Ардилес? Не гледам мачовете, че тук няма как, ама следя развия в ТС и Арда вървят 2:2 ........... Ти къде си бе човек
Да не си на някоя друга планета
Esox
на 31.07.2025 в 18:28:43 #36Абе как играят Ардилес? Не гледам мачовете, че тук няма как, ама следя развия в ТС и Арда вървят 2:2